Billa - aktuálny akciový leták

Aktuálne Billa akčné letáky pre tento týždeň. Nenechajte si ujsť žiadne špeciálne ponuky.

Aktuálne letáky Billa

Náhľad letáku Aktuálny leták od obchodu Billa platného od 01.04.2020

Aktuálny leták

01.04. - 07.05.2020

Náhľad letáku Aktuálny katalóg od obchodu Billa platného od 23.03.2020

Aktuálny katalóg

23.03. - 12.04.2020

REKLAMA
Náhľad letáku Aktuálny leták od obchodu Billa platného od 25.03.2020

Aktuálny leták

25.03. - 31.03.2020

Náhľad letáku Aktuálne informácie od obchodu Billa platného od 19.03.2020

Aktuálne informácie

od štvrtka 19.03.2020

Náhľad letáku Aktuálny leták od obchodu Billa platného od 18.03.2020

Aktuálny leták

18.03. - 24.03.2020

Náhľad letáku Aktuálny leták od obchodu Billa platného od 11.03.2020

Aktuálny leták

11.03. - 17.03.2020

REKLAMA
Náhľad letáku Aktuálny leták od obchodu Billa platného od 04.03.2020

Aktuálny leták

04.03. - 10.03.2020

Náhľad letáku Aktuálny katalóg od obchodu Billa platného od 02.03.2020

Aktuálny katalóg

02.03. - 22.03.2020

Informácie o BILLA letákoch, výrobkoch a spoločnosti

Tri druhy BILLA letákov, vrátane extra zliav pre vybrané mestá 

Spoločnosť BILLA vydáva tri druhy letákov:

Akciové letáky vychádzajú každých sedem dní a informujú o aktuálnej ponuke zľavnených jedál, nápojov a drogérie. Ich rozsah je spravidla 14 strán.
BILLA Bonus Club letáky sú určené pre zákazníkov, ktorí patria do členského klubu BILLA Bonus. V týchto letákoch sú uvádzané zľavy a výhody pre členov. Leták vychádza každý mesiac.
Podporné letáky a katalógy sú určené na informovanie o zľavách len v niektorých vybraných supermarketoch, napr. Premium leták Borry Mall a Bajkalská alebo Špeciálna ponuka – Krupina. V takýchto letákoch sa často nachádzajú zľavové kupóny.
Pri plánovaní nákupu na budúci týždeň si nezabudnite prelistovať všetky BILLA letáky. Ak ste niektorý z nich v schránke nenašli, máme pre vás riešenie. Preštudujte si zľavy a budúci leták priamo na našich stránkach. Získate tak prehľad o akciách, ktoré sú v súčasnosti, ako aj o tých, ktoré sa ešte len chystajú. Ak ani v jednom z letákov Billa nenájdete pravú ponuku pre vás, skúste hľadať v ďalších obchodoch zo sekcie hypermarketov KON - RAD, Klas, Kaufland, KARMEN CBA, Fresh, COOP Jednota, BALA

Nová akčná ponuka v Bille je tu! Od stredy 01.04.2020 nájdete v zľave množstvo skvelých výrobkov.

 • Billa si vo svojom novom akciovom letáku pripravila veľké množstvo zliav a ponúka kvalitu pre každého! V najnovšom akčnom letáku, ktorý platí od 25. marca, neprehliadnite ponuku na prvej strane – údená krkovička za 4,79€, bravčové stehno len za 3,99€, banány za 1,19€ a Hermelín za 99 centov.

 • Oslávte Veľkú noc s kvalitou! V Bille sa vo veľkonočných chutiach vyznajú a v predajniach nájdete všetko pre stôl plný dobrôt. Nakúpte si zásoby na veľkonočné sviatky a užite si ich v pohodlí domova – z letáku vyberáme bravčovú panenku za 6,49€, tatarskú omáčku Hellmann´s za 1,25€, kuracie rezne Hyza za 4,25€, zavináče za 55 centov, tvaroh Rajo za 0,79€, Mozzarellu len za 79 centov a kváskový chlieb za 0,99€.

 • Nachystajte si nádielku pre maškrtných šibačov! Na stranách 9-10 nájdete bohatú ponuku sladkostí aj pre tie najnáročnejších milovníkov čokolády – mliečne zajačiky Figaro len za 0,59€, čokolády Lindt Excellence za 1,99€, ľadová čokoláda za 99 centov, Nutella 350 g za 2,59€ a ak vlastníte Billa Bonus Card čaká na vás v piatok a sobotu 25% zľava na ďalšie veľkonočné cukrovinky.

 • Nastala Doba Slovenská! Bohatá ponuka slovenských výrobkov  začína od strany 11 – gazdovská slanina za 7,99€, kukuričné chrumky za 0,45€, minerálna voda Gemerka za 35 centov, víno Chateau Topoľčianky za 1,99€ a džús Relax za super cenu 99 centov. Ako tip týždňa sa určite oplatí včelí med Medas teraz len za 5,99€.

 • Zbierajte nálepky a získajte Disney raňajkovú sadu! Za každých 5€ nákupu dostanete 1 nálepku a za 20 nálepiek si môžete vyskladať celú raňajkovú sadu. Táto rozprávková akcia trvá od 11. marca do 12. mája 2020. Nálepky navyše môžete získať kúpou výrobkov z predposlednej strany akciového letáku!

