BILLA leták budúci ( od 04.12.2019 ) + akcia BLACK FRIDAY

Billa - aktuálny akciový leták + BLACK FRIDAY

Aktuálne Billa akčné letáky pre tento týždeň. Nenechajte si ujsť žiadne špeciálne ponuky.

Aktuálne letáky Billa

Billa - Black Week

27.11. - 05.12.2019

Náhľad letáku Aktuálny leták od obchodu Billa platného od 04.12.2019

Aktuálny leták

04.12. - 10.12.2019

REKLAMA
Náhľad letáku Vianočná ponuka od obchodu Billa platného od 14.10.2019

Vianočná ponuka

14.10. - 24.12.2019

Náhľad letáku Aktuálny katalóg od obchodu Billa platného od 25.11.2019

Aktuálny katalóg

25.11. - 31.12.2019

Náhľad letáku Billa Bonus leták od obchodu Billa platného od 01.12.2019

Billa Bonus leták

01.12. - 31.12.2019

Náhľad letáku Aktuálny leták od obchodu Billa platného od 27.11.2019

Aktuálny leták

27.11. - 03.12.2019

REKLAMA
Náhľad letáku Aktuálny leták od obchodu Billa platného od 20.11.2019

Aktuálny leták

20.11. - 26.11.2019

Náhľad letáku Aktuálny leták od obchodu Billa platného od 13.11.2019

Aktuálny leták

13.11. - 19.11.2019

Náhľad letáku Aktuálny leták od obchodu Billa platného od 06.11.2019

Aktuálny leták

06.11. - 12.11.2019

Náhľad letáku Billa Bonus leták od obchodu Billa platného od 02.11.2019

Billa Bonus leták

02.11. - 30.11.2019

REKLAMA

Informácie o BILLA letákoch, výrobkoch a spoločnosti

Tri druhy BILLA letákov, vrátane extra zliav pre vybrané mestá 

Spoločnosť BILLA vydáva tri druhy letákov:

Akciové letáky vychádzajú každých sedem dní a informujú o aktuálnej ponuke zľavnených jedál, nápojov a drogérie. Ich rozsah je spravidla 14 strán.
BILLA Bonus Club letáky sú určené pre zákazníkov, ktorí patria do členského klubu BILLA Bonus. V týchto letákoch sú uvádzané zľavy a výhody pre členov. Leták vychádza každý mesiac.
Podporné letáky a katalógy sú určené na informovanie o zľavách len v niektorých vybraných supermarketoch, napr. Premium leták Borry Mall a Bajkalská alebo Špeciálna ponuka – Krupina. V takýchto letákoch sa často nachádzajú zľavové kupóny.
Pri plánovaní nákupu na budúci týždeň si nezabudnite prelistovať všetky BILLA letáky. Ak ste niektorý z nich v schránke nenašli, máme pre vás riešenie. Preštudujte si zľavy a budúci leták priamo na našich stránkach. Získate tak prehľad o akciách, ktoré sú v súčasnosti, ako aj o tých, ktoré sa ešte len chystajú. Ak ani v jednom z letákov Billa nenájdete pravú ponuku pre vás, skúste hľadať v ďalších obchodoch zo sekcie hypermarketov KON - RAD, Klas, Kaufland, KARMEN CBA, Fresh, COOP Jednota, BALA

Nová akčná ponuka v Bille je tu! Od stredy 04.12.2019 nájdete v zľave množstvo skvelých výrobkov.

 • Billa si opäť pripravila množstvo zaujímavých zliav. V akciovom letáku hneď na prvej strane zaujmú banány za 0,85€/1 kg, kuracie rezne Cocorino v cene 3,79€/1kg a Rajo tradičné maslo 250g za 1,39€. Milovníci prémiovej top kvality si určite vyberú zo strany 2 rôzne produkty, napríklad Prosciutto di Parma za 2,99€/90g a taktiež si môžu polahodiť na dezerte v skle za 1,49€. Už na začiatku decembra je potrebné prevoňať si domov Vianocami, preto pri pečení určite poteší Tatra salko za 1,09€, Babičkina voľba Múka za 0,39€ a medovníčky môžete vykrajovať sadou 22 ks formičiek v balení spolu s plechom za 5,99€. Na stranách 10-11 sa nachádzajú rôzne výrobky určené na pečenie vianočných koláčov. 
 • Pre zábudlivcov, ktorí si nákup mikulášskych maškŕt nechávajú na poslednú chvíľu vyberáme Kinder bueno mini za 1,49€ ,čokoládu Ritter Sport za akciovú cenu 0,99€ a veľké balenie Jojo cukríkov len za 85 centov. Deti určite poteší aj 750 gramové balenie Nutelly za 4,99€ na s. 15. Pre kávičkárov sme vybrali zo strany 13 Jacobs Velvet 200 g za super cenu 3,79€, zrnkovú kávu Tchibo Barista Espresso za 5,99€ a mletú kávu Lavazza Crema e Gusto za 3,89€. Okrem kávy vás v chladnejších dňoch môže zohriať aj  whisky Ballantine´s za 9,99€ či Amundsen vodka za 6,49€.

