Lidl aktuálny leták + ponuka na budúci týždeň

Aktuálne Lidl akčné letáky pre tento týždeň. Nenechajte si ujsť žiadne špeciálne ponuky.

Aktuálne letáky Lidl

Náhľad letáku Aktuálny leták od obchodu Lidl platného od 17.02.2020

Aktuálny leták

17.02. - 23.02.2020

Náhľad letáku Aktuálny leták od obchodu Lidl platného od 24.02.2020
NOVÝ

Aktuálny leták

24.02. - 01.03.2020

REKLAMA
Náhľad letáku Aktuálny leták od obchodu Lidl platného od 10.02.2020

Aktuálny leták

10.02. - 16.02.2020

Náhľad letáku Brožúra Lupilu od obchodu Lidl platného od 07.01.2019

Brožúra Lupilu

07.01. - 31.12.2019

Informácie o Lidl výrobkoch, letákoch a spoločnosti

Lidl leták je zárukou kvalitných potravín za nízke ceny 

Leták Lidl vychádza pravidelne každý týždeň a svojich zákazníkov vždy príjemne prekvapí nízkymi cenami. Letáky Lidl sú tematické a okrem potravinárskych a drogistických výrobkov ponúkajú aj špeciálnu ponuku ďalšieho spotrebného tovaru – oblečenie, obuv, športové vybavenie, záhradné náradie a pod. Ponuka je na týždeň a tovar sa pravidelne obmieňa. Môžete si byť istí, že leták na budúci týždeň bude mať celkom iné skvelé ponuky ako ten terajší. Leták je platný od pondelka 17.02.2020. 

Ak neviete, akú ponuku má leták na budúci týždeň a nenašli ste ho vo vašej schránke, je tu ľahká pomoc. Nájdete ho online priamo tu. Rovnako, ako tlačená verzia, aj tu platí, že leták je platný od pondelka. 

Nový týždeň, nové akčné ceny v Lidl letáku!

 • Tento týždeň ochutnajte špeciality v gréckom štýle. V akciovom letáku Lidl už na prvej strane nájdete zelené olivy za 4,99€ a syr na grilovanie Halloumi za super cenu 2,79€. Ponuka gréckych špecialít pokračuje od strany 10, ochutnajte napríklad tzatziky za 79 centov, Musaca za 2,99€, grécky jogurt len za 2,49€ / 1 kg, baklava za 3,99€, olivový olej od 4,99€ a grécky anízový aperitív Ouzo len za 6,99€.

 • Oživte si svoj domov jarnými farbami! V Lidli nájdete rôzne pestrofarebné jarné dekorácie, zo strán 20-21 vyberáme dekoratívne motýliky/vtáčiky za 3,99€, LED dekoratívnu vázu za 7,99€ a drevené dekorácie rôzne motívy len za 99 centov. Pastelové farby sa vám určite budú hodiť aj do kúpeľne, od strany 28 nájdete rôzne farebné doplnky, napríklad podložky za 7,99€, poličky do sprchy za 6,99€, WC dosky za 17,99€, dávkovače mydla za 3,99€ a kefy na vlasy len za 2,49€.

 • Hurá do dažďa! Na stranách 24-25 nájdete bundy, nohavice, overaly aj obuv do daždivého počasia. Potešte svoje detičky blikajúcimi čižmami do dažďa len za 9,99€ a hodiť sa bude aj nepremokavý kabát v dvoch farbách za 19,99€. Na záhradu si môžete tento týždeň zadovážiť vysokotlakový čistič za 111€, ponorné čerpadlo za 49,99€ a záhradné náradie kúpite už od 6,99€. Pozrite si strany 34-38.

 • Poznáte kozmetiku Cien? Tento týždeň platí na vybrané druhy tejto kozmetiky zľava až 20%! Zo strán 40-41 si vyberte napríklad krém proti vráskam za 1,49€, pleťovú masku za 39 centov, odličovacie obrúsky za 59 centov, telové mlieko za 1,29€ alebo kondicionér na vlasy za 89 centov. To sa určite oplatí!

 • Od štvrtka 20. februára si už nemusíte vyberať medzi čerstvosťou, kvalitou a cenou! Lidl si pre vás od strany 60 opäť pripravil super ceny. Z potravín vyberáme trvanlivé mlieko za 44 centov, praženú mletú kávu Fantasy za 1,99€, Jesenickú zeleninovú zmes za 39 centov a pivo Krušovice len za 49 centov. Cez víkend v predajniach Lidl nájdete super ceny na športové príslušenstvo – uteráky za 4,99€, športové tašky za 6,99€, stepper len za 34,99€ a fitness pásy za 5,99€. Na cvičenie si oblečte mikinu len za 9,99€ a tepláky za super cenu 7,99€ z poslednej strany akciového letáku.

