Merkury Market aktuálny leták - Nitra, Trnava, Michalovce a iné mestá

Aktuálne Merkury Market akčné letáky pre tento týždeň. Nenechajte si ujsť žiadne špeciálne ponuky.

Aktuálne letáky Merkury Market

Náhľad letáku Aktuálny leták od obchodu Merkury Market platného od 02.09.2020

Aktuálny leták

02.09. - 30.09.2020

Náhľad letáku Záhrada od obchodu Merkury Market platného od 07.08.2020

Záhrada

07.08. - 31.08.2020

REKLAMA
Náhľad letáku Nový leták - BB, BA, HU, KE, LV, LM, TT od obchodu Merkury Market platného od 01.08.2020

Nový leták - BB, BA, HU, KE, LV, LM, TT

01.08. - 31.08.2020

Náhľad letáku Nový leták - BB, BA, HU, KE, LV, LM, SN, TT od obchodu Merkury Market platného od 01.07.2020

Nový leták - BB, BA, HU, KE, LV, LM, SN, TT

01.07. - 31.07.2020

REKLAMA
Náhľad letáku Nový leták - BB, BA, HU, KE, LV, LM, SN, TT od obchodu Merkury Market platného od 01.06.2020

Nový leták - BB, BA, HU, KE, LV, LM, SN, TT

01.06. - 30.06.2020

Mercury Market leták a informácie o spoločnosti

Bohatý sortiment a široká ponuka výhodných cien v Merkury Market letáku

O výhodných ponukách spoločnosť svojich zákazníkov informuje cez Merkury Market leták, ktorý vychádza vždy na začiatku mesiaca. Okrem hlavného mesačného letáku vydáva firma občasne aj Merkury Market leták s dobou platnosti dva týždne. Najnovší leták Mercury Market platí 02.09.2020 - 30.09.2020 a môžete si ho prelistovať priamo tu.

Informácie o obchode Merkury Market

Merkury Market Slovakia sa venuje predaju stavebných materiálov a výrobkom pre zariadenie interiérov. Na trhu pôsobí od roku 1991 a používa reklamné motto ,,Prerábaj a zariaďuj lacnejšie!“. 

Skladový sortiment obsahuje viac ako 55 000 výrobkov. Spoločnosť spolupracuje s hlavnými výrobcami na trhu. V predajniach zákazníci nájdu najpestrejšiu ponuku obkladov a dlažby od talianskych, nemeckých a španielskych výrobcov. Merkury Market ponúka na výber z množstva dverí, drevených, hliníkových aj plastových okien, stenových panelov aj laminátových podláh. V predajniach zákazníci nájdu aj najväčší výber lámp, lustrov, tapiet, záclon, závesov, drevenej galantérie a kobercov. Bohato zásobené je aj oddelenie keramiky a sanitárnej techniky.

Merkury Market spája ponuku tovaru a služieb 

Merkury Market ponúka svoj sortiment individuálnym klientom, malým a stredným stavebným firmám a aj veľkoobchodným odberateľom. Okrem predaja výrobkov vie spoločnosť zabezpečiť aj odbornú montáž dverí, okien a plávajúcich podláh. Predajne Merkury Market ponúkajú aj služby šitia záclon a ďalších textilných dekorácií okien podľa želania zákazníka. Spoločnosť pôsobí na Slovensku, v Poľsku, Českej republike, Maďarsku, Rakúsku a na Ukrajine. 

V súčasnosti sa predajne Merkury Market nachádzajú prakticky v každom regióne Slovenska. Okrem klasických predajní Merkury Market prevádzkuje aj sieť supermarketov Merkury Design. Ide o špecializované predajne, ktoré ponúkajú dizajnový a značkový tovar. Predajne Merkury Design sa nachádzajú na prevádzkach v Bratislave, Zvolene, Košiciach, Michalovciach a v Poprade. 

Neviete si vybrať? Poradí vám profesionál! 

Na internetovej stránke www.merkurymarket.sk nájdu zákazníci Tipy od profesionálov - ide o články na rôzne témy, ktoré pomáhajú zákazníkovi vybrať si správny typ zariadenia.

Zľavy pre stálych klientov v Merkury Market

Zákazníci Merkury Market môžu získať ,,Kartu Stáleho Klienta“, ktorá im umožňuje ovplyvňovať výšku poskytnutej zľavy od 3 % do 10 %. Zľava sa udeľuje pri nákupe nad 999 €. Spoločnosť ponúka aj darčekové karty s platnosťou tri mesiace s nominálnou hodnotou 20 € a 50 €.

Mimoriadne akcie aj možnosť nákupu na splátky v Merkury Markete

Ceny spoločnosti dokážu bez problémov konkurovať iným obchodným reťazcom pôsobiacim na Slovensku, ako napríklad Daza, Bonami, Blanco, Black Red White, Bauhaus, ASKO nábytok, 4home.sk. Spoločnosť sa svojich zákazníkov snaží zaujať aj mesačnými a mimoriadnymi cenovými akciami, ktoré sú uverejňované v Merkury Market letáku. Firma navyše zaručuje vyrovnanie rozdielu ceny, ak zákazník nájde u konkurencie v kraji rovnaký tovar za nižšiu cenu. 

REKLAMA


REKLAMA