Lidl aktuálny leták + ponuka na budúci týždeň

Aktuálne Lidl akčné letáky pre tento týždeň. Nenechajte si ujsť žiadne špeciálne ponuky.

Aktuálne letáky Lidl

Náhľad letáku Aktuálny leták od obchodu Lidl platného od 30.03.2020

Aktuálny leták

30.03. - 05.04.2020

Náhľad letáku Aktuálna ponuka od obchodu Lidl platného od 19.03.2020

Aktuálna ponuka

19.03. - 01.04.2020

REKLAMA
Náhľad letáku Oznam od obchodu Lidl platného od 26.03.2020

Oznam

od štvrtka 26.03.2020

Náhľad letáku Aktuálny leták od obchodu Lidl platného od 23.03.2020

Aktuálny leták

23.03. - 29.03.2020

Náhľad letáku Dočasná zmena otváracích hodín od obchodu Lidl platného od 20.03.2020

Dočasná zmena otváracích hodín

od piatka 20.03.2020

Náhľad letáku Aktuálny leták od obchodu Lidl platného od 16.03.2020

Aktuálny leták

16.03. - 22.03.2020

REKLAMA
Náhľad letáku Aktuálny leták od obchodu Lidl platného od 09.03.2020

Aktuálny leták

09.03. - 15.03.2020

Náhľad letáku Aktuálny leták od obchodu Lidl platného od 02.03.2020

Aktuálny leták

02.03. - 08.03.2020

Náhľad letáku Aktuálny leták od obchodu Lidl platného od 24.02.2020

Aktuálny leták

24.02. - 01.03.2020

REKLAMA

Informácie o Lidl výrobkoch, letákoch a spoločnosti

Lidl leták je zárukou kvalitných potravín za nízke ceny 

Leták Lidl vychádza pravidelne každý týždeň a svojich zákazníkov vždy príjemne prekvapí nízkymi cenami. Letáky Lidl sú tematické a okrem potravinárskych a drogistických výrobkov ponúkajú aj špeciálnu ponuku ďalšieho spotrebného tovaru – oblečenie, obuv, športové vybavenie, záhradné náradie a pod. Ponuka je na týždeň a tovar sa pravidelne obmieňa. Môžete si byť istí, že leták na budúci týždeň bude mať celkom iné skvelé ponuky ako ten terajší. Leták je platný od pondelka 30.03.2020. 

Ak neviete, akú ponuku má leták na budúci týždeň a nenašli ste ho vo vašej schránke, je tu ľahká pomoc. Nájdete ho online priamo tu. Rovnako, ako tlačená verzia, aj tu platí, že leták je platný od pondelka. 

Nový týždeň, nové akčné ceny v Lidl letáku!

 • Konečne sa blíži Veľká noc! Oslávte veľkonočné sviatky so super cenami z najnovšieho akciového letáku Lidl, ktorý platí od pondelka 30. marca 2020. Už na prvej strane zaujme steak z hovädzej sviečkovice za 3,49€, prémiové Tiramisu za 2,99€, 3 kg balenie pomarančov len za 2,49€ a Hubert de Luxe za super cenu 3,79€.

 • Je potrebné si pripraviť aj sladkú nádielku pre šibačov! Do veľkonočného balíčka zabaľte napríklad čokoládové lízanky v balení 10 ks za 1,19€, čokoládové zajačiky s dražé len za 79 centov, rôzne figúrky za 0,89€ alebo čokoládové peniažky za 1,19€. V ponuke sú aj veľkonočné balíčky už od 0,89€!

 • Dámy poteší aj ponuka štýlového oblečenia značky Esmara zo strán 17-18 – nesmrteľnú čiernobielu kombináciu nájdete na krásnych vzorovaných blúzkach od 5,99€ alebo šatách len za 8,99€. Blúzky môžete skombinovať aj s džínsami za 11,99€ alebo legínami len za 4,99€. V letáku si prídu na svoje aj moletky, od strany 34 nájdete tričká od 4,99€, farebné tuniky za 7,99€, šaty za 9,99€ a podprsenky od veľkosti 85D a vyššie len za 5,99€.

 • Aktuálny stav v krajine nám dovoľuje stráviť voľný čas v prírode – od strany 22 si môžete vybrať rôzne potreby na kempovanie – samonafukovaciu termopodložku za 19,99€, detské spacie vaky za 17,99€, LED čelovky len za 9,99€ a vyspať sa môžete v stane s dvojitou strechou za 59,99€. V letáku nájdete aj super vybavenie a kvety na vašu záhradu – na stranách 25-31.

 • Od štvrtka 2. apríla si už nemusíte vyberať medzi čerstvosťou, kvalitou a cenou! Lidl si pre vás od strany 46 opäť pripravil super ceny. Z potravín vyberáme údené bravčové stehno za 5,49€, cottage cheese za 49 centov a krémeše za 2,49€. Od soboty je v ponuke parný mop 2 v 1 za 49,99€, čistič okien za 19,99€ a neprehliadnite ani muškáty v 3 farbách – previsnuté alebo stojace za super cenu 3,99€!

