Lidl aktuálny leták + ponuka na budúci týždeň

Aktuálne Lidl akčné letáky pre tento týždeň. Nenechajte si ujsť žiadne špeciálne ponuky.

Aktuálne letáky Lidl

Náhľad letáku Aktuálny leták od obchodu Lidl platného od 24.02.2020

Aktuálny leták

24.02. - 01.03.2020

Náhľad letáku Aktuálny leták od obchodu Lidl platného od 02.03.2020
NOVÝ

Aktuálny leták

02.03. - 08.03.2020

REKLAMA
Náhľad letáku Aktuálny leták od obchodu Lidl platného od 17.02.2020

Aktuálny leták

17.02. - 23.02.2020

Náhľad letáku Aktuálny leták od obchodu Lidl platného od 10.02.2020

Aktuálny leták

10.02. - 16.02.2020

Náhľad letáku Brožúra Lupilu od obchodu Lidl platného od 07.01.2019

Brožúra Lupilu

07.01. - 31.12.2019

Informácie o Lidl výrobkoch, letákoch a spoločnosti

Lidl leták je zárukou kvalitných potravín za nízke ceny 

Leták Lidl vychádza pravidelne každý týždeň a svojich zákazníkov vždy príjemne prekvapí nízkymi cenami. Letáky Lidl sú tematické a okrem potravinárskych a drogistických výrobkov ponúkajú aj špeciálnu ponuku ďalšieho spotrebného tovaru – oblečenie, obuv, športové vybavenie, záhradné náradie a pod. Ponuka je na týždeň a tovar sa pravidelne obmieňa. Môžete si byť istí, že leták na budúci týždeň bude mať celkom iné skvelé ponuky ako ten terajší. Leták je platný od pondelka 24.02.2020. 

Ak neviete, akú ponuku má leták na budúci týždeň a nenašli ste ho vo vašej schránke, je tu ľahká pomoc. Nájdete ho online priamo tu. Rovnako, ako tlačená verzia, aj tu platí, že leták je platný od pondelka. 

Nový týždeň, nové akčné ceny v Lidl letáku!

 • Tento týždeň ochutnajte špeciality inšpirované talianskom kuchyňou. V akciovom letáku Lidl už na prvej strane nájdete Mascarpone za 2,79€, Prosecco Frizzante za 2,99€ a croissanty s náplňou len za 1,99€. Talianska ponuka pokračuje od strany 12, vyberáme Proscuitto di San Daniele za 2,99€, pizzu za 1,99€, marinované plátky chobotnice za 3,49€, ricottu len za 99 centov, 1000g balenie špagiet za 89 centov, mletú kávu Segafredo Espresso Casa za 2,49€ a Limoncino di Sorrento s 30% alkoholu za 5,99€. Na strane 21 nájdete výber skvelých talianskych vín.

 • Od pondelka v predajniach Lidl nájdete bohatú ponuku pyžám a štýlového oblečenia. Vyberie si určite každý! Zo strán 22-31 určite poteší dámske trojdielne pyžamo s maskou na spanie za 9,99€, nočné košele za 5,99€ a pánske dvojdielne pyžamá od 7,99€. Využite aj príjemné ceny bežného oblečenia, šaty za 9,99€, tričko za 5,99, bundy za 19,99€ a flanelové dámske košele od 7,99€.

 • Začnite športovať už dnes! Od strany 40 sa nachádza bohatá ponuka športového oblečenia, obuvi a športových doplnkov za super ceny. Funkčné bežecké tričko kúpite za 7,99€, bežecké legíny/nohavice za tú istú cenu, funkčný bežecký top za 4,99€ a obuv na behanie len za 19,99€.

 • Pripravte sa s predstihom na Veľkú noc! Šibačov obdarujte čokoládovými lízankami za 1,19€, čokoládovými vajíčkami za 1,39€, peniažkami z čokolády za 99 centov. Tiež ich určite poteší výslužka v podobe zajačika za 89 centov alebo veľkonočného balíčka za 99 centov. Veľkonočnú ponuku nájdete na stranách 56-57.

 • Od štvrtka 20. februára si už nemusíte vyberať medzi čerstvosťou, kvalitou a cenou! Lidl si pre vás od strany 60 opäť pripravil super ceny. Z potravín vyberáme medové rezy za 2,99€, cottage cheese za 69 centov, hovädziu polievkovú zmes za 3,99€ a bravčové párky 750 g za 2,49€.

 • Tento rok je výnimočný práve dátumom 29.2.2020. Takýto dátum sa vyskytuje len raz za 4 roky preto využite šancu nakúpiť ešte lacnejšie! Z poslednej strany vyberáme vreckovky 10 balení za 39 centov, smotanovú tortu za 3,99€, šumivé víno za 1,99€ a Spišiacku borovičku za 5,49€.