 • V tejto dobe je potrebné dopĺňať hladinu vitamínov – preto neprehliadnite ponuku ovocia a zeleniny na poslednej strane akciového letáku – pomaranče za 99 centov, biele hrozno len za 1,79€, jahody 500 gramov za 1,59€ a zemiaky 1 kilogram za 59 centov.

 • Nezabúdajte vstupovať do predajní Billa s povinným rúškom - nakupujte ohľaduplne voči ostatným a v množstve, ktoré naozaj potrebujete. Dodržiavajte všetky pokyny Úradu verejného zdravotníctva SR, ktoré slúžia na ochranu zdravia všetkých – môže vám pri tom pomôcť leták Ako sa chrániť pri nakupovaní.

V BILLA letáku nájdete značkový tovar aj výrobky vlastných značiek 

Spoločnosť BILLA sa zameriava najmä na predaj potravín a nápojov, v menšej miere sa na predajniach vyskytuje aj drogistický a obmedzene aj priemyselný tovar. Predajne ponúkajú veľké množstvo domácich výrobkov. Okrem značkových tovarov nájdu zákazníci v BILLA letáku aj výrobky vlastných značiek. Nový Billa leták si môžete pozrieť na našej stráne priamo tu a je platný od stredy 01.04.2020.

 • BILLA značka spája produkty s vynikajúcou kvalitou, čerstvosťou a skvelou chuťou. V sortimente zákazníci nájdu delikatesy ako údený losos, sušené paradajky, mozzarellu alebo taliansky parmezán. Patria sem aj rôzne druhy cestovín, pečiva, mliečnych výrobkov, sušienok a orechov.
 • BILLA Premium ponúka exkluzívne produkty za prijateľnú cenu, s ktorými sa dá vytvoriť špeciálne menu, a tiež chuťovky a dezerty, ktoré sa dajú servírovať ihneď.
 • Naše BIO reprezentuje produkty ekologického poľnohospodárstva. Pri ich výrobe sa nepoužívajú pesticídy ani umelé hnojivá a neobsahujú umelé (syntetické) farbivá, aromatické a konzervačné látky, ochucovadlá a iné prídavné látky. Patria sem rôzne mliečne výrobky, cereálie, sušienky, nápoje, oleje, strukoviny, ovocie a zelenina.
 • Slovenská farma ponúka ovocie a zeleninu prvej triedy od výhradne slovenských dodávateľov.
 • My je sortiment produktov starostlivosti o telo. Výrobky MY sa rozdeľujú do 4 kategórií: MY body, MY hair, MY face a MY for men.
 • BILLA Easy predstavuje hotové jedlá pripravené z prvotriednych surovín a balené najmodernejšou technológiou, ďalej čerstvé cestoviny, gnocchi, plnené bagety, sendviče, balené šaláty, čerstvé ovocné a zeleninové šťavy.
 • Clever je privátna značka spoločnosti BILLA. V jej sortimente sa nachádzajú cestoviny, ryža, múka, oleje, koreniny, konzervy, mliečne a mrazené výrobky, čerstvé ovocie a zelenina a tiež krmivo pre domácich miláčikov.
 • Čerstvé mäso do predajní prichádza každý deň od kvalitných dodávateľov a je ďalej krájané a balené BILLA mäsiarmi podľa želaní zákazníkov. Táto služba nie je k dispozícii na všetkých predajniach.
 • Čerstvé lahôdky v BILLA predstavuje lahodné občerstvenie, pričom prípravu obložených mís a chlebíčkov si môžu zákazníci objednať na súkromné oslavy.
 • Chrumkavé pečivo je pečené každý deň priamo v pekárňach BILLA.
 • Alnatura sú bioprodukty, ktoré si zákazníci môžu kúpiť vo forme bio štiav, müsli, nátierok, detskej výživy, olejov a ďalších produktov.

V BILLA nezablúdite, nech nakupujete v ktoromkoľvek meste 

Sieť predajní dodržiava rovnakú štruktúru rozmiestnenia predávaného sortimentu, napr. pri vchode sa nachádza oddelenie čerstvej zeleniny a ovocia, nasleduje oddelenie pekárenských výrobkov a pod. Vďaka tomu nájdete tovar, ktorý ste si vybrali v aktuálnom letáku, vždy na tom istom mieste – bez ohľadu na to, v ktorom meste sa nachádzate. Predajne sa nachádzajú na frekventovaných miestach, kde dokážu obslúžiť veľké množstvo zákazníkov. Vo všetkých predajniach sa dá platiť hotovosťou, stravnými lístkami, BILLA poukážkami na nákup a platobnými kartami. Okrem toho je v takmer každej predajni alebo v jej blízkosti k dispozícii bankomat. 

Základné informácie o spoločnosti Billa

História značky BILLA siaha až do roku 1953, kedy Rakúšan Karl Wlaschek vo Viedni otvoril prvú diskontnú predajňu. Počas nasledujúcich rokov sa jeho predajne rýchlo rozširovali a v roku 1993 vstúpili aj na slovenský trh. Spoločnosť každý rok otvára nové predajne, vďaka čomu čoraz viac ľudí môže využiť akciové ponuky uvádzané v BILLA letáku. V súčasnosti sa dá na Slovensku nakupovať už v 130 predajniach BILLA. Ak chcete vedieť viac o obchode Billa, pozrite si ich oficiálnu stránku www.billa.sk kde nájdete okrem týchto informácií aj mnoho ďalších.

REKLAMA


REKLAMA