Aktuálny MALL.sk leták

Aktuálne MALL.sk akčné letáky pre tento týždeň. Nenechajte si ujsť žiadne špeciálne ponuky.

Aktuálne letáky MALL.sk

Náhľad letáku Kärcher týždeň od obchodu MALL.sk platného od 28.09.2020

Kärcher týždeň

28.09. - 04.10.2020

Náhľad letáku Novinky mesiaca od obchodu MALL.sk platného od 07.09.2020

Novinky mesiaca

07.09. - 30.09.2020

REKLAMA
Náhľad letáku Experti na spracovanie ovocia a zeleniny od obchodu MALL.sk platného od 06.09.2018

Experti na spracovanie ovocia a zeleniny

06.09. - 13.09.2018

Náhľad letáku Buďte pripravení na teplo! od obchodu MALL.sk platného od 06.07.2018

Buďte pripravení na teplo!

06.07. - 13.07.2018

Náhľad letáku Víkendománia od obchodu MALL.sk platného od 06.07.2018

Víkendománia

06.07. - 08.07.2018

Náhľad letáku Vychytávky na dovolenku od obchodu MALL.sk platného od 29.06.2018

Vychytávky na dovolenku

29.06. - 06.07.2018

REKLAMA

Informácie o MALL letákoch, spoločnosti a výrobkoch

MALL leták ponúka nízke ceny a veľké akcie

MALL.sk leták vychádza nepravidelne. Spravidla platí týždeň a to od soboty do piatku. Vždy prináša zaujímavé zľavy a akcie, vďaka ktorým pri nákupe ušetríte. Leták má zvyčajne 9 - 10 strán. Na tých nájdete ponuky rôznych výrobkov, od krmiva pre psov, cez domáce potreby až k potravinám. MALL obchod sa snaží svoju ponuku letákov vždy prispôsobiť danému obdobiu. Počas leta tu nájdete ponuku bazénov a prípravkov do záhrady. Na jar sa v letákoch nachádzajú prípravky na sadenie a záhradné pomôcky. 

V MALL letáku sa jednoducho orientuje, pretože je logicky usporiadaný. Na jednotlivých stranách vám vždy predstavuje určitú kategóriu výrobkov. Práve preto sa oplatí pred nákupom prelistovať si ho. Zistíte tak, aké produkty sú v zľave, a na ktorých môžete ušetriť aj vyššie čiastky. MALL akcia je tak vždy výhodná. 

Ak ste si v schránke najnovší leták nenašli, netreba sa báť. Novú verziu si môžete pozrieť online priamo tu. Tá sa od klasickej papierovej nijako nelíši. Poskytuje rovnaké výhodné zľavy platné od 28.09.2020. 

V novom MALL.sk letáku nájdete tie najnižšie ceny

  • MALL obchod je u nás rozšírený najmä ako elektro obchod. V jeho letáku však nájdete aj ne-elektro produkty. Zistíte tak, že jeho ponuka je omnoho širšia. 
  • Letáky síce nevychádzajú pravidelne, no vždy poskytujú skvelé ponuky a zľavy na rôzne druhy výrobkov.
  • MALL.sk ponúka široký sortiment rôznych značiek ako známych, tak aj neznámych. Počas nákupu si tak rozhodne nájdete aj tie svoje. 

Základné informácie o obchode MALL.sk

MALL.sk patrí do spoločnosti Internet Mall Slovakia, s. r. o., ktorá bola založená v roku 2005. Obchod dnes patrí medzi najväčších internetových predajcov na Slovensku. Pôsobí však aj v zahraničí, a to v krajinách ako Česko, Poľsko, Maďarsko a Slovinsko. Spoločnosť je súčasťou medzinárodnej holdingovej štruktúry NASPERS a MIH Allegro. Táto štruktúra združuje najvýznamnejších internetových predajcov v strednej Európe.

V ponuke MALL obchodu nájdete veľké množstvo elektro výrobkov ako napríklad domáce spotrebiče, mobily či počítače. A síce sa MALL.sk zaoberá skôr elektro výrobkami, jeho ponuka je rozšírená aj o chovateľské potreby, knihy, auto-moto, kozmetiku či záhradkárske náčinie. 

Zaujíma vás viac informácií o spoločnosti MALL a jej výrobkoch? Navštíviť môžete ich stránku www.mall.sk

MALL.sk poskytuje nielen kvalitné výrobky, ale taktiež služby

MALL.sk je známy nielen kvalitnými a dobrými výrobkami, ale aj službami. Svojim zákazníkom sa snaží vyjsť vždy v ústrety. Poskytuje tak komfortnú dopravu či výhody s kartou MALL. To však nie je všetko. 

Toto sú obľúbené doplnkové služby obchodu MALL:

  • Karta MALL - Ako veľké množstvo obchodov, aj MALL.sk ponúka kartu. Ide o exkluzívnu kreditnú kartu, ktorá so sebou prináša veľa špeciálnych a exkluzívnych výhod. Medzi tie hlavné patrí 30 € zľava na nákup, dodatočné zľavy u vybraných obchodníkov či odmena z platby až 3 %.
  • Nákup na splátky - Pri nakupovaní na MALL môžete využiť aj nákup na splátky. Sami si vyberiete konkrétny splátkový program. V súčasnosti obchod ponúka tri rôzne programy.
  • Doprava Comfort - Doprava Comfort sa vám zíde najmä vtedy, keď budete kupovať veľký a ťažký spotrebič. Zamestnanci MALL vám spotrebič vynesú na ľubovoľné poschodie a do miestnosti, kam potrebujete. Taktiež vám spotrebič nainštalujú a zrecyklujú nepotrebné obaly.
  • Vyzdvihnutie na predajni - Chcete ušetriť náklady za dopravu? Pri nákupe nad 12 € máte vyzdvihnutie na predajni úplne zadarmo.

Ušetrite nakupovaním v MALL.sk

Ponuka obchodu MALL.sk je naozaj široká. Na jednom mieste tak nájdete všetko, čo potrebujete. Od elektroniky cez domáce prostriedky až po potraviny. Nakupovanie je tak rýchle a jednoduché. Pomôcť vám pri ňom môže aj MALL leták plný výhodných ponúk a akcií. Nenašli ste v MALL.sk všetko, čo by ste potrebovali? Skúste pozrieť aj ďalšie obchody v kategórii Elektronika, ako napríklad ELSATEX, Digipro, Datart, Conrad, Comcas, Brloh, Alza.

REKLAMA


REKLAMA