Základné informácie o obchode Lidl

Obchodná sieť predajní Lidl je na Slovensku čoraz obľúbenejšou. Je známa najmä kvalitným a čerstvým tovarom, ako aj výhodnými cenami. Spoločnosť Lidl patrí do skupiny Schwarz, ktorá sa rozrastá po celej Európe. Na Slovensku sme Lidl leták po prvý raz v schránkach našli v septembri 2004, keď otvorila prvých 14 predajní. V súčasnosti tvorí slovenskú obchodnú sieť 127 predajní, ktoré sú zásobované tromi logistickými centrami v Nemšovej, Prešove a v Seredi. Od začiatku pôsobenia na Slovensku bolo centrálne vedenie spoločnosti pre slovenský a český trh situované v Prahe. V roku 2011 slovenská časť Lidlu zavŕšila svoj proces osamostatňovania a etablovala svoju centrálu v Bratislave. V súčasnosti v spoločnosti pracuje viac ako 3 800 zamestnancov. Reklamným mottom spoločnosti je ,,Správna voľba“. 

Ak hladáte viac informácií, navštívte ich oficiálnu webovú stránku www.lidl.sk.

Sortiment obohatený o vlastné značky

Spoločnosť Lidl vlastní súkromné značky, ktoré predáva vo svojich predajniach. Niektoré z nich nájdete aj v ponuke letáku Lidl na budúci týždeň. 

 • Cien je značka vlasovej a pleťovej kozmetiky pre každodennú starostlivosť, ktorá podlieha prísnym dermatologickým kontrolám.
 • Dulano je značka mäsových výrobkov, ktorá získala množstvo zahraničných ocenení pretože jej výrobky obsahujú až 95 % mäsa.
 • Pikok reprezentuje tradičné a kvalitné mäsové chuťovky a údeniny, ktoré uspeli aj v testoch kvality nezávislej organizácie d-test.
 • Bluedino prináša lahodnú chuť a vôňu syrov zvučných mien ako Eidam, Gouda alebo Pološtiepok, ktoré obsahujú okrem veľkého podielu mlieka aj bielkoviny, tuk, minerálne látky a vitamíny.
 • Saguaro reprezentuje minerálne vody a limonády. 
 • Pilos a Fruit Jumbo reprezentujú mlieka a mliečne výrobky ako ovocné a smotanové jogurty, smotanové krémy, tvarohy, maslá, jogurtové nápoje s ovocím alebo ovocné kefíry.
 • Combino ponúka zákazníkom širokú škálu cestovín rôznych tvarov a výborných omáčok v pravom talianskom štýle.
 • Crusti Croc je značka chuťoviek, kam patria čipsy, krekry, chrumky, tyčinky a ďalšie snacky.
 • Dentalux reprezentuje výrobky ústnej hygieny.
 • Finn Carré je značka čokolád z kvalitného kakaa a alpského mlieka, ktoré je jemnejšie, chutnejšie a výživnejšie ako klasické
 • Freeway sú ochutené nápoje bez pridaných konzervačných látok.
 • Gibellinije značka kvalitných kozmetických prípravkov pre mužov.
 • Grafenwalder ponúka kvalitné nemecké pivo v klasických plechovkách alebo v malých súdkoch.
 • J. D. Gross je mimoriadne kvalitná čokoláda s vysokým obsahom kakaa nad 60 %.
 • Linessa je značka potravinárskych výrobkov so zníženým obsahom tuku.
 • Vitafit a Dizzy sú značky kvalitných prírodných ovocných a zeleninových štiav.
 • W5 reprezentuje čistiace prostriedky na kuchyňu, kúpeľňu, WC, podlahy, nábytok, okná a na čistenie auta.

Baví vás nakupovať v Lidl? Vytvorte si vlastný Lidl Shop!
Spoločnosť Lidl pre všetkých majiteľov dotykových telefónov prináša hodiny zábavy. Stiahnite si aplikáciu My Lidl Shop a vytvorte si vlastnú Lidl predajňu, o ktorú sa budete starať. Aplikácia je k dispozícii cez Google Play aj App Store.

Ušetrite nakupovaním v Lidl

V obchodoch Lidl nakupovanie nikdy nie je nudné. Ak sa pýtate prečo, je to z dôvodu ich neustále sa meniacej ponuky exkluzívnych výrobkov. Každý týždeň prichádza Lidl s ponukou tovaru z inej krajiny. Jeden týždeň môžete nakúpiť mexické potraviny vďaka mexickému týždňu a o pár dní neskôr prinesie americký týždeň množstvo odlišných výrobkov. Môžete tak ochutnať jedlo z rôznych krajín a pri tom nemusíte prekročiť hranice Slovenska. Ak by ste však v Lidl nenašli všetok tovarz z nákupného zoznamu, skúste pozrieť aj ďalšie obchody v kategórii Hypermarety ako napríklad Klas, Kaufland, KARMEN CBA, Fresh, COOP Jednota, Billa, BALA a pozrieť si ich zaujímavé ponuky.

REKLAMA


REKLAMA