Aktuálny Yves Rocher leták

Aktuálne Yves Rocher akčné letáky pre tento týždeň. Nenechajte si ujsť žiadne špeciálne ponuky.

Aktuálne letáky Yves Rocher

Náhľad letáku Outlet až -60% od obchodu Yves Rocher platného od 01.10.2020

Outlet až -60%

01.10. - 31.10.2020

REKLAMA

Do obchodu

Vstúpiť

Informácie o Yves Rocher letákoch, spoločnosti a výrobkoch

Yves Rocher katalóg je plný kozmetiky

Yves Rocher patrí medzi veľmi obľúbené značky mnohých ľudí po celom svete. Okrem svojich kamenných prevádzok má e-shop, na ktorom viete ušetriť desiatky eur. Nakupovanie je výhodné najmä vďaka Yves Rocher katalógom. V platnosti sú celý mesiac a vždy poskytujú akcie a novinky. 

Katalóg Yves Rocher má spravidla 10 strán. Produkty sú prakticky zoradené podľa zamerania. Na jednej strane nájdete výrobky pre starostlivosť o pleť. Na druhej zas produkty na vlasy. Prezeranie katalógu je vďaka tomu omnoho jednoduchšie. 

Yves Rocher produkty sú v letáku neustále obmieňané. Spoločnosť často reaguje na najnovšie trendy a ročné obdobie. Ponuka tak vždy odráža presne to, čo zákazníci práve potrebujú. 

Pri produktoch nechýba ani jedna alebo dve vety obsahujúce základné informácie. Najčastejšie ide o to, na čo je produkt vhodný alebo aké má účinky. 

Nenašli ste vo svojej schránke najnovší YvesRocher Outlet až -60%? Pozrite si ho pohodlne v internetovej verzii. Nájdete ju tu a platí od 01.10.2020 - 31.10.2020. 

Akcie Yves Rocher sa zapáčia každému

  • Yves Rocher má svoju ponuku širokú. Produkty si v nej nájde úplne každá veková kategória 
  • Katalóg nie je príliš dlhý. Má zvyčajne do 10 strán a poskytuje informácie len o tých najvýhodnejších ponukách. 
  • Produkty v katalógu sú orientované jednoducho vedľa a pod sebou. Na jednej strane býva zvyčajne do 6 výrobkov. 
  • Okrem Yves Rocher predajní môžete nakupovať aj na internetovom obchode. Vyberte si kvalitné produkty bez toho, aby ste niekam išli. 

Základné informácie o Yves Rocher

Spoločnosť bola založená vo Francúzsku v roku 1959 mužom menom Yves Rocher. Kozmetické produkty, ktoré tento muž vyrábal, boli veľmi obľúbené. Išlo o niečo nové. V tomto období ľudia ešte neboli zvyknutí na kvalitnú kozmetiku s prírodnou zložkou. Svoj prvý katalóg, tzv. Zelenú knihu, vydal pán Rocher v roku 1965. Neskôr, v roku 1969 bola otvorená prvá kamenná prevádzka. 

Kamenné prevádzky poskytovali kozmetické produkty a niečo, čo sa dovtedy nevidelo. Kozmetické poradenstvo. Značka Yves Rocher si začala vo svete kozmetiky budovať svoje miesto. 

Rokmi sa Yves Rocher dostala ďalej a svoje produkty šírila v ďalších krajinách. Medzi ne patrí aj Slovensko. Na náš trh značka vstúpila v roku 2010. 

Potrebujete vedieť viac informácií o značke Yves Rocher? Pozrite si jej oficiálnu web stránku yves-rocher.sk, kde nájdete ďalšie údaje. 

Služby Yves Rocher

Značka Yves Rocher si zakladá na kvalitných produktoch a ešte kvalitnejších službách. Medzi tie najhlavnejšie sa radia: 

  • Vernostný klub: Vernostný klub Yves Rocher je veľmi výhodný. Pomocou karty, ktorú získate po vyplnení dotazníka, zbierate body. Do e-mailu vám pravidelne prichádzajú dôležité informácie, akcie a novinky. Samozrejmosťou je darček k narodeninám či zaujímavé zľavy ušité na mieru len pre vás. 
  • Rady pre krásu: Spoločnosť Yves Rocher robí aj naďalej osvetu ohľadom krásy. Práve vďaka tomu na jej oficiálnej stránke nájdete kategóriu s radami. Naučíte sa, ako sa správne starať o pleť či to, ako sa čo najlepšie nalíčiť. 
  • Ekologické pestovanie: Väčšina výrobkov značky Yves Rocher je organická. Výrobky obsahujú suroviny rastlinného pôvodu. Plus, oplachovacie výrobky majú vždy rozložiteľné zloženie.
  • Nadácia Yves Rocher Foundation: Nadácia Yves Rocher sa zaoberá presadzovaním humánnej ekológie. Snaží sa ochraňovať naše životné prostredie a to nielen správnou výrobou, ale taktiež vysádzaním nových stromov.

Ušetrite nakupovaním v Yves Rocher

Nakupovanie v Yves Rocher je jednoduché pre každého zákazníka. Využiť môžete kamenné predajne alebo e-shop. Pred nákupom si pozrite katalóg plný noviniek a zliav. Každý mesiac vychádza nový a prináša zaujímavé produkty. Nenašli ste v Yves Rocher to, čo ste hľadali? Pozrite si kategóriu Drogéria, kozmetika s obchodmi ako Mary Kay, Marionnaud, Eurodrogeria, dm drogerie, Dedra, Avon, 101 drogerie.

REKLAMA


REKLAMA