Základné informácie o obchode Lidl

Obchodná sieť predajní Lidl je na Slovensku čoraz obľúbenejšou. Je známa najmä kvalitným a čerstvým tovarom, ako aj výhodnými cenami. Spoločnosť Lidl patrí do skupiny Schwarz, ktorá sa rozrastá po celej Európe. Na Slovensku sme Lidl leták po prvý raz v schránkach našli v septembri 2004, keď otvorila prvých 14 predajní. V súčasnosti tvorí slovenskú obchodnú sieť 127 predajní, ktoré sú zásobované tromi logistickými centrami v Nemšovej, Prešove a v Seredi. Od začiatku pôsobenia na Slovensku bolo centrálne vedenie spoločnosti pre slovenský a český trh situované v Prahe. V roku 2011 slovenská časť Lidlu zavŕšila svoj proces osamostatňovania a etablovala svoju centrálu v Bratislave. V súčasnosti v spoločnosti pracuje viac ako 3 800 zamestnancov. Reklamným mottom spoločnosti je ,,Správna voľba“. 

Ak hladáte viac informácií, navštívte ich oficiálnu webovú stránku www.lidl.sk.

Sortiment obohatený o vlastné značky

Spoločnosť Lidl vlastní súkromné značky, ktoré predáva vo svojich predajniach. Niektoré z nich nájdete aj v ponuke letáku Lidl na budúci týždeň. 

 • Cien je značka vlasovej a pleťovej kozmetiky pre každodennú starostlivosť, ktorá podlieha prísnym dermatologickým kontrolám.
 • Dulano je značka mäsových výrobkov, ktorá získala množstvo zahraničných ocenení pretože jej výrobky obsahujú až 95 % mäsa.
 • Pikok reprezentuje tradičné a kvalitné mäsové chuťovky a údeniny, ktoré uspeli aj v testoch kvality nezávislej organizácie d-test.
 • Bluedino prináša lahodnú chuť a vôňu syrov zvučných mien ako Eidam, Gouda alebo Pološtiepok, ktoré obsahujú okrem veľkého podielu mlieka aj bielkoviny, tuk, minerálne látky a vitamíny.
 • Saguaro reprezentuje minerálne vody a limonády. 
 • Pilos a Fruit Jumbo reprezentujú mlieka a mliečne výrobky ako ovocné a smotanové jogurty, smotanové krémy, tvarohy, maslá, jogurtové nápoje s ovocím alebo ovocné kefíry.
 • Combino ponúka zákazníkom širokú škálu cestovín rôznych tvarov a výborných omáčok v pravom talianskom štýle.
 • Crusti Croc je značka chuťoviek, kam patria čipsy, krekry, chrumky, tyčinky a ďalšie snacky.
 • Dentalux reprezentuje výrobky ústnej hygieny.
 • Finn Carré je značka čokolád z kvalitného kakaa a alpského mlieka, ktoré je jemnejšie, chutnejšie a výživnejšie ako klasické
 • Freeway sú ochutené nápoje bez pridaných konzervačných látok.
 • Gibellinije značka kvalitných kozmetických prípravkov pre mužov.
 • Grafenwalder ponúka kvalitné nemecké pivo v klasických plechovkách alebo v malých súdkoch.
 • J. D. Gross je mimoriadne kvalitná čokoláda s vysokým obsahom kakaa nad 60 %.
 • Linessa je značka potravinárskych výrobkov so zníženým obsahom tuku.
 • Vitafit a Dizzy sú značky kvalitných prírodných ovocných a zeleninových štiav.
 • W5 reprezentuje čistiace prostriedky na kuchyňu, kúpeľňu, WC, podlahy, nábytok, okná a na čistenie auta.

Baví vás nakupovať v Lidl? Vytvorte si vlastný Lidl Shop!
Spoločnosť Lidl pre všetkých majiteľov dotykových telefónov prináša hodiny zábavy. Stiahnite si aplikáciu My Lidl Shop a vytvorte si vlastnú Lidl predajňu, o ktorú sa budete starať. Aplikácia je k dispozícii cez Google Play aj App Store.

Ušetrite nakupovaním v Lidl

V obchodoch Lidl nakupovanie nikdy nie je nudné. Ak sa pýtate prečo, je to z dôvodu ich neustále sa meniacej ponuky exkluzívnych výrobkov. Každý týždeň prichádza Lidl s ponukou tovaru z inej krajiny. Jeden týždeň môžete nakúpiť mexické potraviny vďaka mexickému týždňu a o pár dní neskôr prinesie americký týždeň množstvo odlišných výrobkov. Môžete tak ochutnať jedlo z rôznych krajín a pri tom nemusíte prekročiť hranice Slovenska. Ak by ste však v Lidl nenašli všetok tovarz z nákupného zoznamu, skúste pozrieť aj ďalšie obchody v kategórii Hypermarety ako napríklad Klas, Kaufland, KARMEN CBA, Fresh, COOP Jednota, Billa, BALA a pozrieť si ich zaujímavé ponuky.

REKLAMA


REKLAMA