Coop Jednota aktuálny akciový leták     

Aktuálne COOP Jednota akčné letáky pre tento týždeň. Nenechajte si ujsť žiadne špeciálne ponuky.

Aktuálne letáky COOP Jednota

REKLAMA
Náhľad letáku Tempo 3/2019 od obchodu COOP Jednota platného od 11.04.2019

Tempo 3/2019

11.04.2019 - 24.04.2019

REKLAMA
Náhľad letáku Coop Premium od obchodu COOP Jednota platného od 04.04.2019

Coop Premium

04.04.2019 - 10.04.2019

REKLAMA

COOP Jednota

COOP Jednota Slovensko, spotrebné družstvo je slovenská sieť predajní, ktorá sa prezentuje ako ,,Najlepšie slovenské potraviny“. Má dlhú históriu a v súčasnosti ju tvorí 30 spotrebných družstiev. Jej predchodca Slovenský zväz spotrebných družstiev vznikol už v roku 1968. V roku 2002 sa zlúčil so spoločnosťou COOP CENTRUM, a. s. a v tom istom roku zmenil aj obchodné meno na COOP Jednota Slovensko, spotrebné družstvo. COOP Jednota je najväčším domácim obchodným reťazcom a patrí medzi kľúčových predajcov potravín na Slovensku. Jej najvyššou hodnotou je spokojný zákazník.

Sortiment

COOP Jednota predáva najmä široký sortiment potravín a nápojov. V menšej miere je zastúpený drogistický a iný spotrebný tovar. V reťazci COOP Jednota si môže zákazník vybrať zo širokej ponuky výrobkov, ktoré sú vyrobené na Slovensku. Slovenské výrobky nájdu zákazníci hlavne medzi vlastnými značkami COOP Jednota, z ktorých sa dajú ľahko pripraviť tradičné slovenské jedlá. Ich kúpou zároveň zákazník podporuje slovenskú ekonomiku.

S celkovým počtom 2 164 predajní patrí COOP Jednota medzi najväčšie obchodné reťazce na Slovensku. Predane sa delia na tri maloobchodné formáty:

 • POTRAVINY

  V maloobchodnom reťazci POTRAVINY spoločnosť prevádzkuje 1 700 predajní. Ich charakteristikou je menšia rozloha do 200 m2. Sú určené pre pohodlný nákup základného sortimentu potravín, nápojov a nevyhnutných vecí každodennej potreby. Predáva sa tu aj tovar značky COOP Jednota. Predajne sa nachádzajú hlavne na sídliskách, v menších mestách a na vidieku.

 • SUPERMARKET

  Do kategórie SUPERMARKET patrí 444 predajní predovšetkým v mestách a väčších obciach. Ich rozloha sa pohybuje od 200 m2 do 1 000 m2. V predajniach tohto typu nájdu zákazníci široký sortiment potravinárskych výrobkov – brandových aj vlastnej značky COOP Jednota. Okrem potravinárskych výrobkov tu zákazníci nájdu aj priemyselný a drogistický tovar.

 • Tempo SUPERMARKET

  Predajne Tempo SUPERMARKET majú predajnú plochu nad 1 000 m2. Na Slovensku sa nachádza 20 týchto predajní. Ich cieľom je uspokojiť aj tých najnáročnejších zákazníkov. Ponúkajú široký sortiment čerstvých tovarov a výrobkov, vrátane vlastnej značky COOP Jednota. Okrem jedál a nápojov tu zákazníci nájdu aj priemyselný a drogistický tovar. Do tohto typu predajní COOP Jednota implementuje nové technológie ako napr. elektronické alebo LED cenovky v oddelení ovocia a zeleniny.

COOP Jednota vydáva dva typy letákov:

 • Leták COOP Jednota informuje o aktuálnych akciách vo všetkých troch typoch predajní. Nový leták vychádza každých 14 dní. Na dvanástich stranách nájdu zákazníci zľavnený sortiment potravín, nápojov, drogérie a ďalšieho spotrebného tovaru.
 • Leták COOP SUPERMARKET vychádza každých 7 dní a informuje o aktuálnej ponuke sortimentu najmä v predajniach typu SUPERMARKET. Na dvanástich stranách informuje predovšetkým o výhodných cenách potravín a nápojov. Okrajovo je zastúpená aj ponuka drogérie a iného spotrebného tovaru.

COOP Jednota ponúka v predajniach aj tovar vlastných značiek:

 • COOP Premium

  Táto značka je synonymom pre TOP produkty s TOP kvalitou, ktoré sa vyrovnajú najkvalitnejším konkurenčným výrobkom na trhu.

 • COOP Jednota Tradičná kvalita

  V tejto značke sa spájajú dve základné vlastnosti – kvalita a cena. Výrobky Tradičnej kvality majú tisícky spokojných zákazníkov.

 • COOP Jednota Dobrá cena

  Ide o najstaršiu značku v portfóliu, ktorá je známa sloganom ,,Dobrá kvalita za dobrú cenu“. Táto značka dosahuje pätinový podiel na celkovom maloobchodnom obrate vlastnej značky.

 • COOP Jednota Junior

  Ako názov nasvedčuje, výrobky tejto značky sú určené predovšetkým pre deti.

 • COOP Jednota Mamičkine dobroty

  Značka Mamičkine dobroty ponúka sortiment na prípravu tradičných a obľúbených slovenských jedál.

 • COOP Jednota Active life

  Sortiment výrobkov Active life je určený pre ľudí s aktívnym životným štýlom, v ktorom prevláda šport a zdravá strava s menším obsahom cukru a kalórií.

 • COOP Jednota Domácnosť

  Značka Domácnosť ponúka výrobky na čistenie, upratovanie a udržovanie dobrého stavu domácnosti.

 • COOP Jednota Špeciálna výživa

  Túto značku ocenia najmä diabetici, celiaci a ďalší ľudia trpiaci ochoreniami, pri ktorých je dôležité dodržiavať špeciálnu diétu.

 • COOP Jednota Bio

  Pod značku Bio patria najmä rôzne druhy cestovín ako špagety, penne, rezance a fusili, čaje a smotanové jogurty.

 • Čaro Vianoc

  Čaro Vianoc je limitovaná vianočná edícia vybraných výrobkov.

 • Chuť jari – Veľká noc

  Podobne ako pri Čare Vianoc ide o limitovanú edíciu výrobkov, ktoré prispievajú k sviatočnej veľkonočnej atmosfére.

COOP Jednota každý mesiac vydáva vlastný časopis. Na 32 stranách sa čitateľ dozvie o aktivitách spoločnosti a zaujímavostiach z oblasti životného štýlu, zdravia, kultúry a kulinárskeho umenia. COOP Jednota ako jediný reťazec v strednej a východnej Európe drží prestížne ocenenie v súťaži International Salute to Excellence Awards, čo je najvýznamnejší veľtrh vlastných značiek na svete. Získala tiež ocenenie Superbrands 2016. Podporuje udalosť Kryštálové krídlo a má vlastnú nadáciu, ktorá pomáha najmä školám a nemocniciam.

REKLAMA

Obľúbené letáky a katalógy

Náhľad letáku Inšpirácia od obchodu Metro platného od 01.05.2019

Inšpirácia

01.05.2019 - 14.05.2019

Náhľad letáku Maloobchod od obchodu Metro platného od 01.05.2019

Maloobchod

01.05.2019 - 14.05.2019

Náhľad letáku Gastronómia od obchodu Metro platného od 01.05.2019

Gastronómia

01.05.2019 - 14.05.2019REKLAMA