Lidl aktuálny leták + ponuka na budúci týždeň

Aktuálne Lidl akčné letáky pre tento týždeň. Nenechajte si ujsť žiadne špeciálne ponuky.

Aktuálne letáky Lidl

Náhľad letáku Aktuálny leták od obchodu Lidl platného od 20.01.2020

Aktuálny leták

20.01. - 26.01.2020

Náhľad letáku Aktuálny leták od obchodu Lidl platného od 27.01.2020
NOVÝ

Aktuálny leták

27.01. - 02.02.2020

REKLAMA
Náhľad letáku Aktuálny leták od obchodu Lidl platného od 07.01.2020

Aktuálny leták

07.01. - 12.01.2020

Náhľad letáku Brožúra Lupilu od obchodu Lidl platného od 07.01.2019

Brožúra Lupilu

07.01. - 31.12.2019

Informácie o Lidl výrobkoch, letákoch a spoločnosti

Lidl leták je zárukou kvalitných potravín za nízke ceny 

Leták Lidl vychádza pravidelne každý týždeň a svojich zákazníkov vždy príjemne prekvapí nízkymi cenami. Letáky Lidl sú tematické a okrem potravinárskych a drogistických výrobkov ponúkajú aj špeciálnu ponuku ďalšieho spotrebného tovaru – oblečenie, obuv, športové vybavenie, záhradné náradie a pod. Ponuka je na týždeň a tovar sa pravidelne obmieňa. Môžete si byť istí, že leták na budúci týždeň bude mať celkom iné skvelé ponuky ako ten terajší. Leták je platný od pondelka 27.01.2020. 

Ak neviete, akú ponuku má leták na budúci týždeň a nenašli ste ho vo vašej schránke, je tu ľahká pomoc. Nájdete ho online priamo tu. Rovnako, ako tlačená verzia, aj tu platí, že leták je platný od pondelka. 

Nový týždeň, nové akčné ceny v Lidl letáku! 

 • Lidl si tento týždeň pripravil opäť veľké množstvo výhodných zliav, ktoré vás určite potešia! Na prvej strane neprehliadnite napríklad jahody 250 gramov teraz len za 99 centov a lososa za 1,49€. Lidl je jednotka v čerstvosti, preto na stranách 4-8 nájdete bohatú ponuku čerstvého ovocia, zeleniny, mäsa a pečiva. V oddelení ovocia a zeleniny výhodne kúpite napríklad brokolicu len za 69 centov, zrelé avokádo za 1,09€ a pomaranče teraz len za 1,39€ / 2 kg. Z ponuky mäsa v akciovom letáku vyberáme kurča za 1,59 €, mleté mäso XXL balenie za 3,69€ a morčacie prsné rezne len za 59 centov za 100 gramov.

 • Od pondelka platí v Lidli Týždeň čistoty! Na stranách 12-19 si vyberte rôzne čistiace prostriedky značky W5, napríklad čistič umývačiek za 1,99€, penový čistič rúr len za 1,49€, čistič spŕch za 99 centov či pohlcovač vlhkosti len za 5,99€.

 • V predajniach Lidl tento týždeň nájdete aj tradičné alpské špeciality! Máte chuť na bavorskú salámu, norimberské klobásky či viedenskú šunku? Pozrite si v novom akciovom letáku výber špecialít na stranách 20-25. Okrem mäsových výrobkov tam nájdete aj rôzne cukrovinky, praženú kávu za 6,99€, bylinný horský likér Jagdstolz za 4,99€ či nealkoholické sladové pivo len za 49 centov.

 • Od pondelka 20. januára začína veľký zimný výpredaj na novom Lidl e-shope. Nájdete tam zľavy až do -50% na stovky produktov! Začnite už dnes. Okrem nakupovania v eshope si nájdite čas aj na varenie. Od strany 28 nájdete v letáku praktické kuchynské spotrebiče a pomôcky na varenie. Nájdite si čas aj na zorganizovanie domácnosti. Ochranné obaly / organizéry za 3,99€, úložné boxy od 6,99€ a regálový vozík za 9,99€ nájdete na stranách 31-35.

 • Začnite už dnes. Viac sa hýbať aj viac relaxovať. Na stranách 44-50 nájdete nielen športové oblečenie na jogu, ale aj podložku za 6,99€ či pomôcky na cvičenie len za 5,99€. Okrem toho v letáku nájdete aj bohatú ponuku spodného prádla pre každého.

 • Strana 52 vám odhalí 5 cenových hitov zo Slovenska. Aké hity si pre vás Lidl pripravil? Ďalší výber zo sortimentu slovenských výrobkov nájdete na stranách 53-58. Neprehliadnite ani akciu s názvom Voda pre stromy! Kúpou minerálnej vody Saguaro pomáhate zalesňovať kalamitou zničené Tatry. Z každej predanej 1,5l fľaše Lidl venuje 1 cent na výsadbu nového lesa. Viac informácií nájdete na strane 62.

 • Super ceny nájdete aj v záverečných stranách akciového letáku Lidl. Od štvrtka 23.1.2020 nájdete v Lidli robotický vysávač VR ONE za super cenu 99,99€ a ručný parný čistič za 19,99€. Z potravín neprehliadnite bravčové karé za 3,99€, kávu Jacobs Kronung za 3,99€ s 50% zľavou či bryndzu za 89 centov.

