Aktuálny TEVOS drogérie leták

Aktuálne TEVOS drogérie akčné letáky pre tento týždeň. Nenechajte si ujsť žiadne špeciálne ponuky.

Aktuálne letáky TEVOS drogérie

Náhľad letáku Aktuálny leták od obchodu TEVOS drogérie platného od 22.09.2020

Aktuálny leták

22.09. - 02.10.2020

Náhľad letáku Aktuálny leták od obchodu TEVOS drogérie platného od 02.09.2020

Aktuálny leták

02.09. - 18.09.2020

REKLAMA
Náhľad letáku Aktuálny leták od obchodu TEVOS drogérie platného od 18.08.2020

Aktuálny leták

18.08. - 28.08.2020

Náhľad letáku Aktuálny leták od obchodu TEVOS drogérie platného od 04.08.2020

Aktuálny leták

04.08. - 14.08.2020

Náhľad letáku Aktuálny leták od obchodu TEVOS drogérie platného od 21.07.2020

Aktuálny leták

21.07. - 31.07.2020

Náhľad letáku Aktuálny leták od obchodu TEVOS drogérie platného od 01.07.2020

Aktuálny leták

01.07. - 17.07.2020

REKLAMA
Náhľad letáku Aktuálny leták od obchodu TEVOS drogérie platného od 16.06.2020

Aktuálny leták

16.06. - 26.06.2020

Informácie o Tevos drogérie letákoch, spoločnosti a výrobkoch

Tevos drogérie uverejňujú v letáku tie najhorúcejšie akcie

Tevos leták uľahčuje celé nakupovanie v tejto drogérii. Má spravidla dve strany, no aj napriek tomu dokáže informovať o akciách na desiatky výrobkov. Na jeho stranách nájdete drogériové výrobky zo všetkých kategórií. Od šampónov cez krémy až k bytovej kozmetike.

Tevos drogérie leták vychádza dvakrát do mesiaca. Po dvoch týždňoch sa jeho ponuka vždy aktualizuje a mení. Poskytuje tak zľavy každému svojmu zákazníkovi. Ak si na svoje neprídete v jednom letáku, o dva týždne v novom určite niečo nájdete. 

Aby bol Tevos aktuálny leták prehľadný, jednotlivé produkty sú graficky oddelené. Vďaka tomu sa v ňom jednoducho orientuje. Pred nákupom by ste si ho mali pozrieť, pretože v ňom môžete nájsť zaujímavé zľavy. Na tých následne pri nákupe ušetríte. 

Nenašli ste papierovú verziu Tevos Aktuálny leták vo svojej schránke? Netreba sa báť. Pozrieť si môžete tú elektronickú. Nájdete ju tu a platí od 22.09.2020 - 02.10.2020. 

Vďaka Tevos akciám ušetrí každý

  • Tevos drogérie majú pravidelne aktualizovaný leták. Každé dva týždne vychádza nový a poskytuje zaujímavé zľavy či novinky. 
  • V Tevos drogérie nájdete široký sortiment od výrobkov na telo až k čistiacim prostriedkom. Nechýba ani bytová kozmetika. 
  • Letáky majú len dve strany. Ich prezeranie vám nezaberie veľa času a rozhodne sa oplatí. 
  • V letákoch sa taktiež jednoducho orientuje. Výrobky sú od seba prakticky oddelené. 

Základné informácie o Tevos drogérie

Slovenská spoločnosť Tevos vznikla už v roku 1992. S heslom "Aj vo Vašom meste." otvorila desiatky pobočiek. Dnes sa vďaka tomu nachádza v takmer každom meste na západnom a strednom Slovensku. 

Tevos drogérie síce nemá žiadny internetový obchod, no pobočky sú vždy po ruke. Poskytuje široký sortiment drogérie a kozmetiky. V jej ponuke nájdete známe aj menej známe značky za výhodné ceny. 

Spoločnosť si zakladá najmä na tom, že ide o slovenskú sieť predajní. Ak patríte k ľuďom, ktorí sa orientujú práve na naše produkty či predajne, táto drogéria je pre vás tým pravým. 

Chceli by ste vedieť o spoločnosti Tevos drogérie viac? Pozrite si oficiálnu webstránku www.tevos.sk, kde nájdete všetko, čo hľadáte. 

Kamenné predajne

Spoločnosť Tevos má po západnom a strednom Slovensku vytvorenú sieť predajní. Spolu ich je už viac ako 30. Z nich nájdete jeden veľkosklad nachádzajúci sa v Prievidzi. Ostatné prevádzky sú klasické maloobchody. 

Chcete vedieť, kde sa najbližšie nachádza jedna z kamenných predajní? Na oficiálnej web stránke Tevos nájdete prehľadný zoznam spolu s mapou. V nej je zaznačená každá prevádzka. 

Vernostný program Tevos

Tevos poskytuje vernostný program s názvom BONUS Card. Do programu sa môže zapojiť úplne každý, kto v Tevos drogérie pravidelne nakupuje. Stačí vyplniť dotazník na prevádzke, na základe ktorého vám následne príde vernostná karta. 

Kartu používate pri každom nákupe a zbierate vernostné body. Tie po určitom počte meníte za jednotlivé zľavy. Nakupovanie je tak omnoho výhodnejšie.

Ušetrite nakupovaním v Tevos drogérie

Nakupovanie v Tevos drogérie je vždy jednoduché a výhodné. Pomôcť si viete letákom, ktorý vychádza pravidelne, dvakrát do mesiaca. Svoju ponuku neustále aktualizuje a vie vyhovieť každému svojmu zákazníkovi. Nájdite v Tevos drogérie všetko, čo potrebujete. Nenašli ste v Tevos to, čo ste hľadali? Pozrite si kategóriu Drogéria, kozmetika. V nej nájdete obchody ako napríklad Mary Kay, Marionnaud, Eurodrogeria, dm drogerie, Dedra, Avon, 101 drogerie.

REKLAMA


REKLAMA