V BILLA letáku nájdete značkový tovar aj výrobky vlastných značiek 

Spoločnosť BILLA sa zameriava najmä na predaj potravín a nápojov, v menšej miere sa na predajniach vyskytuje aj drogistický a obmedzene aj priemyselný tovar. Predajne ponúkajú veľké množstvo domácich výrobkov. Okrem značkových tovarov nájdu zákazníci v BILLA letáku aj výrobky vlastných značiek. Nový Billa leták si môžete pozrieť na našej stráne priamo tu a je platný od stredy 04.12.2019.

 • BILLA značka spája produkty s vynikajúcou kvalitou, čerstvosťou a skvelou chuťou. V sortimente zákazníci nájdu delikatesy ako údený losos, sušené paradajky, mozzarellu alebo taliansky parmezán. Patria sem aj rôzne druhy cestovín, pečiva, mliečnych výrobkov, sušienok a orechov.
 • BILLA Premium ponúka exkluzívne produkty za prijateľnú cenu, s ktorými sa dá vytvoriť špeciálne menu, a tiež chuťovky a dezerty, ktoré sa dajú servírovať ihneď.
 • Naše BIO reprezentuje produkty ekologického poľnohospodárstva. Pri ich výrobe sa nepoužívajú pesticídy ani umelé hnojivá a neobsahujú umelé (syntetické) farbivá, aromatické a konzervačné látky, ochucovadlá a iné prídavné látky. Patria sem rôzne mliečne výrobky, cereálie, sušienky, nápoje, oleje, strukoviny, ovocie a zelenina.
 • Slovenská farma ponúka ovocie a zeleninu prvej triedy od výhradne slovenských dodávateľov.
 • My je sortiment produktov starostlivosti o telo. Výrobky MY sa rozdeľujú do 4 kategórií: MY body, MY hair, MY face a MY for men.
 • BILLA Easy predstavuje hotové jedlá pripravené z prvotriednych surovín a balené najmodernejšou technológiou, ďalej čerstvé cestoviny, gnocchi, plnené bagety, sendviče, balené šaláty, čerstvé ovocné a zeleninové šťavy.
 • Clever je privátna značka spoločnosti BILLA. V jej sortimente sa nachádzajú cestoviny, ryža, múka, oleje, koreniny, konzervy, mliečne a mrazené výrobky, čerstvé ovocie a zelenina a tiež krmivo pre domácich miláčikov.
 • Čerstvé mäso do predajní prichádza každý deň od kvalitných dodávateľov a je ďalej krájané a balené BILLA mäsiarmi podľa želaní zákazníkov. Táto služba nie je k dispozícii na všetkých predajniach.
 • Čerstvé lahôdky v BILLA predstavuje lahodné občerstvenie, pričom prípravu obložených mís a chlebíčkov si môžu zákazníci objednať na súkromné oslavy.
 • Chrumkavé pečivo je pečené každý deň priamo v pekárňach BILLA.
 • Alnatura sú bioprodukty, ktoré si zákazníci môžu kúpiť vo forme bio štiav, müsli, nátierok, detskej výživy, olejov a ďalších produktov.

V BILLA nezablúdite, nech nakupujete v ktoromkoľvek meste 

Sieť predajní dodržiava rovnakú štruktúru rozmiestnenia predávaného sortimentu, napr. pri vchode sa nachádza oddelenie čerstvej zeleniny a ovocia, nasleduje oddelenie pekárenských výrobkov a pod. Vďaka tomu nájdete tovar, ktorý ste si vybrali v aktuálnom letáku, vždy na tom istom mieste – bez ohľadu na to, v ktorom meste sa nachádzate. Predajne sa nachádzajú na frekventovaných miestach, kde dokážu obslúžiť veľké množstvo zákazníkov. Vo všetkých predajniach sa dá platiť hotovosťou, stravnými lístkami, BILLA poukážkami na nákup a platobnými kartami. Okrem toho je v takmer každej predajni alebo v jej blízkosti k dispozícii bankomat. 

Základné informácie o spoločnosti Billa

História značky BILLA siaha až do roku 1953, kedy Rakúšan Karl Wlaschek vo Viedni otvoril prvú diskontnú predajňu. Počas nasledujúcich rokov sa jeho predajne rýchlo rozširovali a v roku 1993 vstúpili aj na slovenský trh. Spoločnosť každý rok otvára nové predajne, vďaka čomu čoraz viac ľudí môže využiť akciové ponuky uvádzané v BILLA letáku. V súčasnosti sa dá na Slovensku nakupovať už v 130 predajniach BILLA. Ak chcete vedieť viac o obchode Billa, pozrite si ich oficiálnu stránku www.billa.sk kde nájdete okrem týchto informácií aj mnoho ďalších.

Black Friday 2019 je tu!

Billa prichádza pravidelne každý rok s novými zľavami počas veľkých výpredajov zvaných Black Friday. Na našej stránke nájdete posledný aktuálny Billa leták s názvom "Aktuálny leták" s platnosťou od 04.12.2019. Rozbaľte to vo veľkom štýle!
Zľavy Black Friday Billa 2019 ! Šetrite s nami!
Ak ste sa na tento výnimočný sviatok tešili, pripravte sa na nákupy a pozrite si najnovšie letáky zo sekcie Black Friday! Zľavy sa týkajú nielen sekcie "Hypermarkety", ale celého sortimentu, ktorý nájdete na našom webe.
REKLAMA


REKLAMA