Billa - aktuálny akciový leták

Aktuálne Billa akčné letáky pre tento týždeň. Nenechajte si ujsť žiadne špeciálne ponuky.

Aktuálne letáky Billa

Náhľad letáku Aktuálny leták od obchodu Billa platného od 12.02.2020

Aktuálny leták

12.02. - 18.02.2020

Náhľad letáku Billa - Aktuálny katalóg od obchodu Billa platného od 03.02.2020

Billa - Aktuálny katalóg

03.02. - 23.02.2020

REKLAMA
Náhľad letáku Aktuálny leták od obchodu Billa platného od 19.02.2020
NOVÝ

Aktuálny leták

19.02. - 25.02.2020

Náhľad letáku Billa Bonus leták od obchodu Billa platného od 01.02.2020

Billa Bonus leták

01.02. - 29.02.2020

Náhľad letáku Aktuálny leták od obchodu Billa platného od 05.02.2020

Aktuálny leták

05.02. - 11.02.2020

Náhľad letáku Aktuálny leták od obchodu Billa platného od 29.01.2020

Aktuálny leták

29.01. - 04.02.2020

REKLAMA
Náhľad letáku Aktuálny leták od obchodu Billa platného od 22.01.2020

Aktuálny leták

22.01. - 28.01.2020

Náhľad letáku Aktuálny leták od obchodu Billa platného od 15.01.2020

Aktuálny leták

15.01. - 21.01.2020

Náhľad letáku Aktuálny leták od obchodu Billa platného od 08.01.2020

Aktuálny leták

08.01. - 14.01.2020

Náhľad letáku Billa Bonus leták od obchodu Billa platného od 02.01.2020

Billa Bonus leták

02.01. - 31.01.2020

REKLAMA

Informácie o BILLA letákoch, výrobkoch a spoločnosti

Tri druhy BILLA letákov, vrátane extra zliav pre vybrané mestá 

Spoločnosť BILLA vydáva tri druhy letákov:

Akciové letáky vychádzajú každých sedem dní a informujú o aktuálnej ponuke zľavnených jedál, nápojov a drogérie. Ich rozsah je spravidla 14 strán.
BILLA Bonus Club letáky sú určené pre zákazníkov, ktorí patria do členského klubu BILLA Bonus. V týchto letákoch sú uvádzané zľavy a výhody pre členov. Leták vychádza každý mesiac.
Podporné letáky a katalógy sú určené na informovanie o zľavách len v niektorých vybraných supermarketoch, napr. Premium leták Borry Mall a Bajkalská alebo Špeciálna ponuka – Krupina. V takýchto letákoch sa často nachádzajú zľavové kupóny.
Pri plánovaní nákupu na budúci týždeň si nezabudnite prelistovať všetky BILLA letáky. Ak ste niektorý z nich v schránke nenašli, máme pre vás riešenie. Preštudujte si zľavy a budúci leták priamo na našich stránkach. Získate tak prehľad o akciách, ktoré sú v súčasnosti, ako aj o tých, ktoré sa ešte len chystajú. Ak ani v jednom z letákov Billa nenájdete pravú ponuku pre vás, skúste hľadať v ďalších obchodoch zo sekcie hypermarketov KON - RAD, Klas, Kaufland, KARMEN CBA, Fresh, COOP Jednota, BALA

Nová akčná ponuka v Bille je tu! Od stredy 12.02.2020 nájdete v zľave množstvo skvelých výrobkov.

 • Opäť je tu najromantickejší deň v roku! Nezabudnite na sviatok svätého Valentína, ktorý tento rok bude v piatok 14. februára. Billa si vo svojom najnovšom letáku pripravila romantickú ponuku pre každého už od prvej strany. Svoju lásku môžete potešiť sladkými dezertmi ako napríklad Ferrero Rocher za 4,79€, Lindt Lindor za 4,49€ a  Merci za super cenu 3,33€. Romantiku navodí aj správna atmosféra, nezabudnite na jahody za 2,49€ či Prosecco La Gioiosa za 11,99€.

 • Z akciového letáku sa určite oplatí kúpiť aj bravčová panenka za 5,99€, kuracie rezne za 3,89€, kačica teraz len za 2,39€ a pečený bravčový bôčik za 1,19€. Na strane 8 sa nachádza ponuka syrov – neprehliadnite Tekovský salámový syr za 79 centov. Tento syr je typický svojim tvarom, lahodnou chuťou a jemne syrovou arómou.

 • Zo strany 11 vyberáme Granko len za 2,99€, ktoré navyše tento týždeň kúpite aj z hrnčekom zadarmo! Určite poteší aj zľava na kávu Lavazza Qualitá Oro za 4,49€ alebo na kávu Nescafé Gold za super cenu 5,49€. Z ponuky alkoholu na strane 13 vyberáme whiskey Jameson za 11,99€, víno Movino Túžba za 2,99€ a pivo Zlatý bažant 33 len za 79 centov.

