Billa - aktuálny akciový leták

Aktuálne Billa akčné letáky pre tento týždeň. Nenechajte si ujsť žiadne špeciálne ponuky.

Aktuálne letáky Billa

Náhľad letáku Aktuálny leták od obchodu Billa platného od 22.01.2020

Aktuálny leták

22.01. - 28.01.2020

Náhľad letáku Billa Bonus leták od obchodu Billa platného od 02.01.2020

Billa Bonus leták

02.01. - 31.01.2020

REKLAMA
Náhľad letáku Aktuálny leták od obchodu Billa platného od 15.01.2020

Aktuálny leták

15.01. - 21.01.2020

Náhľad letáku Aktuálny leták od obchodu Billa platného od 08.01.2020

Aktuálny leták

08.01. - 14.01.2020

Náhľad letáku Aktuálny leták od obchodu Billa platného od 02.01.2020

Aktuálny leták

02.01. - 07.01.2020

Informácie o BILLA letákoch, výrobkoch a spoločnosti

Tri druhy BILLA letákov, vrátane extra zliav pre vybrané mestá 

Spoločnosť BILLA vydáva tri druhy letákov:

Akciové letáky vychádzajú každých sedem dní a informujú o aktuálnej ponuke zľavnených jedál, nápojov a drogérie. Ich rozsah je spravidla 14 strán.
BILLA Bonus Club letáky sú určené pre zákazníkov, ktorí patria do členského klubu BILLA Bonus. V týchto letákoch sú uvádzané zľavy a výhody pre členov. Leták vychádza každý mesiac.
Podporné letáky a katalógy sú určené na informovanie o zľavách len v niektorých vybraných supermarketoch, napr. Premium leták Borry Mall a Bajkalská alebo Špeciálna ponuka – Krupina. V takýchto letákoch sa často nachádzajú zľavové kupóny.
Pri plánovaní nákupu na budúci týždeň si nezabudnite prelistovať všetky BILLA letáky. Ak ste niektorý z nich v schránke nenašli, máme pre vás riešenie. Preštudujte si zľavy a budúci leták priamo na našich stránkach. Získate tak prehľad o akciách, ktoré sú v súčasnosti, ako aj o tých, ktoré sa ešte len chystajú. Ak ani v jednom z letákov Billa nenájdete pravú ponuku pre vás, skúste hľadať v ďalších obchodoch zo sekcie hypermarketov KON - RAD, Klas, Kaufland, KARMEN CBA, Fresh, COOP Jednota, BALA

Nová akčná ponuka v Bille je tu! Od stredy 22.01.2020 nájdete v zľave množstvo skvelých výrobkov.

 • Billa si vo svojom novom akciovom letáku pripravila veľké množstvo zliav a ponúka kvalitu pre každého! V najnovšom akčnom letáku, ktorý platí od 15. januára, neprehliadnite ponuku na prvej strane – bravčové stehno kúpite za super cenu 3,95€ / 1 kg, mletú kávu Popradská Extra Špeciál za 2,79€ a banány teraz len za 1,09€. Z ovocia a zeleniny za zmienku stojí aj odroda mandarínky W. Murcott, ktorá sa ľahšie šúpe, má menej kôstok a zároveň má aj sladkú a aromatickú chuť – viac info na strane 2.

 • V letáku nemôže chýbať ani ponuka mäsa a mäsových výrobkov – zo strán 4-5 vyberáme bravčovú panenku teraz len za 6,66€, kuracie rezne Hydina Slovensko za 3,99€ a sedliacke stehno za 89 centov. V Bille sa v potravinách vyznajú, preto pre vás majú denne viac ako 50 druhov chrumkavého čerstvo upečeného pečiva. Na stranách 6-7 nájdete napríklad cereálnu bagetu za 59 centov či slimáky so syrom a bylinkami len za 0,49€.

 • Billa tento týždeň myslela aj na maškrtníkov, ktorí si môžu zo strán 10-11 vybrať napríklad Ferrero Rocher za 5,19 či Kinder čokoládu za 65 centov. Milovníkov kávy poteší aj zľava -50% na instantnú kávu Nescafé Gold za 5,49€ či kapsuly Nescafé Dolce Gusto za 4,19€.

 • Z nápojovej ponuky zo strán 12-13 vyberáme ochutenú minerálnu vodu Baldovská za 35 centov, originál Kofolu len za 0,69  a džús Relax za super cenu 0,89€. Výnimočné slovenské pivo Urpiner nájdete v Bille tento týždeň len za 44 centov a ak máte chuť na niečo tvrdšie, ochutnajte whisky Mc Intyre so zľavou 25% za 5,99€.

 • Zažite slovenskú zabíjačku aj doma! Tradičné zabíjačkové špeciality nájdete na poslednej strane akciového letáku. Vychutnajte si napríklad lahôdkovú tlačenku za 75 centov, jaternice len za 0,55€ a domácu masť s oškvarkami za 2,49€.

