NAY Elektrodom leták - nový online katalóg

Aktuálne NAY Elektrodom akčné letáky pre tento týždeň. Nenechajte si ujsť žiadne špeciálne ponuky.

Aktuálne letáky NAY Elektrodom

Náhľad letáku Aktuálny leták od obchodu NAY Elektrodom platného od 06.02.2020

Aktuálny leták

06.02. - 04.03.2020

Náhľad letáku Aktuálny leták od obchodu NAY Elektrodom platného od 07.01.2020

Aktuálny leták

07.01. - 05.02.2020

REKLAMA
Náhľad letáku Aktuálny leták od obchodu NAY Elektrodom platného od 26.12.2019

Aktuálny leták

26.12. - 06.01.2020

NAY Elektrodom leták

NAY, a. s. je spoločnosť zaoberajúca sa maloobchodným predajom čiernej a bielej elektroniky. V súčasnosti je považovaná za najväčšieho špecializovaného maloobchodného predajcu elektroniky v Slovenskej republike s trhovým podielom približne 25 %. Spoločnosť bola založená v roku 1992 Petrom Zálešákom a Jánom Tomášom, ktorí sú dodnes jej majiteľmi. Do roku 1997 bolo otvorených 12 predajní malého formátu na Slovensku a na Morave. Od roku 1998 spoločnosť buduje sieť veľkoplošných predajní pod značkou NAY Elektrodom. Momentálne má spoločnosť NAY, a. s. na Slovensku 36 predajní NAY a 18 predajní Electro World v Českej republike.

Letáky Nay Elektrodom vychádzajú pravidelne na začiatku nového mesiaca. Ich rozsah sa pohybuje okolo 20 strán okrem predvianočných a vianočných letákov, ktorých rozsah dosahuje 30 až 40 strán. Letáky informujú o zvýhodnených cenách elektroniky, domácich spotrebičov a ďalšieho tovaru. Niekedy sa v letákoch nachádzajú aj rady, ako sa správne starať o elektroniku a domáce spotrebiče alebo informácie o projektoch spoločnosti NAY.

Do sortimentu spoločnosti patrí najrôznejšia elektronika a domáce spotrebiče. Zákazníci v predajniach nájdu televíznu techniku, audio a video, satelitnú a digitálnu TV, počítače, notebooky, tablety, tlačiarne, PC doplnky, herné konzoly a hry. Môžu si vybrať zo širokej ponuky mobilných telefónov, fotoaparátov, kamier, GPS navigácií a hodiniek. Predajne ponúkajú aj kompletné vybavenie domácnosti, čo sa týka veľkých aj malých domácich spotrebičov. Okrem záhradnej techniky a náradia ponúka NAY aj elektrobicykle a kolobežky, svietidlá, hračky, knihy, školské potreby, bazény, nafukovacie hrady a chovateľské potreby.

Spoločnosť Nay, a. s. podporuje nadáciu Dobrý anjel, ktorá pomáha rodinám s nezaopatrenými deťmi, kde je niekto chorý na rakovinu alebo dieťa trpí na inú zákernú chorobu. NAY každoročne prispieva prostredníctvom tejto nadácie minimálne stovkou produktov rodinám, ktoré to potrebujú. Spoločnosť podporuje aj slovenské kultúrne projekty, z ktorých najznámejší je NAY Tanečný dom – folklórny projekt, ktorý približuje tradičné slovenské tance mladým ľuďom na worskhopoch. K ďalším podporovaným projektom patria festival Východná, Divadlo Andreja Bagara, Medzinárodný divadelný festival Divadelná Nitra, Art Film Fest, festival Hory a mesto, Cirkul’art – festival nového cirkusu a fotografická súťaž Foto v záhrade.

Spoločnosť Nay, a. s. získala mnohé prestížne ocenenia, medzi ktoré patria:

  • Trend firma roka 2004 na 11. mieste v konkurencii gigantov ako napr. telekomunikační operátori
  • Zlatý dukát 2006 v kategórii Obchod
  • Ocenenie Superbrands Awards v rokoch 2013, 2014, 2015 a 2016
  • MasterCard Obchodník roka 2013, 2014 a 2015 v kategórii Obchodník s elektronikou
REKLAMA


REKLAMA