Coop Jednota aktuálny akciový leták

Aktuálne COOP Jednota akčné letáky pre tento týždeň. Nenechajte si ujsť žiadne špeciálne ponuky.

Aktuálne letáky COOP Jednota

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

COOP Jednota

COOP Jednota Slovensko, spotrebné družstvo je slovenská sieť predajní, ktorá sa prezentuje ako ,,Najlepšie slovenské potraviny“. Má dlhú históriu a v súčasnosti ju tvorí 30 spotrebných družstiev. Jej predchodca Slovenský zväz spotrebných družstiev vznikol už v roku 1968. V roku 2002 sa zlúčil so spoločnosťou COOP CENTRUM, a. s. a v tom istom roku zmenil aj obchodné meno na COOP Jednota Slovensko, spotrebné družstvo. COOP Jednota je najväčším domácim obchodným reťazcom a patrí medzi kľúčových predajcov potravín na Slovensku. Jej najvyššou hodnotou je spokojný zákazník.

Sortiment

COOP Jednota predáva najmä široký sortiment potravín a nápojov. V menšej miere je zastúpený drogistický a iný spotrebný tovar. V reťazci COOP Jednota si môže zákazník vybrať zo širokej ponuky výrobkov, ktoré sú vyrobené na Slovensku. Slovenské výrobky nájdu zákazníci hlavne medzi vlastnými značkami COOP Jednota, z ktorých sa dajú ľahko pripraviť tradičné slovenské jedlá. Ich kúpou zároveň zákazník podporuje slovenskú ekonomiku.

S celkovým počtom 2 164 predajní patrí COOP Jednota medzi najväčšie obchodné reťazce na Slovensku. Predane sa delia na tri maloobchodné formáty:

 • POTRAVINY

  V maloobchodnom reťazci POTRAVINY spoločnosť prevádzkuje 1 700 predajní. Ich charakteristikou je menšia rozloha do 200 m2. Sú určené pre pohodlný nákup základného sortimentu potravín, nápojov a nevyhnutných vecí každodennej potreby. Predáva sa tu aj tovar značky COOP Jednota. Predajne sa nachádzajú hlavne na sídliskách, v menších mestách a na vidieku.

 • SUPERMARKET

  Do kategórie SUPERMARKET patrí 444 predajní predovšetkým v mestách a väčších obciach. Ich rozloha sa pohybuje od 200 m2 do 1 000 m2. V predajniach tohto typu nájdu zákazníci široký sortiment potravinárskych výrobkov – brandových aj vlastnej značky COOP Jednota. Okrem potravinárskych výrobkov tu zákazníci nájdu aj priemyselný a drogistický tovar.

 • Tempo SUPERMARKET

  Predajne Tempo SUPERMARKET majú predajnú plochu nad 1 000 m2. Na Slovensku sa nachádza 20 týchto predajní. Ich cieľom je uspokojiť aj tých najnáročnejších zákazníkov. Ponúkajú široký sortiment čerstvých tovarov a výrobkov, vrátane vlastnej značky COOP Jednota. Okrem jedál a nápojov tu zákazníci nájdu aj priemyselný a drogistický tovar. Do tohto typu predajní COOP Jednota implementuje nové technológie ako napr. elektronické alebo LED cenovky v oddelení ovocia a zeleniny.

COOP Jednota vydáva dva typy letákov:

 • Leták COOP Jednota informuje o aktuálnych akciách vo všetkých troch typoch predajní. Nový leták vychádza každých 14 dní. Na dvanástich stranách nájdu zákazníci zľavnený sortiment potravín, nápojov, drogérie a ďalšieho spotrebného tovaru.
 • Leták COOP SUPERMARKET vychádza každých 7 dní a informuje o aktuálnej ponuke sortimentu najmä v predajniach typu SUPERMARKET. Na dvanástich stranách informuje predovšetkým o výhodných cenách potravín a nápojov. Okrajovo je zastúpená aj ponuka drogérie a iného spotrebného tovaru.

COOP Jednota ponúka v predajniach aj tovar vlastných značiek:

 • COOP Premium

  Táto značka je synonymom pre TOP produkty s TOP kvalitou, ktoré sa vyrovnajú najkvalitnejším konkurenčným výrobkom na trhu.

 • COOP Jednota Tradičná kvalita

  V tejto značke sa spájajú dve základné vlastnosti – kvalita a cena. Výrobky Tradičnej kvality majú tisícky spokojných zákazníkov.

 • COOP Jednota Dobrá cena

  Ide o najstaršiu značku v portfóliu, ktorá je známa sloganom ,,Dobrá kvalita za dobrú cenu“. Táto značka dosahuje pätinový podiel na celkovom maloobchodnom obrate vlastnej značky.

 • COOP Jednota Junior

  Ako názov nasvedčuje, výrobky tejto značky sú určené predovšetkým pre deti.

 • COOP Jednota Mamičkine dobroty

  Značka Mamičkine dobroty ponúka sortiment na prípravu tradičných a obľúbených slovenských jedál.

 • COOP Jednota Active life

  Sortiment výrobkov Active life je určený pre ľudí s aktívnym životným štýlom, v ktorom prevláda šport a zdravá strava s menším obsahom cukru a kalórií.

 • COOP Jednota Domácnosť

  Značka Domácnosť ponúka výrobky na čistenie, upratovanie a udržovanie dobrého stavu domácnosti.

 • COOP Jednota Špeciálna výživa

  Túto značku ocenia najmä diabetici, celiaci a ďalší ľudia trpiaci ochoreniami, pri ktorých je dôležité dodržiavať špeciálnu diétu.

 • COOP Jednota Bio

  Pod značku Bio patria najmä rôzne druhy cestovín ako špagety, penne, rezance a fusili, čaje a smotanové jogurty.

 • Čaro Vianoc

  Čaro Vianoc je limitovaná vianočná edícia vybraných výrobkov.

 • Chuť jari – Veľká noc

  Podobne ako pri Čare Vianoc ide o limitovanú edíciu výrobkov, ktoré prispievajú k sviatočnej veľkonočnej atmosfére.

COOP Jednota každý mesiac vydáva vlastný časopis. Na 32 stranách sa čitateľ dozvie o aktivitách spoločnosti a zaujímavostiach z oblasti životného štýlu, zdravia, kultúry a kulinárskeho umenia. COOP Jednota ako jediný reťazec v strednej a východnej Európe drží prestížne ocenenie v súťaži International Salute to Excellence Awards, čo je najvýznamnejší veľtrh vlastných značiek na svete. Získala tiež ocenenie Superbrands 2016. Podporuje udalosť Kryštálové krídlo a má vlastnú nadáciu, ktorá pomáha najmä školám a nemocniciam.

REKLAMA


REKLAMA