V BILLA letáku nájdete značkový tovar aj výrobky vlastných značiek 

Spoločnosť BILLA sa zameriava najmä na predaj potravín a nápojov, v menšej miere sa na predajniach vyskytuje aj drogistický a obmedzene aj priemyselný tovar. Predajne ponúkajú veľké množstvo domácich výrobkov. Okrem značkových tovarov nájdu zákazníci v BILLA letáku aj výrobky vlastných značiek. Nový Billa leták si môžete pozrieť na našej stráne priamo tu a je platný od stredy 12.02.2020.

 • BILLA značka spája produkty s vynikajúcou kvalitou, čerstvosťou a skvelou chuťou. V sortimente zákazníci nájdu delikatesy ako údený losos, sušené paradajky, mozzarellu alebo taliansky parmezán. Patria sem aj rôzne druhy cestovín, pečiva, mliečnych výrobkov, sušienok a orechov.
 • BILLA Premium ponúka exkluzívne produkty za prijateľnú cenu, s ktorými sa dá vytvoriť špeciálne menu, a tiež chuťovky a dezerty, ktoré sa dajú servírovať ihneď.
 • Naše BIO reprezentuje produkty ekologického poľnohospodárstva. Pri ich výrobe sa nepoužívajú pesticídy ani umelé hnojivá a neobsahujú umelé (syntetické) farbivá, aromatické a konzervačné látky, ochucovadlá a iné prídavné látky. Patria sem rôzne mliečne výrobky, cereálie, sušienky, nápoje, oleje, strukoviny, ovocie a zelenina.
 • Slovenská farma ponúka ovocie a zeleninu prvej triedy od výhradne slovenských dodávateľov.
 • My je sortiment produktov starostlivosti o telo. Výrobky MY sa rozdeľujú do 4 kategórií: MY body, MY hair, MY face a MY for men.
 • BILLA Easy predstavuje hotové jedlá pripravené z prvotriednych surovín a balené najmodernejšou technológiou, ďalej čerstvé cestoviny, gnocchi, plnené bagety, sendviče, balené šaláty, čerstvé ovocné a zeleninové šťavy.
 • Clever je privátna značka spoločnosti BILLA. V jej sortimente sa nachádzajú cestoviny, ryža, múka, oleje, koreniny, konzervy, mliečne a mrazené výrobky, čerstvé ovocie a zelenina a tiež krmivo pre domácich miláčikov.
 • Čerstvé mäso do predajní prichádza každý deň od kvalitných dodávateľov a je ďalej krájané a balené BILLA mäsiarmi podľa želaní zákazníkov. Táto služba nie je k dispozícii na všetkých predajniach.
 • Čerstvé lahôdky v BILLA predstavuje lahodné občerstvenie, pričom prípravu obložených mís a chlebíčkov si môžu zákazníci objednať na súkromné oslavy.
 • Chrumkavé pečivo je pečené každý deň priamo v pekárňach BILLA.
 • Alnatura sú bioprodukty, ktoré si zákazníci môžu kúpiť vo forme bio štiav, müsli, nátierok, detskej výživy, olejov a ďalších produktov.

V BILLA nezablúdite, nech nakupujete v ktoromkoľvek meste 

Sieť predajní dodržiava rovnakú štruktúru rozmiestnenia predávaného sortimentu, napr. pri vchode sa nachádza oddelenie čerstvej zeleniny a ovocia, nasleduje oddelenie pekárenských výrobkov a pod. Vďaka tomu nájdete tovar, ktorý ste si vybrali v aktuálnom letáku, vždy na tom istom mieste – bez ohľadu na to, v ktorom meste sa nachádzate. Predajne sa nachádzajú na frekventovaných miestach, kde dokážu obslúžiť veľké množstvo zákazníkov. Vo všetkých predajniach sa dá platiť hotovosťou, stravnými lístkami, BILLA poukážkami na nákup a platobnými kartami. Okrem toho je v takmer každej predajni alebo v jej blízkosti k dispozícii bankomat. 

Základné informácie o spoločnosti Billa

História značky BILLA siaha až do roku 1953, kedy Rakúšan Karl Wlaschek vo Viedni otvoril prvú diskontnú predajňu. Počas nasledujúcich rokov sa jeho predajne rýchlo rozširovali a v roku 1993 vstúpili aj na slovenský trh. Spoločnosť každý rok otvára nové predajne, vďaka čomu čoraz viac ľudí môže využiť akciové ponuky uvádzané v BILLA letáku. V súčasnosti sa dá na Slovensku nakupovať už v 130 predajniach BILLA. Ak chcete vedieť viac o obchode Billa, pozrite si ich oficiálnu stránku www.billa.sk kde nájdete okrem týchto informácií aj mnoho ďalších.

REKLAMA


REKLAMA