REKLAMA

Aktuálny Sama leták

Náhľad letáku Aktuálny leták od obchodu Sama platného od 09.10.2020

Aktuálny leták

09.10. - 27.10.2020

Náhľad letáku Aktuálny leták od obchodu Sama platného od 18.09.2020

Aktuálny leták

18.09. - 06.10.2020

Náhľad letáku Aktuálny leták od obchodu Sama platného od 28.08.2020

Aktuálny leták

28.08. - 15.09.2020

Náhľad letáku Aktuálny leták od obchodu Sama platného od 07.08.2020

Aktuálny leták

07.08. - 25.08.2020

REKLAMA
Náhľad letáku Aktuálny leták od obchodu Sama platného od 17.07.2020

Aktuálny leták

17.07. - 04.08.2020

Náhľad letáku Aktuálny leták od obchodu Sama platného od 26.06.2020

Aktuálny leták

26.06. - 14.07.2020

Náhľad letáku Aktuálny leták od obchodu Sama platného od 05.06.2020

Aktuálny leták

05.06. - 23.06.2020

Informácie o Sama letákoch, spoločnosti a výrobkoch

Sama leták ponúka zaujímavé zľavy a akcie

Sama leták vychádza nepravidelne. Zvyčajne platí viac ako dva týždne. Leták má spravidla 8 strán, na ktorých nájdete zaujímavé akcie a zľavy. Sama potraviny ponúkajú široký sortiment za skvelú cenu každému zákazníkovi. 

Pri niektorých výrobkoch v letáku sa môžete stretnúť s označením “Mini Sama” čo znamená, že ich môžete kúpiť v menších predajniach s názvom Mini Sama. Tie sa, rovnako ako bežné predajne, nachádzajú po celom Slovensku. Pri výrobkoch sa taktiež občas vyskytujú označenia ako V, S alebo Z v trojuholníku. Znamená to, že daný produkt si môžete kúpiť len na východnom, strednom alebo západnom Slovensku.

Ponuka letáka sa neustále obmieňa. Neviete, akú má na tento týždeň obchod ponuku? Pozrite si online verziu letáka, ktorú nájdete priamo tu. V online verzii sa nachádzajú úplne rovnaké ponuky ako v papierovej. Akciové letáky Sama sú vždy výhodné a najnovšia ponuka platí od 09.10.2020 - 27.10.2020.

V nových Sama letákoch nájdete tie najlepšie ceny za obľúbené výrobky

  • Ponuka v letáku je vždy široká, vďaka čomu v nej nájdete všetko, čo potrebujete nakúpiť. 
  • Produkty sú logicky usporiadané podľa kategórií ako napríklad mliečne výrobky, mäso a podobne. Pri pozeraní letáka tak nič neprehliadnete. 
  • Sama leták má síce len 8 strán, no aj napriek tomu poskytuje desiatky zľavnených produktov. 
  • Pri viacerých produktoch nájdete aj označenie "Vyrobený na Slovensku". Kúpou tohto produktu podporujete slovenskú ekonomiku.

Základné informácie o Sama obchode

Sieť potravín Sama je pre mnohých veľmi známa. Svoje predajne má po celom Slovensku. Nájdete ich ako v Bratislave, tak v Banskej Bystrici či v Humennom. Ide o maloobchodnú sieť potravín založenú v roku 2013. V súčasnosti nájdete nielen predajne s názvom Sama, ale taktiež menšie potraviny Mini Sama. Veľkou výhodou je najmä to, že niektoré prevádzky otvárajú už o 5:30 ráno.

V ponuke obchodu sú všetky základné druhy potravín ako mliečne výrobky, konzervy, nátierky, polotovary či cukrovinky. Ponuka sa môže líšiť v závislosti od miesta, kde sa nachádza. Niektoré produkty sú dostupné len pre západ, iné len pre východ. 

Spoločnosť má aj svoju vlastnú značku s rovnomenným názvom. Ponuka značky Sama je široká. Zameriava sa ako na trvanlivé, tak aj na čerstvé výrobky.

Hľadáte viac informácií o produktoch značky Sama či niečo iné? Navštíviť môžete ich stránku www.samaobchod.eu.

Členstvo v sieti Sama je vhodné pre každého

Vďaka tomu, že Sama predstavuje franchisingový koncept, sa môžete aj vy podieľať na rozšírení tejto značky. Členský poplatok je len 1 euro a o členstvo môže požiadať úplne každá maloobchodná prevádzka.

Výhod tohto členstva je niekoľko, ako napríklad: 

  • široké portfólio kvalitných produktov značky Sama, 
  • výhodné obchodné podmienky, 
  • celoplošná reklama, 
  • poradenské služby, 
  • marketingová podpora prostredníctvom letákov a plagátov.

Ušetrite nakupovaním v Sama

Nakupovanie v Sama obchodoch je jednoduché. Ich prevádzky nie sú príliš veľké, takže v nich nezablúdite a všetko máte po ruke. Ich sortiment je široký a vlastná značka sa predáva za skvelé ceny. To všetko si môžete všimnúť už v letáku, ktorý je skoro neustále aktualizovaný a prináša nové zľavy a akcie. Nenašli ste v Sama potravinách to, čo ste hľadali? Skúste pozrieť aj ďalšie obchody v kategórii Hypermarkety, ako napríklad Klas, Kaufland, KARMEN CBA, Fresh, COOP Jednota, Billa, BALA.

REKLAMA


REKLAMA