29 dní 06:15:49
REKLAMA

Billa - aktuálny akciový leták

Náhľad letáku Aktuálny leták od obchodu Billa platného od 28.10.2020

Aktuálny leták

28.10. - 03.11.2020

Náhľad letáku Bezpečnostné opatrenia od obchodu Billa platného od 15.10.2020

Bezpečnostné opatrenia

od štvrtka 15.10.2020

Náhľad letáku Súťaž od obchodu Billa platného od 15.10.2020

Súťaž

15.10. - 28.10.2020

Náhľad letáku Vínový sortiment značky Rona od obchodu Billa platného od 30.09.2020

Vínový sortiment značky Rona

30.09. - 31.10.2020

REKLAMA
Náhľad letáku Aktuálny katalóg od obchodu Billa platného od 12.10.2020

Aktuálny katalóg

12.10. - 24.12.2020

Náhľad letáku Aktuálny leták od obchodu Billa platného od 21.10.2020

Aktuálny leták

21.10. - 27.10.2020

Náhľad letáku Aktuálny leták od obchodu Billa platného od 14.10.2020

Aktuálny leták

14.10. - 20.10.2020

Náhľad letáku Aktuálny leták od obchodu Billa platného od 07.10.2020

Aktuálny leták

07.10. - 13.10.2020

REKLAMA
Náhľad letáku Aktuálny leták od obchodu Billa platného od 30.09.2020

Aktuálny leták

30.09. - 06.10.2020

Náhľad letáku Aktuálny leták od obchodu Billa platného od 23.09.2020

Aktuálny leták

23.09. - 29.09.2020

Informácie o BILLA letákoch, výrobkoch a spoločnosti

Tri druhy BILLA letákov, vrátane extra zliav pre vybrané mestá

Spoločnosť BILLA vydáva tri druhy letákov:

Akciové letáky vychádzajú každých sedem dní a informujú o aktuálnej ponuke zľavnených jedál, nápojov a drogérie. Ich rozsah je spravidla 14 strán.

BILLA Bonus Club letáky sú určené pre zákazníkov, ktorí patria do členského klubu BILLA Bonus. V týchto letákoch sú uvádzané zľavy a výhody pre členov. Leták vychádza každý mesiac.

Podporné letáky a katalógy sú určené na informovanie o zľavách len v niektorých vybraných supermarketoch, napr. Premium leták Borry Mall a Bajkalská alebo Špeciálna ponuka – Krupina. V takýchto letákoch sa často nachádzajú zľavové kupóny.

V BILLA letáku nájdete značkový tovar aj výrobky vlastných značiek 

Spoločnosť BILLA sa zameriava najmä na predaj potravín a nápojov, v menšej miere sa na predajniach vyskytuje aj drogistický a obmedzene aj priemyselný tovar. Predajne ponúkajú veľké množstvo domácich výrobkov. Okrem značkových tovarov nájdu zákazníci v BILLA letáku aj výrobky vlastných značiek. Nový Billa leták si môžete pozrieť na našej stráne priamo tu a je platný od stredy 28.10.2020.

 • BILLA značka spája produkty s vynikajúcou kvalitou, čerstvosťou a skvelou chuťou. V sortimente zákazníci nájdu delikatesy ako údený losos, sušené paradajky, mozzarellu alebo taliansky parmezán. Patria sem aj rôzne druhy cestovín, pečiva, mliečnych výrobkov, sušienok a orechov.
 • BILLA Premium ponúka exkluzívne produkty za prijateľnú cenu, s ktorými sa dá vytvoriť špeciálne menu, a tiež chuťovky a dezerty, ktoré sa dajú servírovať ihneď.
 • Naše BIO reprezentuje produkty ekologického poľnohospodárstva. Pri ich výrobe sa nepoužívajú pesticídy ani umelé hnojivá a neobsahujú umelé (syntetické) farbivá, aromatické a konzervačné látky, ochucovadlá a iné prídavné látky. Patria sem rôzne mliečne výrobky, cereálie, sušienky, nápoje, oleje, strukoviny, ovocie a zelenina.
 • Slovenská farma ponúka ovocie a zeleninu prvej triedy od výhradne slovenských dodávateľov.
 • My je sortiment produktov starostlivosti o telo. Výrobky MY sa rozdeľujú do 4 kategórií: MY body, MY hair, MY face a MY for men.
 • BILLA Easy predstavuje hotové jedlá pripravené z prvotriednych surovín a balené najmodernejšou technológiou, ďalej čerstvé cestoviny, gnocchi, plnené bagety, sendviče, balené šaláty, čerstvé ovocné a zeleninové šťavy.
 • Clever je privátna značka spoločnosti BILLA. V jej sortimente sa nachádzajú cestoviny, ryža, múka, oleje, koreniny, konzervy, mliečne a mrazené výrobky, čerstvé ovocie a zelenina a tiež krmivo pre domácich miláčikov.
 • Čerstvé mäso do predajní prichádza každý deň od kvalitných dodávateľov a je ďalej krájané a balené BILLA mäsiarmi podľa želaní zákazníkov. Táto služba nie je k dispozícii na všetkých predajniach.
 • Čerstvé lahôdky v BILLA predstavuje lahodné občerstvenie, pričom prípravu obložených mís a chlebíčkov si môžu zákazníci objednať na súkromné oslavy.
 • Chrumkavé pečivo je pečené každý deň priamo v pekárňach BILLA.
 • Alnatura sú bioprodukty, ktoré si zákazníci môžu kúpiť vo forme bio štiav, müsli, nátierok, detskej výživy, olejov a ďalších produktov.