V BILLA letáku nájdete značkový tovar aj výrobky vlastných značiek 

Spoločnosť BILLA sa zameriava najmä na predaj potravín a nápojov, v menšej miere sa na predajniach vyskytuje aj drogistický a obmedzene aj priemyselný tovar. Predajne ponúkajú veľké množstvo domácich výrobkov. Okrem značkových tovarov nájdu zákazníci v BILLA letáku aj výrobky vlastných značiek. Nový Billa leták si môžete pozrieť na našej stráne priamo tu a je platný od stredy 22.01.2020.

 • BILLA značka spája produkty s vynikajúcou kvalitou, čerstvosťou a skvelou chuťou. V sortimente zákazníci nájdu delikatesy ako údený losos, sušené paradajky, mozzarellu alebo taliansky parmezán. Patria sem aj rôzne druhy cestovín, pečiva, mliečnych výrobkov, sušienok a orechov.
 • BILLA Premium ponúka exkluzívne produkty za prijateľnú cenu, s ktorými sa dá vytvoriť špeciálne menu, a tiež chuťovky a dezerty, ktoré sa dajú servírovať ihneď.
 • Naše BIO reprezentuje produkty ekologického poľnohospodárstva. Pri ich výrobe sa nepoužívajú pesticídy ani umelé hnojivá a neobsahujú umelé (syntetické) farbivá, aromatické a konzervačné látky, ochucovadlá a iné prídavné látky. Patria sem rôzne mliečne výrobky, cereálie, sušienky, nápoje, oleje, strukoviny, ovocie a zelenina.
 • Slovenská farma ponúka ovocie a zeleninu prvej triedy od výhradne slovenských dodávateľov.
 • My je sortiment produktov starostlivosti o telo. Výrobky MY sa rozdeľujú do 4 kategórií: MY body, MY hair, MY face a MY for men.
 • BILLA Easy predstavuje hotové jedlá pripravené z prvotriednych surovín a balené najmodernejšou technológiou, ďalej čerstvé cestoviny, gnocchi, plnené bagety, sendviče, balené šaláty, čerstvé ovocné a zeleninové šťavy.
 • Clever je privátna značka spoločnosti BILLA. V jej sortimente sa nachádzajú cestoviny, ryža, múka, oleje, koreniny, konzervy, mliečne a mrazené výrobky, čerstvé ovocie a zelenina a tiež krmivo pre domácich miláčikov.
 • Čerstvé mäso do predajní prichádza každý deň od kvalitných dodávateľov a je ďalej krájané a balené BILLA mäsiarmi podľa želaní zákazníkov. Táto služba nie je k dispozícii na všetkých predajniach.
 • Čerstvé lahôdky v BILLA predstavuje lahodné občerstvenie, pričom prípravu obložených mís a chlebíčkov si môžu zákazníci objednať na súkromné oslavy.
 • Chrumkavé pečivo je pečené každý deň priamo v pekárňach BILLA.
 • Alnatura sú bioprodukty, ktoré si zákazníci môžu kúpiť vo forme bio štiav, müsli, nátierok, detskej výživy, olejov a ďalších produktov.

V BILLA nezablúdite, nech nakupujete v ktoromkoľvek meste 

Sieť predajní dodržiava rovnakú štruktúru rozmiestnenia predávaného sortimentu, napr. pri vchode sa nachádza oddelenie čerstvej zeleniny a ovocia, nasleduje oddelenie pekárenských výrobkov a pod. Vďaka tomu nájdete tovar, ktorý ste si vybrali v aktuálnom letáku, vždy na tom istom mieste – bez ohľadu na to, v ktorom meste sa nachádzate. Predajne sa nachádzajú na frekventovaných miestach, kde dokážu obslúžiť veľké množstvo zákazníkov. Vo všetkých predajniach sa dá platiť hotovosťou, stravnými lístkami, BILLA poukážkami na nákup a platobnými kartami. Okrem toho je v takmer každej predajni alebo v jej blízkosti k dispozícii bankomat. 

Základné informácie o spoločnosti Billa

História značky BILLA siaha až do roku 1953, kedy Rakúšan Karl Wlaschek vo Viedni otvoril prvú diskontnú predajňu. Počas nasledujúcich rokov sa jeho predajne rýchlo rozširovali a v roku 1993 vstúpili aj na slovenský trh. Spoločnosť každý rok otvára nové predajne, vďaka čomu čoraz viac ľudí môže využiť akciové ponuky uvádzané v BILLA letáku. V súčasnosti sa dá na Slovensku nakupovať už v 130 predajniach BILLA. Ak chcete vedieť viac o obchode Billa, pozrite si ich oficiálnu stránku www.billa.sk kde nájdete okrem týchto informácií aj mnoho ďalších.

REKLAMA


REKLAMA