Lidl aktuálny leták + ponuka na budúci týždeň

Aktuálne Lidl akčné letáky pre tento týždeň. Nenechajte si ujsť žiadne špeciálne ponuky.

Aktuálne letáky Lidl

Náhľad letáku Aktuálny leták od obchodu Lidl platného od 13.01.2020

Aktuálny leták

13.01. - 19.01.2020

Náhľad letáku Aktuálny leták od obchodu Lidl platného od 20.01.2020
NOVÝ

Aktuálny leták

20.01. - 26.01.2020

REKLAMA
Náhľad letáku Aktuálny leták od obchodu Lidl platného od 07.01.2020

Aktuálny leták

07.01. - 12.01.2020

Náhľad letáku Aktuálny leták od obchodu Lidl platného od 29.12.2019

Aktuálny leták

29.12. - 05.01.2020

Náhľad letáku Brožúra Lupilu od obchodu Lidl platného od 07.01.2019

Brožúra Lupilu

07.01. - 31.12.2019

Informácie o Lidl výrobkoch, letákoch a spoločnosti

Lidl leták je zárukou kvalitných potravín za nízke ceny 

Leták Lidl vychádza pravidelne každý týždeň a svojich zákazníkov vždy príjemne prekvapí nízkymi cenami. Letáky Lidl sú tematické a okrem potravinárskych a drogistických výrobkov ponúkajú aj špeciálnu ponuku ďalšieho spotrebného tovaru – oblečenie, obuv, športové vybavenie, záhradné náradie a pod. Ponuka je na týždeň a tovar sa pravidelne obmieňa. Môžete si byť istí, že leták na budúci týždeň bude mať celkom iné skvelé ponuky ako ten terajší. Leták je platný od pondelka 13.01.2020. 

Ak neviete, akú ponuku má leták na budúci týždeň a nenašli ste ho vo vašej schránke, je tu ľahká pomoc. Nájdete ho online priamo tu. Rovnako, ako tlačená verzia, aj tu platí, že leták je platný od pondelka. 

Nový týždeň, nové akčné ceny v Lidl letáku! 

 • Lidl si pre vás v novom akciovom letáku pripravil opäť veľké množstvo výhodných cien a zliav. V letáku platnom od 13. januára 2020 už na prvej strane neprehliadnite kačicu s drobkami len za 2,39€, Tatranské maslo za 1,39€ a instantnú kávu značky Green teraz len za 2,79€.

 • Lidl je jednotka v čerstvosti, preto na stranách 4-8 nájdete bohatú ponuku čerstvého ovocia, zeleniny, mäsa a pečiva. V oddelení ovocia a zeleniny výhodne kúpite napríklad reďkovky len za 33 centov, konzumné zemiaky 2,5 kg za 1,79€ a hrušky za super cenu 0,99. Z ponuky mäsa v akciovom letáku vyberáme bravčovú krkovičku XXL 1 kg za 4,49€, kuracie stehná za 2,99€ a prémiový hovädzí tatarák kúpite tento týždeň v Lidli len za 2,49€.

 • Pošlite svoje zmysly na výlet do Ázie ! Pre milovníkov azíjskej kuchyne si Lidl pripravil zaujímajú a výhodnú ponuku na stranách 10-16. Môžete tak ochutnať napríklad sójovú omáčku za 1,49€ a  jarné závitky len za 1,79€. Na strane 13 si pozrite rôzne druhy rezancov, čínske predvarené rezance za 99 centov či Thajské rezance za 1,29€.

 • Od pondelka 13. januára nájdete v Lidli ešte viac čerstvosti a kvality. Zo strán 18-21 vyberáme trvanlivé mlieko za 44 centov, Kofolu originál za 0,55€ a fľaškové pivo Pilsner Urquell za super cenu 79 centov. Taktiež si pozrite ponuku štýlového oblečenia pre deti aj dospelých zo strán 25-31.

 • Čo vám chýba v kancelárií? Určite sa nájde niečo, čo vás zaujme na stranách 32-37. Pracovné prostredie si môžete vybaviť napríklad písacím stolom za 49,99€, skartovačkou za 59,99€ či boxom so zásuvkami len za 14,99€. Okrem kancelárie si vylepšite aj svoj domov. Od strany 38 nájdete ponuku pre domácich majstrov -  rôzne brúsky, zváračky, skrutkovače a mnoho ďalšieho.

 • Strana 46 vám odhalí 5 cenových hitov zo Slovenska. Aké hity si pre vás Lidl pripravil? Ďalší výber zo sortimentu slovenských výrobkov nájdete na stranách 47-54. Zháňate lacnú kozmetiku na dokonalú starostlivosť o celé telo? To určite musíte vyskúšať kozmetiku značky Cien! Na strane 55 nájdete napríklad kondicionér len za 1,29€ či pleťovú masku za 99 centov. 

 • Super ceny nájdete aj v záverečných stranách akciového letáku Lidl. Tento týždeň nájdete zľavu minimálne 20% na vybrané čokoládové špeciality a vybrané druhy kávy! Neveríte? Pozrite si strany 56-57. Od štvrtka 16.1.2020 nájdete v Lidli aj Tatranskú medovinu za 2,99€, Karpatské KB len za 4,49€ a bravčovú panenku za 6,49€ za 1 kilogram.

