Aktuálny Deichmann leták

Aktuálne Deichmann akčné letáky pre tento týždeň. Nenechajte si ujsť žiadne špeciálne ponuky.

Aktuálne letáky Deichmann

Náhľad letáku Členkové čižmy od obchodu Deichmann platného od 01.10.2020

Členkové čižmy

01.10. - 31.10.2020

Náhľad letáku Na letnej vlne od obchodu Deichmann platného od 17.06.2020

Na letnej vlne

17.06. - 30.06.2020

REKLAMA
Náhľad letáku Aktuálny leták od obchodu Deichmann platného od 31.03.2020

Aktuálny leták

31.03. - 30.09.2020

Náhľad letáku Deichmann - Shoe Fashion od obchodu Deichmann platného od 01.02.2020

Deichmann - Shoe Fashion

01.02. - 29.02.2020

Informácie o Deichmann letákoch, spoločnosti a výrobkoch

Na stránkach Deichmann letáka nájdete desiatky zliav

Deichmann patrí medzi veľmi obľúbené obchody s obuvou. Jeho ponuka je široká a na svoje si prídu všetky vekové kategórie. Rovnako ako ponuka výrobkov, tak aj ponuka Deichmann letákov je širšia. V platnosti sú vždy minimálne dva. 

Deichmann obuv leták má spravidla viac ako desať strán. Hlavný vychádza raz do mesiaca. Ostatné platia dlhší čas. Niektoré nemajú presný termín platnosti. Grafické upravenie je jednoduché. Letáky sú prehľadné, vďaka čomu sa v nich dobre orientuje. Mnohé majú ilustračné obrázky, ktoré celý vzhľad oživujú. 

Zľavy však nie sú všetko, čo sa v aktuálnom Deichmann letáku nachádza. Okrem toho sú tu aj nové výrobky. Vždy tak máte prehľad, čo nové prišlo do ponuky obchodu. 

Nemáte doma papierovú verziu Deichmann Členkové čižmy? V tom prípade si pozrite jeho elektronickú. Nájdete ju tu a platí rovnako ako papierová od 01.10.2020 - 31.10.2020. 

V ponuke obchodu Deichmann sú desiatky výrobkov

 • Ponuka je naozaj široká. Nájdete v nej Deichmann dámsku obuv, pánsku či dokonca detskú. Nechýbajú ani doplnky ako napríklad kabelky. 
 • V ponuke je viac letákov, a preto si zľavu nájde každý zákazník. 
 • Letáky sú jednoduché na orientáciu. Nie sú príliš dlhé, a preto sa ich oplatí pred nákupom prelistovať. 
 • Ponuka sa pravidelne, každý mesiac aktualizuje. Vždy odráža ročné obdobie a tak viete obuv využiť hneď po jej zakúpení. 

Základné informácie o Deichmann

Spoločnosť Deichmann má dlhú históriu. Písať sa začala už v roku 1913 v nemeckom Essene. Tu dodnes centrála spoločnosti sídli. Počas viac ako storočnom pôsobení sa značka dostala do takmer celej Európy. Jej pobočky viete nájsť v 30 krajinách a vo viac ako 4200 predajniach. 

Deichmann má svoju ponuku vždy štýlovú a modernú. Aktualizuje ju podľa najnovších trendov a toho, čo zákazníci majú radi a nakupujú. Pre mnohých sú výrobky tejto značky skvelým pomerom kvality a ceny. 

Potrebujete viac informácií o spoločnosti Deichmann? Navštívte jej oficiálnu webovú stránku www.deichmann.com

Značky v ponuke

V ponuke obchodu nájdete rôzne známe aj menej známe značky. Deichmann je charakteristický tým, že má svoje vlastné kolekcie. Medzi ne sa radia napríklad: 

 • 5th Avenue
 • Graceland 
 • Victory
 • Vty

V ponuke ďalej nájdete: 

 • Adidas
 • Nike
 • Fila
 • Puma
 • Kappa

A ďalšie. 

Služby

Deichmann si zakladá na kvalitných produktoch a tých najlepších službách pre zákazníkov. Medzi tie hlavné sa radia: 

 • Doprava zdarma: Pri nákupe na internetovom obchode získavate dopravu zdarma. Táto služba nie je nijako obmedzená a platí na všetky objednávky. 
 • Ochrana životného prostredia: Spoločnosť Deichmann sa snaží svojou výrobou o udržateľný rozvoj a ochranu životného prostredia. To sa odráža napríklad na ekologických modeloch obuvi či na preprave výrobkov, ktorá je realizovaná najmä loďou a železnicou.
 • Jednoduchá reklamácia: Reklamácia výrobkov je veľmi jednoduchá. Výrobok môžete reklamovať na ktorejkoľvek pobočke, aj keď ste si ho zakúpili v inej.

Ušetrite nakupovaním v Deichmann

Deichmann patrí medzi najobľúbenejšie obchody s obuvou na Slovensku. Poskytuje široký sortiment výrobkov pre obe pohlavia a všetky vekové kategórie. Okrem obuvi v ponuke nájdete aj doplnky a príslušenstvo za skvelé ceny. Nenašli ste v Deichmann to, čo ste hľadali? Pozrite si kategóriu Odev, obuv a šport. V nej nájdete obchody ako Barefootky, Author, Astratex, Answear, Alpine Pro, Adidas, ABOUT YOU.

REKLAMA


REKLAMA