TEDi leták - aktuálny online katalóg

Aktuálne TEDi akčné letáky pre tento týždeň. Nenechajte si ujsť žiadne špeciálne ponuky.

Aktuálne letáky TEDi

Náhľad letáku Jesenné osvetlenie od obchodu TEDi platného od 01.10.2020

Jesenné osvetlenie

01.10. - 31.10.2020

REKLAMA

Tedi leták

Objavte svet obchodu TEDi v letákoch

TEDi je váš dokonalý spoločník pre upratovanie aj vybavenie domácnosti. Spoločnosť má svoje predajne po celom Slovensku a zásobuje nimi svojich zákazníkov tovarom pre upratovanie, ale aj pre bežný chod ich domácnosti. V Tedi letákoch nájdete okrem iného aj darčekové predmety, dekorácie, hračky, písacie potreby a party tovar. Okrem výrobkov pre domácnosť má TEDi v ponuke aj drogériu, menšie kuchynské spotrebiče a kancelárske potreby. 

Nie len letáky Tedi menia svoju ponuku, ale zmeny tovaru môžete registrovať aj v predajniach, ktoré pravidelne dopĺňajú svoj sortiment o sezónne produkty podľa ročného obdobia, takže tu môžete nájsť aj vianočné ozdoby, karnevalové masky alebo tovar pre prváčikov do školy. Samozrejmosťou sú rozličné akcie, cenové zľavy, výpredaje a iné výhodné ponuky. Priamo cez internet si môžete pozrieť aj aktuálny akčný leták Tedi, ktorý nájdete u nás priamo tu. Akčná ponuka sa pravidelne mení každý mesiac a tá aktuálna platí 01.10.2020 - 31.10.2020. Pokiaľ sú pre vás prvoradé kvalita a dobrá cena, v obchodoch TEDi ste na správnej adrese.

Tedi - obchod pre celú rodinu

Spoločnosť TEDi bola založená v Nemecku v roku 2004. Tento nepotravinový predajca má cca 1900 filiálok po celej Európe. Jej úspech spočíva vo výbere výrobkov, sledovaní trhu a rýchlom reagovaní na trendy. Počas sezónneho obdobia ponúka doplnkové produkty – napr. k Vianociam či k začiatku školského roka. Sezónna ponuka sa prejavuje aj v akciách a zľavách a TEDi online katalóg je napríklad pred začiatkom školského roka zameraný na nástup do školy a produkty s tým súvisiace. Viac informácí o obchode TEDi nájdete na ich oficiálnej stránke www.tedi.com

Obchody TEDi po celom Slovensku

Ak sa rozhodnete navštíviť TEDi obchod, môžete si vybrať niektorú zo 41 filiálok na Slovensku. Nájdete ich v mestách Banská Bystrica, Bardejov, Bratislava, Brezno, Dunajská Streda, Galanta, Humenné, Košice, Liptovský Mikuláš, Malacky, Martin, Michalovce, Nitra, Nové Mesto nad Váhom, Partizánske, Pezinok, Piešťany, Poprad, Považská Bystrica, Prešov, Prievidza, Rimavská Sobota, Senica, Snina, Spišská Nová Ves, Šamorín, Topoľčany, Trenčín, Trnava, Veľký Krtíš, Zlaté Moravce, Zvolen, Žiar nad Hronom, Žilina. 

TEDi obchod chráni naše životné prostredie

Predajná sieť TEDi si uvedomuje celosvetový úbytok zdrojov, ako aj dopad výroby a prepravy tovarov na životné prostredie. Preto si za jeden zo svojich dôležitých cieľov stanovila zníženie celkových emisií. Okrem toho sa angažuje v rámci sociálnej oblasti a sponzorstva. 

Nájdite výborné ceny v TEDi

Výrobky ponúkané v obchodoch TEDi nie sú len cenovo výhodné, ale sú aj vysokej kvality. Všetky prechádzajú kontrolou kvality podľa aktuálnych bezpečnostných noriem. Ide najmä o dodržiavanie platných hraničných hodnôt rôznych obsiahnutých látok, prevádzkovú bezpečnosť a zdravotnú nezávadnosť. Výrobky sa kontrolujú v sídle firmy, alebo v akreditovanom skúšobnom laboratóriu. Sleduje sa aj správna funkčnosť a označenie výrobkov na náhodných vzorkách tovaru. Všetky výrobky sú zároveň označené dobre viditeľnými a ľahko zrozumiteľnými pokynmi pre spotrebiteľov. 

Ak v okolí žiadnu z pobočiek TEDi nemáte, skúste navštíviť podobné obchody a to napríklad Daza, Bonami, Blanco, Black Red White, Bauhaus, ASKO nábytok, 4home.sk

REKLAMA


REKLAMA