OKAY Elektro leták - aktuálna akcia September

Aktuálne Okay akčné letáky pre tento týždeň. Nenechajte si ujsť žiadne špeciálne ponuky.

Aktuálne letáky Okay

Náhľad letáku Okay - Black Friday od obchodu Okay platného od 21.09.2020

Okay - Black Friday

21.09. - 27.09.2020

Náhľad letáku Aktuálny leták od obchodu Okay platného od 22.09.2020

Aktuálny leták

22.09. - 11.10.2020

REKLAMA
Náhľad letáku Okay - Black Friday od obchodu Okay platného od 07.09.2020

Okay - Black Friday

07.09. - 13.09.2020

Náhľad letáku Aktuálny leták od obchodu Okay platného od 17.08.2020

Aktuálny leták

17.08. - 25.08.2020

Náhľad letáku Aktuálny leták od obchodu Okay platného od 27.07.2020

Aktuálny leták

27.07. - 02.08.2020

Náhľad letáku Aktuálna ponuka od obchodu Okay platného od 17.06.2020

Aktuálna ponuka

17.06. - 23.06.2020

REKLAMA
Náhľad letáku Aktuálny leták od obchodu Okay platného od 08.06.2020

Aktuálny leták

08.06. - 28.06.2020

Informácie o Okay Elektrodom letákoch, spoločnosti a výrobkoch

Okay leták je vždy plný zliav a lákavých ponúk

Leták Okay vychádza nepravidelne. Jeho trvanie sa taktiež odlišuje. Niektoré môžu byť platné týždeň, iné aj dva. Leták neposkytuje príliš veľa strán. Spravidla ich má 4 - 5. Aj napriek tomu je plný akcií a rôznych zliav, vďaka ktorým môžete ušetriť desiatky eur. Okrem cien a ilustračných fotografií sa tu nachádzajú aj parametre výrobkov. Už z letáku tak viete, aký výkonný výrobok je a čo vám ponúka. 

Okay elektro sa zameriava najmä na elektroniku. V jeho ponuke však nájdete omnoho viac, ako napríklad nábytok alebo príslušenstvo ako baterky. Prezeranie letáku je jednoduché, pretože je prehľadný a príjemne graficky spracovaný. Výhodou je aj nízky počet strán, na ktorých nájdete len výrobky s veľmi výhodnou cenou. Okay výpredaj je jednoducho najvýhodnejší. 

Ak ste nenašli najnovší Okay elektro leták vo svojej schránke, no chceli by ste ho vidieť, stavte na jeho online verziu. Tú nájdete priamo tu. V online verzii sú rovnaké ponuky ako v klasickej, papierovej. Platia od 21.09.2020 - 27.09.2020. 

Najnovší Okay leták vám pomôže ušetriť desiatky eur 

  • Z Okay letáka si vyberiete všetko veľmi jednoducho. Okrem ilustračných obrázkov disponuje aj dôležitými parametrami daného produktu. 
  • Leták nie je príliš dlhý, a preto sa v ňom nijako nestratíte. Ľahko si zapamätáte pre vás dôležité akcie. 
  • Nájdete v ňom okrem spotrebičov a elektroniky aj príslušenstvo, ako napríklad baterky. 
  • Leták síce vychádza nepravidelne, no vždy obsahuje zaujímavé zľavy a akcie. Vďaka nim ušetrí úplne každý. 

Základné informácie o obchode Okay

Spoločnosť Okay bola založená v Česku už v roku 1994. Dnes patrí medzi odborníkov a špecialistov v elektro odbore. Na slovenský trh vstúpila až v roku 2002. Počas rokov pôsobenia otvorila viac ako 120 kamenných predajní a prevádzkuje aj internetový obchod. Na tom si môžete nakúpiť všetku elektroniku, rovnako ako v kamenných predajniach.

Okay elektro sa zameriava najmä na predaj elektra ako napríklad elektronika, mobily, fotoaparáty, počítače, tablety, biela technika, malé spotrebiče a príslušenstvo. Nedávno spoločnosť rozšírila svoje pôsobenie a zamerala sa aj na nábytok.

Potrebujete vedieť viac informácií o spoločnosti Okay a jej výrobkoch? Stavte na ich web stránku www.okay.cz

Okay elektro poskytuje kvalitné výrobky a skvelé služby 

Obchody zameriavajúce sa na predaj elektra často poskytujú aj kvalitné a dobré služby. Inak to nie je ani pri obchode Okay. Táto spoločnosť vám ponúka nielen nízke ceny a značkové výrobky. Orientuje sa aj na služby zákazníkom. 

Toto sú obľúbené doplnkové služby obchodu Okay:

  • Predĺžená záruka - Stalo sa vám, že výrobok sa vám pokazil presne vtedy, ako mu skončila zákonom udelená dvojročná záruka? V tom prípade by ste mali staviť na predĺženú záruku. Tú si v Okay elektro môžete zakúpiť až na 5 rokov. V priebehu tejto doby vám spoločnosť zaručuje bezplatnú dopravu a výmenu tovaru.
  • Poistenie PLUS - Poistenie plus vám zaručuje úhradu škody alebo dodanie nového produktu po dobu jedného alebo dvoch rokov. V rámci tohto poistenia máte bleskovú opravu za zlomok ceny a taktiež istotu opravy alebo výmeny. 
  • Splátkový nákup - Potrebujete si kúpiť nejaký drahší výrobok, no nemáte dostatok financií alebo nechcete toľko na jedenkrát utratiť? Jednoducho stavte na splátkový nákup. Tovar si môžete z Okay kúpiť bez toho, aby ste zaplatili čo i len cent. Schválenie úveru dokonca prebieha aj online a to už za pár minút.
  • Blesková výmena - Pokazil sa vám váš výrobok, no nemáte čas čakať, kým vám príde z opravy? Jednoducho stavte na bleskovú výmenu. Pomocou nej dostanete za svoj starý výrobok okamžite nový. Táto služba sa dá využiť pri výrobkoch do ceny 199 €.

Ušetrite nakupovaním v Okay

Plánujete kupovať elektro? Okay je jedným zo skvelých miest, kde ho nájdete. Jeho letáky sú vždy plné skvelých ponúk. Sortiment je rozšírený ako o známe, tak aj menej známe značky. Pred samotným nákupom si leták nezabudnite pozrieť, aby ste vedeli, čo sa oplatí kúpiť. Nenašli ste v Okay elektro všetko, čo ste potrebovali? Vyskúšajte podobné obchody v kategórii Elektronika, kde nájdete obchody, ako napríklad ELSATEX, Digipro, Datart, Conrad, Comcas, Brloh, Alza

REKLAMA


REKLAMA