REKLAMA

Aktuálny Euronics leták

Náhľad letáku Aktuálna ponuka od obchodu Euronics platného od 01.09.2020

Aktuálna ponuka

01.09. - 31.10.2020

Náhľad letáku Aktuálny leták od obchodu Euronics platného od 14.11.2016

Aktuálny leták

14.11. - 28.11.2016

Náhľad letáku Aktuálny leták od obchodu Euronics platného od 10.10.2016

Aktuálny leták

10.10. - 23.10.2016

Informácie o Euronics spoločnosti a výrobkoch

Spoločnosť Euronics združuje predajne elektra

Spoločnosť Euronics je zárukou kvalitných výrobkov a dobrých služieb. Podporuje to aj fakt, že zastrešuje ďalších významných predajcov elektroniky, ako napríklad obchod TPD, Domoss, Sky Elektro, Selektra a množstvo ďalších.

Nový Euronics leták už nenájdete. Prestal vychádzať, no spoločnosť má inú formu, akou prezentuje svoje akcie a zľavy. Na ich webovej stránke môžete nájsť kategóriu s aktuálnymi akciami. O každej zľave si môžete prečítať niečo viac. Nechýbajú ani ilustračné obrázky a špecifikácie daného produktu. Dá sa povedať, že ide o klasický Euronics leták, len v elektronickej podobe.

Akcie nachádzajúce sa v tejto kategórií platia pre všetky predajne Euronics na Slovensku. Na Slovensku je viac ako 70 predajní Euronics, pričom tú najbližšiu pri vás si môžete nájsť na interaktívnej mapke na oficiálnej webstránke www.euronics.sk

Ak hľadáte Euronics e-shop, stačí sa prekliknúť na jeden z e-shopov spoločnosti, ktoré zastrešuje.

Základné informácie o obchode Euronics

Myšlienka založiť spoločnosť pokrývajúcu viacero malých a stredne veľkých predajcov z oblasti spotrebnej elektroniky vznikla v roku 1980. Táto vízia sa však uskutočnila prvýkrát až o desať rokov neskôr, a to v roku 1990. Päť európskych krajín ako Belgicko, Nemecko, Španielsko, Taliansko a Holandsko sa spojili a vytvorili spoločnosť Euronics International.

Spoločnosť Euronics sa na Slovensko dostala v roku 2004. Pôsobí pod názvom Euronics SK a zastrešuje ako známych, tak aj menej známych predajcov elektroniky. Medzi týmito predajcami sa nachádzajú spoločnosti ako napríklad TPD, Domoss, Sky Elektro, TIBI a množstvo iných. 

Počet spoločností zapojených do tejto siete sa neustále rozrastá, čo je dôvod, prečo má Euronics už viac ako 70 predajní po celom Slovensku.

Hlavnou filozofiou spoločnosti je poskytovať nielen kvalitné výrobky, ale taktiež služby. Dôležitá je pre nich znalosť potrieb a očakávaní zákazníkov a odborné vedomosti, pričom práve vďaka nim vedia pomôcť pri nakupovaní každému.

Euronics je známy svojimi kvalitnými službami 

Okrem kvalitného sortimentu poskytuje Elektro Euronics aj obrovské množstvo kvalitných služieb. Medzi hlavné služby sa radia: 

  • Ochrana životného prostredia - Rovnako ako pre mnohé iné spoločnosti, aj pre Euronics je životné prostredie veľmi dôležité. Z toho dôvodu vo svojich predajniach poskytujú možnosť ekologickej likvidácie starých výrobkov. Ak máte o niečo také záujem, stačí si pri kúpe nového výrobku priniesť aj starý výrobok. Predajňa Euronics sa postará o to, aby bol zlikvidovaný správne.
  • Vernostné programy - Všetky predajne Euronics poskytujú zaujímavé vernostné programy. Líšia sa od danej predajne, no vo všeobecnosti sú veľmi výhodné. Ak nakupujete elektroniku pravidelne, rozhodne sa vám oplatia. 
  • Poradenské služby - Zákaznícky servis Euronics je vám neustále k dispozícií. Je zložený z odborníkov na elektroniku, ktorí vám veľmi radi poradia. Obrátiť sa na neho môžete v prípade reklamácie či vtedy, keď si pri nakupovaní nebudete niečím istí. 
  • Zaujímavé cenové akcie - Spoločnosť Euronics pravidelne poskytuje zaujímavé akcie a zľavy. Vďaka nim pri nákupe elektroniky vždy ušetríte.

Ušetrite nakupovaním v Euronics

Nakupovaním elektroniky v Euronics dokážete ušetriť desiatky eur. V ponuke tejto spoločnosti nájdete veľké množstvo akciových a zľavnených produktov, ktoré sa pravidelne obmieňajú, vďaka čomu si príde na svoje každý. Nenašli ste v Euronics všetko, čo by ste chceli alebo potrebovali? V takom prípade vyskúšajte podobné obchody v kategórii Elektronika, kde nájdete obchody, ako napríklad ELSATEX, Digipro, Datart, Conrad, Comcas, Brloh, Alza.

REKLAMA


REKLAMA