Základné informácie o obchode Lidl

Obchodná sieť predajní Lidl je na Slovensku čoraz obľúbenejšou. Je známa najmä kvalitným a čerstvým tovarom, ako aj výhodnými cenami. Spoločnosť Lidl patrí do skupiny Schwarz, ktorá sa rozrastá po celej Európe. Na Slovensku sme Lidl leták po prvý raz v schránkach našli v septembri 2004, keď otvorila prvých 14 predajní. V súčasnosti tvorí slovenskú obchodnú sieť 127 predajní, ktoré sú zásobované tromi logistickými centrami v Nemšovej, Prešove a v Seredi. Od začiatku pôsobenia na Slovensku bolo centrálne vedenie spoločnosti pre slovenský a český trh situované v Prahe. V roku 2011 slovenská časť Lidlu zavŕšila svoj proces osamostatňovania a etablovala svoju centrálu v Bratislave. V súčasnosti v spoločnosti pracuje viac ako 3 800 zamestnancov. Reklamným mottom spoločnosti je ,,Správna voľba“. 

Ak hladáte viac informácií, navštívte ich oficiálnu webovú stránku www.lidl.sk.

Sortiment obohatený o vlastné značky

Spoločnosť Lidl vlastní súkromné značky, ktoré predáva vo svojich predajniach. Niektoré z nich nájdete aj v ponuke letáku Lidl na budúci týždeň. 

 • Cien je značka vlasovej a pleťovej kozmetiky pre každodennú starostlivosť, ktorá podlieha prísnym dermatologickým kontrolám.
 • Dulano je značka mäsových výrobkov, ktorá získala množstvo zahraničných ocenení pretože jej výrobky obsahujú až 95 % mäsa.
 • Pikok reprezentuje tradičné a kvalitné mäsové chuťovky a údeniny, ktoré uspeli aj v testoch kvality nezávislej organizácie d-test.
 • Bluedino prináša lahodnú chuť a vôňu syrov zvučných mien ako Eidam, Gouda alebo Pološtiepok, ktoré obsahujú okrem veľkého podielu mlieka aj bielkoviny, tuk, minerálne látky a vitamíny.
 • Saguaro reprezentuje minerálne vody a limonády. 
 • Pilos a Fruit Jumbo reprezentujú mlieka a mliečne výrobky ako ovocné a smotanové jogurty, smotanové krémy, tvarohy, maslá, jogurtové nápoje s ovocím alebo ovocné kefíry.
 • Combino ponúka zákazníkom širokú škálu cestovín rôznych tvarov a výborných omáčok v pravom talianskom štýle.
 • Crusti Croc je značka chuťoviek, kam patria čipsy, krekry, chrumky, tyčinky a ďalšie snacky.
 • Dentalux reprezentuje výrobky ústnej hygieny.
 • Finn Carré je značka čokolád z kvalitného kakaa a alpského mlieka, ktoré je jemnejšie, chutnejšie a výživnejšie ako klasické
 • Freeway sú ochutené nápoje bez pridaných konzervačných látok.
 • Gibellinije značka kvalitných kozmetických prípravkov pre mužov.
 • Grafenwalder ponúka kvalitné nemecké pivo v klasických plechovkách alebo v malých súdkoch.
 • J. D. Gross je mimoriadne kvalitná čokoláda s vysokým obsahom kakaa nad 60 %.
 • Linessa je značka potravinárskych výrobkov so zníženým obsahom tuku.
 • Vitafit a Dizzy sú značky kvalitných prírodných ovocných a zeleninových štiav.
 • W5 reprezentuje čistiace prostriedky na kuchyňu, kúpeľňu, WC, podlahy, nábytok, okná a na čistenie auta.

Baví vás nakupovať v Lidl? Vytvorte si vlastný Lidl Shop!
Spoločnosť Lidl pre všetkých majiteľov dotykových telefónov prináša hodiny zábavy. Stiahnite si aplikáciu My Lidl Shop a vytvorte si vlastnú Lidl predajňu, o ktorú sa budete starať. Aplikácia je k dispozícii cez Google Play aj App Store.

Ušetrite nakupovaním v Lidl

V obchodoch Lidl nakupovanie nikdy nie je nudné. Ak sa pýtate prečo, je to z dôvodu ich neustále sa meniacej ponuky exkluzívnych výrobkov. Každý týždeň prichádza Lidl s ponukou tovaru z inej krajiny. Jeden týždeň môžete nakúpiť mexické potraviny vďaka mexickému týždňu a o pár dní neskôr prinesie americký týždeň množstvo odlišných výrobkov. Môžete tak ochutnať jedlo z rôznych krajín a pri tom nemusíte prekročiť hranice Slovenska. Ak by ste však v Lidl nenašli všetok tovarz z nákupného zoznamu, skúste pozrieť aj ďalšie obchody v kategórii Hypermarety ako napríklad Klas, Kaufland, KARMEN CBA, Fresh, COOP Jednota, Billa, BALA a pozrieť si ich zaujímavé ponuky.

REKLAMA


REKLAMA