Aktuálny Môj obchod leták

Aktuálne Môj obchod akčné letáky pre tento týždeň. Nenechajte si ujsť žiadne špeciálne ponuky.

Aktuálne letáky Môj obchod

Náhľad letáku Aktuálny leták od obchodu Môj obchod platného od 26.06.2020

Aktuálny leták

26.06. - 09.07.2020

Náhľad letáku Aktuálny leták od obchodu Môj obchod platného od 12.06.2020

Aktuálny leták

12.06. - 25.06.2020

REKLAMA
Náhľad letáku Aktuálny leták od obchodu Môj obchod platného od 29.05.2020

Aktuálny leták

29.05. - 11.06.2020

Náhľad letáku Aktuálny leták od obchodu Môj obchod platného od 15.05.2020

Aktuálny leták

15.05. - 28.05.2020

Náhľad letáku Aktuálny leták od obchodu Môj obchod platného od 07.05.2020

Aktuálny leták

07.05. - 14.05.2020

Náhľad letáku Aktuálny leták od obchodu Môj obchod platného od 30.04.2020

Aktuálny leták

30.04. - 06.05.2020

REKLAMA
Náhľad letáku Aktuálny leták od obchodu Môj obchod platného od 23.04.2020

Aktuálny leták

23.04. - 29.04.2020

Informácie o letákoch Môj obchod, spoločnosti a výrobkoch

Môj obchod leták neustále aktualizuje svoju ponuku

Akciový leták Môj obchod vychádza pravidelne, každý týždeň. Platí od štvrtka do stredy a vždy prináša zaujímavé a skvelé ponuky. Veľkosť letáka je len 1 strana, no aj napriek tomu sa dá prostredníctvom neho ušetriť. Zameriava sa najmä na základné produkty ako mäsové výrobky či nápoje. Nechýba ani sezónna ponuka. Počas leta sa v ňom objavujú napríklad zmrzliny. V zime zas rôzne vianočné ponuky a podobne. 

Ponuka je v letáku prehľadná. Vo väčšine prípadov ide o 10 - 12 zľavnených výrobkov. 

Občas sa môže stať, že klasický papierový leták nenájdete v schránke. To však nie je žiaden problém. Pozrite si ho v online verzii priamo tu. Zľavy a akcie sú rovnaké ako v papierovej a platia od 26.06.2020 - 09.07.2020.

Môj obchod leták poskytuje zľavy každému

  • Aj napriek tomu, že má len jednu stranu, vie poskytnúť veľké množstvo zliav. V letáku nájdete spravidla 10 - 12 zľavnených produktov. 
  • Leták Môj obchod platí týždeň, veľmi podobne ako letáky iných obchodov. To znamená, že jeho akciová ponuka sa neustále obmieňa a prináša niečo nové. 
  • Grafické spracovanie je jednoduché, vďaka čomu sa v ňom dobre orientuje. 
  • Ponuka letáka sa zameriava na potraviny ako mliečne, mäsové výrobky, nápoje a iné.

Základné informácie o obchode Môj obchod

Potraviny Môj obchod si všimnete už zvonka a to nielen vďaka logu, ale aj charakteristickej zelenej farbe. Spravidla ide o menšie obchodíky v mestách a na dedinách. Spoločnosť má už viac než 500 prevádzok po celom Slovensku. Počet sa však neustále zvyšuje a to aj vďaka možnosti, že Môj obchod môžete mať aj vy. 

Značka Môj obchod patrí pod METRO Cash & Carry SK. Vďaka tomuto projektu spoločnosť pomohla naštartovať podnikanie stovkám ľudí. Metro sa postará o to, aby sa vaša prevádzka zmenila zvnútra aj zvonka. Nechýba teda klasické a známe logo Môj obchod a usporiadanie predajnej plochy. Pomocou projektu Môj obchod je prevádzkovanie jednoduchšie. 

Obchody nájdete v rôznych veľkostiach a na mnohých miestach po celom Slovensku. Nakupovanie v nich je jednoduché a rýchle. V ich ponuke sú taktiež známe, ale aj menej známe a lacnejšie značky. Výber je vďaka tomu široký. 

Chcete vedieť o spoločnosti Môj obchod niečo viac? Pozrite si ich oficiálnu stránku www.mojobchod.sk.

Sortiment v Môj obchod je široký

Môj obchod ponúka známe aj menej známe značky. Niektoré dokonca nájdete len v týchto prevádzkach. Medzi vlastné značky sa radia: 

  • Fine Line: Produkty nájdete len v predajniach Môj obchod. Ide o kvalitné výrobky za príjemné ceny. Značka FIne Line sa zameriava na úplne všetky typy potravín. Pod jej označením nájdete mliečne výrobky aj sladké pochutiny, nápoje či mrazené výrobky. 
  • ARO: ARO je známou značkou najmä pre ľudí, ktorí nakupujú v Metro. Aj vďaka tomu ju môžete nájsť v predajniach Môj obchod. ARO sa zameriava na potraviny a na spotrebný tovar. Ide o kvalitné produkty za príjemnú cenu.
  • Ďalšie značky: Môj obchod má v ponuke aj ďalšie značky. Medzi ne sa radia napríkad TAMI, Milka, Nescafé, Kinder, Sedita a množstvo iných. Netreba sa tak báť, že by ste v týchto predajniach nenašli svoje obľúbené produkty.

Ušetrite nakupovaním v Môj obchod

Nakupovanie v Môj obchod je jednoduché najmä preto, lebo sa nachádza po celom Slovensku. Jednotlivé predajne je veľmi jednoduché nájsť. Výhodou je taktiež to, že leták sa pravidelne aktualizuje a obmieňa. Vždy prichádza s dôležitými a skvelými zľavami. Nenašli ste v Môj obchod to, čo ste hľadali? Využite kategóriu Hypermarkety. V nej nájdete nájdete obchody, ako napríklad Klas, Kaufland, KARMEN CBA, Fresh, COOP Jednota, Billa, BALA.

REKLAMA


REKLAMA