Aktuálny Yves Rocher leták

Aktuálne Yves Rocher akčné letáky pre tento týždeň. Nenechajte si ujsť žiadne špeciálne ponuky.

Aktuálne letáky Yves Rocher

Náhľad letáku Outlet od obchodu Yves Rocher platného od 01.07.2020

Outlet

01.07. - 31.07.2020

REKLAMA

Informácie o Yves Rocher letákoch, spoločnosti a výrobkoch

Yves Rocher katalóg je plný kozmetiky

Yves Rocher patrí medzi veľmi obľúbené značky mnohých ľudí po celom svete. Okrem svojich kamenných prevádzok má e-shop, na ktorom viete ušetriť desiatky eur. Nakupovanie je výhodné najmä vďaka Yves Rocher katalógom. V platnosti sú celý mesiac a vždy poskytujú akcie a novinky. 

Katalóg Yves Rocher má spravidla 10 strán. Produkty sú prakticky zoradené podľa zamerania. Na jednej strane nájdete výrobky pre starostlivosť o pleť. Na druhej zas produkty na vlasy. Prezeranie katalógu je vďaka tomu omnoho jednoduchšie. 

Yves Rocher produkty sú v letáku neustále obmieňané. Spoločnosť často reaguje na najnovšie trendy a ročné obdobie. Ponuka tak vždy odráža presne to, čo zákazníci práve potrebujú. 

Pri produktoch nechýba ani jedna alebo dve vety obsahujúce základné informácie. Najčastejšie ide o to, na čo je produkt vhodný alebo aké má účinky. 

Nenašli ste vo svojej schránke najnovší YvesRocher Outlet? Pozrite si ho pohodlne v internetovej verzii. Nájdete ju tu a platí od 01.07.2020 - 31.07.2020. 

Akcie Yves Rocher sa zapáčia každému

  • Yves Rocher má svoju ponuku širokú. Produkty si v nej nájde úplne každá veková kategória 
  • Katalóg nie je príliš dlhý. Má zvyčajne do 10 strán a poskytuje informácie len o tých najvýhodnejších ponukách. 
  • Produkty v katalógu sú orientované jednoducho vedľa a pod sebou. Na jednej strane býva zvyčajne do 6 výrobkov. 
  • Okrem Yves Rocher predajní môžete nakupovať aj na internetovom obchode. Vyberte si kvalitné produkty bez toho, aby ste niekam išli. 

Základné informácie o Yves Rocher

Spoločnosť bola založená vo Francúzsku v roku 1959 mužom menom Yves Rocher. Kozmetické produkty, ktoré tento muž vyrábal, boli veľmi obľúbené. Išlo o niečo nové. V tomto období ľudia ešte neboli zvyknutí na kvalitnú kozmetiku s prírodnou zložkou. Svoj prvý katalóg, tzv. Zelenú knihu, vydal pán Rocher v roku 1965. Neskôr, v roku 1969 bola otvorená prvá kamenná prevádzka. 

Kamenné prevádzky poskytovali kozmetické produkty a niečo, čo sa dovtedy nevidelo. Kozmetické poradenstvo. Značka Yves Rocher si začala vo svete kozmetiky budovať svoje miesto. 

Rokmi sa Yves Rocher dostala ďalej a svoje produkty šírila v ďalších krajinách. Medzi ne patrí aj Slovensko. Na náš trh značka vstúpila v roku 2010. 

Potrebujete vedieť viac informácií o značke Yves Rocher? Pozrite si jej oficiálnu web stránku yves-rocher.sk, kde nájdete ďalšie údaje. 

Služby Yves Rocher

Značka Yves Rocher si zakladá na kvalitných produktoch a ešte kvalitnejších službách. Medzi tie najhlavnejšie sa radia: 

  • Vernostný klub: Vernostný klub Yves Rocher je veľmi výhodný. Pomocou karty, ktorú získate po vyplnení dotazníka, zbierate body. Do e-mailu vám pravidelne prichádzajú dôležité informácie, akcie a novinky. Samozrejmosťou je darček k narodeninám či zaujímavé zľavy ušité na mieru len pre vás. 
  • Rady pre krásu: Spoločnosť Yves Rocher robí aj naďalej osvetu ohľadom krásy. Práve vďaka tomu na jej oficiálnej stránke nájdete kategóriu s radami. Naučíte sa, ako sa správne starať o pleť či to, ako sa čo najlepšie nalíčiť. 
  • Ekologické pestovanie: Väčšina výrobkov značky Yves Rocher je organická. Výrobky obsahujú suroviny rastlinného pôvodu. Plus, oplachovacie výrobky majú vždy rozložiteľné zloženie.
  • Nadácia Yves Rocher Foundation: Nadácia Yves Rocher sa zaoberá presadzovaním humánnej ekológie. Snaží sa ochraňovať naše životné prostredie a to nielen správnou výrobou, ale taktiež vysádzaním nových stromov.

Ušetrite nakupovaním v Yves Rocher

Nakupovanie v Yves Rocher je jednoduché pre každého zákazníka. Využiť môžete kamenné predajne alebo e-shop. Pred nákupom si pozrite katalóg plný noviniek a zliav. Každý mesiac vychádza nový a prináša zaujímavé produkty. Nenašli ste v Yves Rocher to, čo ste hľadali? Pozrite si kategóriu Drogéria, kozmetika s obchodmi ako Mary Kay, Marionnaud, Eurodrogeria, dm drogerie, Dedra, Avon, 101 drogerie.

REKLAMA


REKLAMA