Mercury Market leták (02.11. - 30.11.) + BLACK FRIDAY 2019
8 dní 14:04:40

Merkury Market aktuálny leták - Nitra, Trnava, Michalovce a iné mestá + BLACK FRIDAY

Aktuálne Merkury Market akčné letáky pre tento týždeň. Nenechajte si ujsť žiadne špeciálne ponuky.

Aktuálne letáky Merkury Market

Náhľad letáku Aktuálny leták od obchodu Merkury Market platného od 02.11.2019

Aktuálny leták

02.11.2019 - 30.11.2019

REKLAMA
REKLAMA
Náhľad letáku Aktuálny leták od obchodu Merkury Market platného od 01.10.2019

Aktuálny leták

01.10.2019 - 31.10.2019

Náhľad letáku Aktuálny leták od obchodu Merkury Market platného od 16.09.2019

Aktuálny leták

16.09.2019 - 30.09.2019

Náhľad letáku Nový leták od obchodu Merkury Market platného od 02.09.2019

Nový leták

02.09.2019 - 30.09.2019

REKLAMA

Mercury Market leták a informácie o spoločnosti

Bohatý sortiment a široká ponuka výhodných cien v Merkury Market letáku 

Skladový sortiment obsahuje viac ako 55 000 výrobkov. Spoločnosť spolupracuje s hlavnými výrobcami na trhu. V predajniach zákazníci nájdu najpestrejšiu ponuku obkladov a dlažby od talianskych, nemeckých a španielskych výrobcov. Merkury Market ponúka na výber z množstva dverí, drevených, hliníkových aj plastových okien, stenových panelov aj laminátových podláh. V predajniach zákazníci nájdu aj najväčší výber lámp, lustrov, tapiet, záclon, závesov, drevenej galantérie a kobercov. Bohato zásobené je aj oddelenie keramiky a sanitárnej techniky.

Mimoriadne akcie aj možnosť nákupu na splátky v Merkury Markete
Ceny spoločnosti dokážu bez problémov konkurovať iným obchodným reťazcom pôsobiacim na Slovensku, ako napríklad Diego, Decodom, Daza, Blanco, Black Red White, ASKO nábytok, 4home.sk. Spoločnosť sa svojich zákazníkov snaží zaujať aj mesačnými a mimoriadnymi cenovými akciami, ktoré sú uverejňované v Merkury Market letáku. Najnovší leták Mercury Market platí 02.11.2019 - 30.11.2019 a môžete si ho prelistovať priamo tu. Firma navyše zaručuje vyrovnanie rozdielu ceny, ak zákazník nájde u konkurencie v kraji rovnaký tovar za nižšiu cenu.

Informácie o obchode Merkury Market

Merkury Market Slovakia sa venuje predaju stavebných materiálov a výrobkom pre zariadenie interiérov. Na trhu pôsobí od roku 1991 a používa reklamné motto ,, Prerábaj a zariaďuj lacnejšie!“. O výhodných ponukách spoločnosť svojich zákazníkov informuje cez Merkury Market leták, ktorý vychádza vždy na začiatku mesiaca. Okrem hlavného mesačného letáku vydáva firma občasne aj Merkury Market leták s dobou platnosti dva týždne.

Merkury Market spája ponuku tovaru a služieb 
Merkury Market ponúka svoj sortiment individuálnym klientom, malým a stredným stavebným firmám a aj veľkoobchodným odberateľom. Okrem predaja výrobkov vie spoločnosť zabezpečiť aj odbornú montáž dverí, okien a plávajúcich podláh. Predajne Merkury Market ponúkajú aj služby šitia záclon a ďalších textilných dekorácií okien podľa želania zákazníka. Spoločnosť pôsobí na Slovensku, v Poľsku, Českej republike, Maďarsku, Rakúsku a na Ukrajine. 

V súčasnosti sa predajne Merkury Market nachádzajú prakticky v každom regióne Slovenska. Okrem klasických predajní Merkury Market prevádzkuje aj sieť supermarketov Merkury Design. Ide o špecializované predajne, ktoré ponúkajú dizajnový a značkový tovar. Predajne Merkury Design sa nachádzajú na prevádzkach v Bratislave, Zvolene, Košiciach, Michalovciach a v Poprade. 

Zľavy pre stálych klientov v Merkury Market

Zákazníci Merkury Market môžu získať ,,Kartu Stáleho Klienta“, ktorá im umožňuje ovplyvňovať výšku poskytnutej zľavy od 3 % do 10 %. Zľava sa udeľuje pri nákupe nad 999 €. Spoločnosť ponúka aj darčekové karty s platnosťou tri mesiace s nominálnou hodnotou 20 € a 50 €.

Neviete si vybrať? Poradí vám profesionál! 
Na internetovej stránke www.merkurymarket.sk nájdu zákazníci Tipy od profesionálov - ide o články na rôzne témy, ktoré pomáhajú zákazníkovi vybrať si správny typ zariadenia. 

Black Friday 2019 je tu!

Merkury Market prichádza pravidelne každý rok s novými zľavami počas veľkých výpredajov zvaných Black Friday. Na našej stránke nájdete posledný aktuálny Merkury Market leták s názvom "Aktuálny leták" s platnosťou od 02.11.2019. Rozbaľte to vo veľkom štýle!
Zľavy Black Friday Merkury Market 2019 ! Šetrite s nami!
Ak ste sa na tento výnimočný sviatok tešili, pripravte sa na nákupy a pozrite si najnovšie letáky zo sekcie Black Friday! Zľavy sa týkajú nielen sekcie "Bývanie, nábytok, záhrada", ale celého sortimentu, ktorý nájdete na našom webe.

REKLAMA


REKLAMA