Základné informácie o obchode Lidl

Obchodná sieť predajní Lidl je na Slovensku čoraz obľúbenejšou. Je známa najmä kvalitným a čerstvým tovarom, ako aj výhodnými cenami. Spoločnosť Lidl patrí do skupiny Schwarz, ktorá sa rozrastá po celej Európe. Na Slovensku sme Lidl leták po prvý raz v schránkach našli v septembri 2004, keď otvorila prvých 14 predajní. V súčasnosti tvorí slovenskú obchodnú sieť 127 predajní, ktoré sú zásobované tromi logistickými centrami v Nemšovej, Prešove a v Seredi. Od začiatku pôsobenia na Slovensku bolo centrálne vedenie spoločnosti pre slovenský a český trh situované v Prahe. V roku 2011 slovenská časť Lidlu zavŕšila svoj proces osamostatňovania a etablovala svoju centrálu v Bratislave. V súčasnosti v spoločnosti pracuje viac ako 3 800 zamestnancov. Reklamným mottom spoločnosti je ,,Správna voľba“. 

Ak hladáte viac informácií, navštívte ich oficiálnu webovú stránku www.lidl.sk.

Sortiment obohatený o vlastné značky

Spoločnosť Lidl vlastní súkromné značky, ktoré predáva vo svojich predajniach. Niektoré z nich nájdete aj v ponuke letáku Lidl na budúci týždeň. 

 • Cien je značka vlasovej a pleťovej kozmetiky pre každodennú starostlivosť, ktorá podlieha prísnym dermatologickým kontrolám.
 • Dulano je značka mäsových výrobkov, ktorá získala množstvo zahraničných ocenení pretože jej výrobky obsahujú až 95 % mäsa.
 • Pikok reprezentuje tradičné a kvalitné mäsové chuťovky a údeniny, ktoré uspeli aj v testoch kvality nezávislej organizácie d-test.
 • Bluedino prináša lahodnú chuť a vôňu syrov zvučných mien ako Eidam, Gouda alebo Pološtiepok, ktoré obsahujú okrem veľkého podielu mlieka aj bielkoviny, tuk, minerálne látky a vitamíny.
 • Saguaro reprezentuje minerálne vody a limonády. 
 • Pilos a Fruit Jumbo reprezentujú mlieka a mliečne výrobky ako ovocné a smotanové jogurty, smotanové krémy, tvarohy, maslá, jogurtové nápoje s ovocím alebo ovocné kefíry.
 • Combino ponúka zákazníkom širokú škálu cestovín rôznych tvarov a výborných omáčok v pravom talianskom štýle.
 • Crusti Croc je značka chuťoviek, kam patria čipsy, krekry, chrumky, tyčinky a ďalšie snacky.
 • Dentalux reprezentuje výrobky ústnej hygieny.
 • Finn Carré je značka čokolád z kvalitného kakaa a alpského mlieka, ktoré je jemnejšie, chutnejšie a výživnejšie ako klasické
 • Freeway sú ochutené nápoje bez pridaných konzervačných látok.
 • Gibellinije značka kvalitných kozmetických prípravkov pre mužov.
 • Grafenwalder ponúka kvalitné nemecké pivo v klasických plechovkách alebo v malých súdkoch.
 • J. D. Gross je mimoriadne kvalitná čokoláda s vysokým obsahom kakaa nad 60 %.
 • Linessa je značka potravinárskych výrobkov so zníženým obsahom tuku.
 • Vitafit a Dizzy sú značky kvalitných prírodných ovocných a zeleninových štiav.
 • W5 reprezentuje čistiace prostriedky na kuchyňu, kúpeľňu, WC, podlahy, nábytok, okná a na čistenie auta.

Baví vás nakupovať v Lidl? Vytvorte si vlastný Lidl Shop!
Spoločnosť Lidl pre všetkých majiteľov dotykových telefónov prináša hodiny zábavy. Stiahnite si aplikáciu My Lidl Shop a vytvorte si vlastnú Lidl predajňu, o ktorú sa budete starať. Aplikácia je k dispozícii cez Google Play aj App Store.

Ušetrite nakupovaním v Lidl

V obchodoch Lidl nakupovanie nikdy nie je nudné. Ak sa pýtate prečo, je to z dôvodu ich neustále sa meniacej ponuky exkluzívnych výrobkov. Každý týždeň prichádza Lidl s ponukou tovaru z inej krajiny. Jeden týždeň môžete nakúpiť mexické potraviny vďaka mexickému týždňu a o pár dní neskôr prinesie americký týždeň množstvo odlišných výrobkov. Môžete tak ochutnať jedlo z rôznych krajín a pri tom nemusíte prekročiť hranice Slovenska. Ak by ste však v Lidl nenašli všetok tovarz z nákupného zoznamu, skúste pozrieť aj ďalšie obchody v kategórii Hypermarety ako napríklad Klas, Kaufland, KARMEN CBA, Fresh, COOP Jednota, Billa, BALA a pozrieť si ich zaujímavé ponuky.

REKLAMA


REKLAMA