REKLAMA

NAY Elektrodom leták - nový online katalóg

Náhľad letáku Aktuálny leták od obchodu NAY Elektrodom platného od 01.10.2020

Aktuálny leták

01.10. - 04.11.2020

Náhľad letáku Aktuálny leták od obchodu NAY Elektrodom platného od 03.09.2020

Aktuálny leták

03.09. - 30.09.2020

Náhľad letáku Aktuálny leták od obchodu NAY Elektrodom platného od 30.07.2020

Aktuálny leták

30.07. - 02.09.2020

Náhľad letáku Aktuálny leták od obchodu NAY Elektrodom platného od 02.07.2020

Aktuálny leták

02.07. - 29.07.2020

REKLAMA
Náhľad letáku Aktuálny leták od obchodu NAY Elektrodom platného od 04.06.2020

Aktuálny leták

04.06. - 01.07.2020

Náhľad letáku Aktuálny leták od obchodu NAY Elektrodom platného od 02.04.2020

Aktuálny leták

02.04. - 06.05.2020

Náhľad letáku Aktuálny leták od obchodu NAY Elektrodom platného od 05.03.2020

Aktuálny leták

05.03. - 01.04.2020

Informácie o NAY Elektrodom letákoch, spoločnosti a výrobkoch

Leták NAY ponúka tie najlepšie akcie na elektroniku a ďalší tovar

Leták NAY vychádza pravidelne, každý mesiac. Spravidla platí celé štyri týždne a to od štvrtka do stredy. Je obsiahlejší ako iné bežné letáky. Počet strán je od 20 - 30. V letáku sa nachádzajú skvelé zľavy a akcie. Nechýbajú však ani dôležité parametre a informácie k jednotlivým produktom. Okrem bežnej elektroniky a domácich spotrebičov tu nájdete aj dôležité príslušenstvo. V letáku NAY však nie sú len výrobky. Nachádzajú sa tu aj rôzne ďalšie ponuky ako napríklad komfortná doprava až ku dverám. Nechýbajú ani rady ako vybrať správny spotrebič či mnoho iného. 

NAY výpredaj je vždy veľmi výhodný. Ušetríte vďaka nemu desiatky, niekedy až stovky eur. Pred nákupom je dobré leták vždy prelistovať, aby ste vedeli, na čo sa pri nákupe zamerať. 

Ak ste nenašli najnovší leták NAY vo svojej schránke, no chceli by ste ho vidieť, stavte na jeho online verziu. Tú nájdete priamo tu. Nachádzajú sa v nej rovnaké ponuky ako v klasickej, papierovej a sú platné od 01.10.2020 - 04.11.2020. 

Nový leták NAY má každý mesiac plno skvelých ponúk 

  • Letáky NAY elektrodom sú plné nielen domácich spotrebičov a elektroniky, ale taktiež príslušenstva k nej. 
  • Leták je tematicky spracovaný a prehľadný. Orientujete sa v ňom jednoducho aj napriek tomu, že má viac strán.
  • Ponuka v letáku sa neustále obmieňa, a preto v ňom nájdete vždy niečo iné a nové. 

Základné informácie o obchode NAY Elektrodom

NAY Elektro patrí medzi veľmi známe obchody s elektronikou. Prevádzkuje ako kamenné predajne, tak aj internetový obchod. Spoločnosť sa zaoberá maloobchodným predajom elektroniky. Bola založená v roku 1992. Od roku 1998 buduje sieť veľkoplošných predajní pod značkou NAY Elektrodom. Spoločnosť má momentálne 36 kamenných predajní na Slovensku a 19 predajní pod názvom Electro World v Českej Republike. 

NAY sa zaoberá najmä predajom čiernej a bielej elektroniky. Z ich ponuky však môžete kupovať aj záhradnú techniku či výrobky na rôzne typy športov.

Chcete vedieť viac informácií o spoločnosti NAY Elektrodom a jej výrobkoch? Navštívte aj vy ich stránku www.nay.sk

NAY Elektrodom poskytuje kvalitné a profesionálne služby pre každého

Obchod NAY je známy nielen tým, že sa zaoberá predajom kvalitnej elektroniky. Taktiež je známy vďaka svojim kvalitným službám. Medzi tie sa radí napríklad komfortná doprava či rozšírené záruky. To však nie je všetko. 

Toto sú obľúbené doplnkové služby obchodu NAY: 

  • Komfortná doprava domov - Táto služba vám ponúka vybrať si presný dátum doručenia, dokonca aj cez víkend. Okrem toho v nej máte zahrnuté aj vynesenie spotrebiča k vašim dverám a zapojenie. Dokonca, pri komfortnej doprave si nemusíte robiť starosti ani o obaly.
  • Predĺženie záruky - Zákon síce určuje záruku na väčšinu tovaru na 2 roky. Vy však môžete mať záruku omnoho dlhšiu. NAY poskytuje možnosť predĺžiť záruku na 3, 4 alebo až 5 rokov.
  • NAY Extra Klub - Aj NAY Elektrodom poskytuje vernostný klub. Vďaka nemu dostanete 2 % späť z každého nákupu. To však nie je všetko. Okrem toho sa vám archivujú všetky bločky a k dispozícii máte okamžitú výmenu tovaru do 30€.
  • Poistenie náhodného poškodenia - Nehody s elektronikou sa stávajú často. Pre podobné prípady poskytuje NAY poistenie náhodného poškodenia. Toto poistenie vám zaplatí opravu, ak by sa náhodou poškodil.

Ušetrite nakupovaním v NAY Elektrodom

Nakupovanie v NAY Elektrodom je jednoduché a veľmi výhodné. Vďaka zaujímavým zľavám v letáku môžete ušetriť desiatky eur. Ponuka obchodu je široká, pretože poskytuje známe aj menej známe značky. Rozhodne si tu nájdete aj tú svoju. Nenašli ste v NAY Elektrodom všetko, čo ste potrebovali? Vyskúšajte podobné obchody v kategórii Elektronika, kde nájdete obchody, ako napríklad ELSATEX, Digipro, Datart, Conrad, Comcas, Brloh, Alza.

REKLAMA


REKLAMA