31 dní 06:58:44
REKLAMA

Aktuálny Môj obchod leták

Náhľad letáku Aktuálny leták od obchodu Môj obchod platného od 16.10.2020

Aktuálny leták

16.10. - 29.10.2020

Náhľad letáku Aktuálny leták od obchodu Môj obchod platného od 02.10.2020

Aktuálny leták

02.10. - 15.10.2020

Náhľad letáku Aktuálny leták od obchodu Môj obchod platného od 18.09.2020

Aktuálny leták

18.09. - 01.10.2020

Náhľad letáku Aktuálny leták od obchodu Môj obchod platného od 04.09.2020

Aktuálny leták

04.09. - 17.09.2020

REKLAMA
Náhľad letáku Aktuálny leták od obchodu Môj obchod platného od 21.08.2020

Aktuálny leták

21.08. - 03.09.2020

Náhľad letáku Aktuálny leták od obchodu Môj obchod platného od 07.08.2020

Aktuálny leták

07.08. - 20.08.2020

Náhľad letáku Aktuálny leták od obchodu Môj obchod platného od 24.07.2020

Aktuálny leták

24.07. - 06.08.2020

Informácie o letákoch Môj obchod, spoločnosti a výrobkoch

Môj obchod leták neustále aktualizuje svoju ponuku

Akciový leták Môj obchod vychádza pravidelne, každý týždeň. Platí od štvrtka do stredy a vždy prináša zaujímavé a skvelé ponuky. Veľkosť letáka je len 1 strana, no aj napriek tomu sa dá prostredníctvom neho ušetriť. Zameriava sa najmä na základné produkty ako mäsové výrobky či nápoje. Nechýba ani sezónna ponuka. Počas leta sa v ňom objavujú napríklad zmrzliny. V zime zas rôzne vianočné ponuky a podobne. 

Ponuka je v letáku prehľadná. Vo väčšine prípadov ide o 10 - 12 zľavnených výrobkov. 

Občas sa môže stať, že klasický papierový leták nenájdete v schránke. To však nie je žiaden problém. Pozrite si ho v online verzii priamo tu. Zľavy a akcie sú rovnaké ako v papierovej a platia od 16.10.2020 - 29.10.2020.

Môj obchod leták poskytuje zľavy každému

  • Aj napriek tomu, že má len jednu stranu, vie poskytnúť veľké množstvo zliav. V letáku nájdete spravidla 10 - 12 zľavnených produktov. 
  • Leták Môj obchod platí týždeň, veľmi podobne ako letáky iných obchodov. To znamená, že jeho akciová ponuka sa neustále obmieňa a prináša niečo nové. 
  • Grafické spracovanie je jednoduché, vďaka čomu sa v ňom dobre orientuje. 
  • Ponuka letáka sa zameriava na potraviny ako mliečne, mäsové výrobky, nápoje a iné.

Základné informácie o obchode Môj obchod

Potraviny Môj obchod si všimnete už zvonka a to nielen vďaka logu, ale aj charakteristickej zelenej farbe. Spravidla ide o menšie obchodíky v mestách a na dedinách. Spoločnosť má už viac než 500 prevádzok po celom Slovensku. Počet sa však neustále zvyšuje a to aj vďaka možnosti, že Môj obchod môžete mať aj vy. 

Značka Môj obchod patrí pod METRO Cash & Carry SK. Vďaka tomuto projektu spoločnosť pomohla naštartovať podnikanie stovkám ľudí. Metro sa postará o to, aby sa vaša prevádzka zmenila zvnútra aj zvonka. Nechýba teda klasické a známe logo Môj obchod a usporiadanie predajnej plochy. Pomocou projektu Môj obchod je prevádzkovanie jednoduchšie. 

Obchody nájdete v rôznych veľkostiach a na mnohých miestach po celom Slovensku. Nakupovanie v nich je jednoduché a rýchle. V ich ponuke sú taktiež známe, ale aj menej známe a lacnejšie značky. Výber je vďaka tomu široký. 

Chcete vedieť o spoločnosti Môj obchod niečo viac? Pozrite si ich oficiálnu stránku www.mojobchod.sk.

Sortiment v Môj obchod je široký

Môj obchod ponúka známe aj menej známe značky. Niektoré dokonca nájdete len v týchto prevádzkach. Medzi vlastné značky sa radia: 

  • Fine Line: Produkty nájdete len v predajniach Môj obchod. Ide o kvalitné výrobky za príjemné ceny. Značka FIne Line sa zameriava na úplne všetky typy potravín. Pod jej označením nájdete mliečne výrobky aj sladké pochutiny, nápoje či mrazené výrobky. 
  • ARO: ARO je známou značkou najmä pre ľudí, ktorí nakupujú v Metro. Aj vďaka tomu ju môžete nájsť v predajniach Môj obchod. ARO sa zameriava na potraviny a na spotrebný tovar. Ide o kvalitné produkty za príjemnú cenu.
  • Ďalšie značky: Môj obchod má v ponuke aj ďalšie značky. Medzi ne sa radia napríkad TAMI, Milka, Nescafé, Kinder, Sedita a množstvo iných. Netreba sa tak báť, že by ste v týchto predajniach nenašli svoje obľúbené produkty.

Ušetrite nakupovaním v Môj obchod

Nakupovanie v Môj obchod je jednoduché najmä preto, lebo sa nachádza po celom Slovensku. Jednotlivé predajne je veľmi jednoduché nájsť. Výhodou je taktiež to, že leták sa pravidelne aktualizuje a obmieňa. Vždy prichádza s dôležitými a skvelými zľavami. Nenašli ste v Môj obchod to, čo ste hľadali? Využite kategóriu Hypermarkety. V nej nájdete nájdete obchody, ako napríklad Klas, Kaufland, KARMEN CBA, Fresh, COOP Jednota, Billa, BALA.

REKLAMA


REKLAMA