Nové akčné ponuky v Billa letáku

Aj tento týždeň prichádza Billa leták so skvelou ponukou akcií a zliav. Ak váhate, či sa vám oplatí nakúpiť v obchode Billa aj tento týždeň, prelistujte si aktuálny leták tu a objavte skvelé ceny. Aktuálny Billa leták platí od 28.10.2020 - 03.11.2020. Z nového Billa letáku vyberáme produkty:

 • - mlieko za 0.69€, akciu nájdete na strane 5,
 • - maslo za 1.39€, akciu nájdete na strane 4,
 • - syr za 0.99€, akciu nájdete na strane 4,
 • - vajcia za 1.79€, akciu nájdete na strane 6,
 • - chlieb za 0.75€, akciu nájdete na strane 2,
 • - šunku za 0.75€, akciu nájdete na strane 1,
 • - kuracie mäso za 3.65€, akciu nájdete na strane 1,
 • - bravčové mäso za 3.49€, akciu nájdete na strane 4,
 • - banány za 0.75€, akciu nájdete na strane 1,
 • - hovädzie mäso za 6.99€, akciu nájdete na strane 4,

Tu však zľavy určite nekončia! Neváhajte si prelistovať celý Billa leták a ušetrite. Ak máte záujem aj o produkty, ktoré v obchode Billa nenájdete, pozrite si ďalšie letáky z kategórie hypermarkety, ako napríklad Lidl, Tesco, Kaufland, Libex, Metro.

Základné informácie o spoločnosti Billa

História značky BILLA siaha až do roku 1953, kedy Rakúšan Karl Wlaschek vo Viedni otvoril prvú diskontnú predajňu. Počas nasledujúcich rokov sa jeho predajne rýchlo rozširovali a v roku 1993 vstúpili aj na slovenský trh. Spoločnosť každý rok otvára nové predajne, vďaka čomu čoraz viac ľudí môže využiť akciové ponuky uvádzané v BILLA letáku. V súčasnosti sa dá na Slovensku nakupovať už v 130 predajniach BILLA. Ak chcete vedieť viac o obchode Billa, pozrite si ich oficiálnu stránku www.billa.sk kde nájdete okrem týchto informácií aj mnoho ďalších.

V BILLA nezablúdite, nech nakupujete v ktoromkoľvek meste 

Sieť predajní dodržiava rovnakú štruktúru rozmiestnenia predávaného sortimentu, napr. pri vchode sa nachádza oddelenie čerstvej zeleniny a ovocia, nasleduje oddelenie pekárenských výrobkov a pod. Vďaka tomu nájdete tovar, ktorý ste si vybrali v aktuálnom letáku, vždy na tom istom mieste – bez ohľadu na to, v ktorom meste sa nachádzate. Predajne sa nachádzajú na frekventovaných miestach, kde dokážu obslúžiť veľké množstvo zákazníkov. Vo všetkých predajniach sa dá platiť hotovosťou, stravnými lístkami, BILLA poukážkami na nákup a platobnými kartami. Okrem toho je v takmer každej predajni alebo v jej blízkosti k dispozícii bankomat. 

Nakupujte a šetrite s Billou

Sieť BILLA vám prináša aj BILLA bonus kartu, s ktorou môžete získať výhody pre celú rodinu. Aktuálne vám BILLA bonus karta prináša nasledovné výhody:

 • 10% narodeninovú zľavu,
 • 25% zľavu na vybraný sortiment každý týždeň,
 • 200 výhodných produktov,
 • novinky o akciách zaslané na váš e-mail,
 • zľavy u partnerov programu.

Ak ešte nie ste členom BILLA Bonusu, určite neváhajte a prihláste sa vyplnením online formuláru.

Pri plánovaní nákupu na budúci týždeň si nezabudnite prelistovať všetky BILLA letáky. Ak ste niektorý z nich v schránke nenašli, máme pre vás riešenie. Preštudujte si zľavy a budúci leták priamo na našich stránkach. Získate tak prehľad o akciách, ktoré sú v súčasnosti, ako aj o tých, ktoré sa ešte len chystajú. Ak ani v jednom z letákov Billa nenájdete pravú ponuku pre vás, skúste hľadať v ďalších obchodoch zo sekcie hypermarketov KON - RAD, Klas, Kaufland, KARMEN CBA, Fresh, COOP Jednota, BALA.

REKLAMA


REKLAMA