31 dní 07:31:58
REKLAMA

Aktuálny EXIsport leták

Náhľad letáku Aktuálny leták od obchodu EXIsport platného od 28.09.2020

Aktuálny leták

od pondelka 28.09.2020

Náhľad letáku Aktuálny leták od obchodu EXIsport platného od 01.06.2020

Aktuálny leták

01.06. - 02.09.2020

Náhľad letáku Aktuálny leták od obchodu EXIsport platného od 15.04.2020

Aktuálny leták

15.04. - 05.06.2020

Náhľad letáku Aktuálna ponuka od obchodu EXIsport platného od 13.12.2019

Aktuálna ponuka

13.12. - 27.01.2020

REKLAMA
Náhľad letáku Aktuálna ponuka od obchodu EXIsport platného od 30.09.2019

Aktuálna ponuka

30.09. - 06.10.2019

Náhľad letáku Aktuálna ponuka od obchodu EXIsport platného od 13.05.2019

Aktuálna ponuka

13.05. - 31.05.2019

Náhľad letáku Aktuálny leták od obchodu EXIsport platného od 01.02.2019

Aktuálny leták

01.02. - 03.03.2019

Informácie o EXIsport letákoch, spoločnosti a výrobkoch

EXIsport letáky sú plné skvelých zliav

EXIsport leták vychádza spravidla každý mesiac. Jeho platnosť je však rôzna. Niektoré v podtitule uvádzajú, že platia do vypredania zásob. Iné mesiac alebo mesiac a pol. Počet strán zväčša nepresahuje číslo 25. Ide teda o stredne dlhý leták. Niekedy sa však môžete stretnúť aj s krátkym s počtom strán 2 - 3. 

Každý leták je prispôsobený aktuálnej sezóne. V jarnom nechýba športové oblečenie na vonkajšie športy, kolobežky či bicykle. V zimnom zas nájdete kúsky do snehu a na svah. 

Výrobky sú v každom katalógu usporiadané veľmi podobne a prakticky. Na prvých stránkach nájdete najmä oblečenie. Následne ide o doplnky ako napríklad okuliare, helmy. Ku koncu EXIsport aktuálneho letáka nájdete rôzne pomôcky na športovanie.

Nemáte papierovú podobu? Pozrite si ho v online verzii priamo tu. Platný je od od pondelka 28.09.2020.

Leták EXIsport je pravidelne aktualizovaný

  • Dĺžka platnosti EXIsport letáka je rôzna, no väčšinou mesiac. Pravidelne sa tak aktualizuje a poskytuje každému tie najlepšie zľavy. 
  • Pri každom výrobku je v letáku uvedená nielen cena, ale taktiež popis. Ten sa skladá z hlavných informácií o produkte. 
  • Leták má spravidla 15 - 25 strán. Občas sa však stane, že EXIsport vydá len kratší s tromi stranami.

Základné informácie o spoločnosti EXIsport

Spoločnosť EXIsport bola založená v roku 1996. Prvú pobočku otvorila však až o niekoľko rokov neskôr. Bolo to v roku 2003 v Košiciach. Obchod si ľudia tak obľúbili, že už v nasledujúci rok boli otvorené ďalšie tri predajne a to v Banskej Bystrici a dve v Bratislave. 

Medzitým bol v roku 2002 spustený internetový obchod. Ten sa dodnes teší veľkej obľube. V súčasnosti navštevuje stránku viac ako 200-tisíc ľudí mesačne. Niet sa však ani čomu čudovať. Internetový obchod je prehľadný a jednoducho sa na ňom nakupuje. 

EXIsport je spoločnosť s dlhou tradíciou a širokou ponukou výrobkov. Ľudia si ju obľúbili a dnes patrí medzi najväčších predajcov športových produktov na trhu. 

Chcete vedieť viac informácií o spoločnosti EXIsport a jej výrobkoch? Prezrite si jej oficiálnu webstránku www.exisport.com.

Produkty v ponuke EXIsport

Spoločnosť EXIsport má v ponuke známe aj menej známe značky. Dokonca, pred nejakým časom založila aj svoju vlastnú značku s názvom EXIray. Pod tou predáva široký sortiment oblečenia. Medzi ďalšie vlastné značky sa radí EXIfun, EXIfit a EXItrek. 

K ostatným značkám sa radia napríklad Adidas, Crocs, Nike, Under Armour či Authority. Netreba zabúdať ani na Salomon obuv v EXIsport alebo na značku FILA.

Kamenné predajne a online EXIsport

EXIsport má kamenné predajne aj internetový obchod. Kamenné predajne dnes nájdete po celom Slovensku. Je ich viac ako dvadsať. Ak by sa vám však nechcelo ísť do predajne, všetky produkty nájdete na e-shope. 

Nakupovanie na internetovom obchode je bez rizika. Do 14 dní môžete zakúpené produkty vrátiť bez udania dôvodu. Ak by sa vám nepáčili alebo vám nesedeli, jednoducho ich pošlete späť. Formuláre na vrátenie alebo reklamáciu nájdete na oficiálnej webstránke.

Ušetrite nakupovaním v EXIsport

Nakupovanie v EXIsport je vždy výhodné. Dôvodom sú zľavy a akciové ponuky. Všetky nájdete ako v najnovšom letáku, tak aj na internetovom obchode v kategórii Výpredaj. Nakupujte známe značky za skvelé ceny v kamenných predajniach alebo na e-shope. Nenašli ste v EXIsport to, čo ste hľadali? Nezúfajte. Skúste pozrieť kategóriu Odev, obuv a šport a v nej obchody ako Barefootky, Author, Astratex, Answear, Alpine Pro, Adidas, ABOUT YOU.

REKLAMA


REKLAMA