Invia leták + Vianoce 2019 [ 01.12. - 15.01. ]

Aktuálny Invia leták + Vianoce 2019

Aktuálne Invia akčné letáky pre tento týždeň. Nenechajte si ujsť žiadne špeciálne ponuky.

Aktuálne letáky Invia

Náhľad letáku Akcie a zľavy od obchodu Invia platného od 01.12.2019

Akcie a zľavy

01.12. - 15.01.2020

REKLAMA

Invia leták

Invia možno zaradiť medzi veľmi populárne slovenské reťazce. Určite nikoho neprekvapí, že sme ho zaradili do kategórie Cestovanie. Vždy najaktuálnejšie informácie súvisiace s otváracími hodinami či zoznamom pobočiek nájdete na oficiálnych stránkach reťazca www.invia.sk. Invia sa stal obľúbeny aj vďaka pravidelným akciovým ponukám. Tu aktuálnu si môžte pozrieť ak prejdete na Akcie a zľavy. Do pozornosti dávame aj ponuky podobných reťazcov ako FIRO tour, Kartago tours, Satur, TIP travel, Turancar, ktoré by vás mohli taktiež osloviť svojou aktuálnou ponukou. Bojíte sa, že prehliadnete niektorú z ponúk reťazca Invia? Prihláste sa na odber a budete dostávať vždy aktuálne ponuky.

Odporúčanie: Aktuálny Invia leták + Vianoce 2019 Vám prinesie tipy k lacným nákupom! Pozrite si všetky letáky a nakupujte za najlepšie ceny.

Vianoce 2019 sú tu!

Invia prichádza každý rok so svojou Vianočnou ponukou. Na našej stránke nájdete posledný aktuálny Invia leták s názvom "Akcie a zľavy" s platnosťou od 01.12.2019. Rozbaľte Vianoce vo veľkom štýle!
Šetrite s Invia
Ak sa Vianoc neviete dočkať, pripravte sa na sviatky už teraz a pozrite si najnovšie letáky zo sekcie Vianoce! Zľavy sa týkajú nielen sekcie "Cestovanie", ale celého sortimentu, ktorý nájdete na našej stránke.
REKLAMA


REKLAMA