 • Nezabúdajte vstupovať do predajní Lidl s povinným rúškom - nakupujte ohľaduplne voči ostatným a v množstve, ktoré naozaj potrebujete. Dodržiavajte všetky pokyny Úradu verejného zdravotníctva SR, ktoré slúžia na ochranu zdravia všetkých – môže vám pri tom pomôcť leták Ako sa chrániť pri nakupovaní.

Základné informácie o obchode Lidl

Obchodná sieť predajní Lidl je na Slovensku čoraz obľúbenejšou. Je známa najmä kvalitným a čerstvým tovarom, ako aj výhodnými cenami. Spoločnosť Lidl patrí do skupiny Schwarz, ktorá sa rozrastá po celej Európe. Na Slovensku sme Lidl leták po prvý raz v schránkach našli v septembri 2004, keď otvorila prvých 14 predajní. V súčasnosti tvorí slovenskú obchodnú sieť 127 predajní, ktoré sú zásobované tromi logistickými centrami v Nemšovej, Prešove a v Seredi. Od začiatku pôsobenia na Slovensku bolo centrálne vedenie spoločnosti pre slovenský a český trh situované v Prahe. V roku 2011 slovenská časť Lidlu zavŕšila svoj proces osamostatňovania a etablovala svoju centrálu v Bratislave. V súčasnosti v spoločnosti pracuje viac ako 3 800 zamestnancov. Reklamným mottom spoločnosti je ,,Správna voľba“. 

Ak hladáte viac informácií, navštívte ich oficiálnu webovú stránku www.lidl.sk.

Sortiment obohatený o vlastné značky

Spoločnosť Lidl vlastní súkromné značky, ktoré predáva vo svojich predajniach. Niektoré z nich nájdete aj v ponuke letáku Lidl na budúci týždeň. 

 • Cien je značka vlasovej a pleťovej kozmetiky pre každodennú starostlivosť, ktorá podlieha prísnym dermatologickým kontrolám.
 • Dulano je značka mäsových výrobkov, ktorá získala množstvo zahraničných ocenení pretože jej výrobky obsahujú až 95 % mäsa.
 • Pikok reprezentuje tradičné a kvalitné mäsové chuťovky a údeniny, ktoré uspeli aj v testoch kvality nezávislej organizácie d-test.
 • Bluedino prináša lahodnú chuť a vôňu syrov zvučných mien ako Eidam, Gouda alebo Pološtiepok, ktoré obsahujú okrem veľkého podielu mlieka aj bielkoviny, tuk, minerálne látky a vitamíny.
 • Saguaro reprezentuje minerálne vody a limonády. 
 • Pilos a Fruit Jumbo reprezentujú mlieka a mliečne výrobky ako ovocné a smotanové jogurty, smotanové krémy, tvarohy, maslá, jogurtové nápoje s ovocím alebo ovocné kefíry.
 • Combino ponúka zákazníkom širokú škálu cestovín rôznych tvarov a výborných omáčok v pravom talianskom štýle.
 • Crusti Croc je značka chuťoviek, kam patria čipsy, krekry, chrumky, tyčinky a ďalšie snacky.
 • Dentalux reprezentuje výrobky ústnej hygieny.
 • Finn Carré je značka čokolád z kvalitného kakaa a alpského mlieka, ktoré je jemnejšie, chutnejšie a výživnejšie ako klasické
 • Freeway sú ochutené nápoje bez pridaných konzervačných látok.
 • Gibellinije značka kvalitných kozmetických prípravkov pre mužov.
 • Grafenwalder ponúka kvalitné nemecké pivo v klasických plechovkách alebo v malých súdkoch.
 • J. D. Gross je mimoriadne kvalitná čokoláda s vysokým obsahom kakaa nad 60 %.
 • Linessa je značka potravinárskych výrobkov so zníženým obsahom tuku.
 • Vitafit a Dizzy sú značky kvalitných prírodných ovocných a zeleninových štiav.
 • W5 reprezentuje čistiace prostriedky na kuchyňu, kúpeľňu, WC, podlahy, nábytok, okná a na čistenie auta.

Baví vás nakupovať v Lidl? Vytvorte si vlastný Lidl Shop!
Spoločnosť Lidl pre všetkých majiteľov dotykových telefónov prináša hodiny zábavy. Stiahnite si aplikáciu My Lidl Shop a vytvorte si vlastnú Lidl predajňu, o ktorú sa budete starať. Aplikácia je k dispozícii cez Google Play aj App Store.

Ušetrite nakupovaním v Lidl

V obchodoch Lidl nakupovanie nikdy nie je nudné. Ak sa pýtate prečo, je to z dôvodu ich neustále sa meniacej ponuky exkluzívnych výrobkov. Každý týždeň prichádza Lidl s ponukou tovaru z inej krajiny. Jeden týždeň môžete nakúpiť mexické potraviny vďaka mexickému týždňu a o pár dní neskôr prinesie americký týždeň množstvo odlišných výrobkov. Môžete tak ochutnať jedlo z rôznych krajín a pri tom nemusíte prekročiť hranice Slovenska. Ak by ste však v Lidl nenašli všetok tovarz z nákupného zoznamu, skúste pozrieť aj ďalšie obchody v kategórii Hypermarety ako napríklad Klas, Kaufland, KARMEN CBA, Fresh, COOP Jednota, Billa, BALA a pozrieť si ich zaujímavé ponuky.

REKLAMA


REKLAMA