CCC obuv - prelistujte si nový CCC leták

Aktuálne CCC akčné letáky pre tento týždeň. Nenechajte si ujsť žiadne špeciálne ponuky.

Aktuálne letáky CCC

Náhľad letáku Jenny Fairy od obchodu CCC platného od 01.10.2020

Jenny Fairy

01.10. - 31.10.2020

REKLAMA

CCC leták

S letákom CCC nakúpite modernú obuv za výhodné ceny

Špecialista na modernú obuv, presne tak by sa dal charakterizovať známy obchod CCC. Ak hľadáte štýlové topánky na celý rok, čižmy na zimu, sandále na leto alebo kabelky na každú príležitosť, určite by ste mali navštíviť predajne tejto značky. Nájdete ich po celom Slovensku od Bratislavy až po Humenné. V obchodoch je kompletný sortiment pánskej, dámskej aj detskej obuvi a topánok na každé ročné obdobie. Dôraz sa kladie na zaujímavý štýl, svieži dizajn, kvalitné materiály a, samozrejme, aj na priaznivé ceny. 

CCC ponúka nové kolekcie aj zaujímavé výpredaje nielen v kamenných obchodoch, ale aj on-line na webstránke spoločnosti. Ak chcete vedieť, aké aktuálne zľavy alebo akcie si pre vás obchod pripravil, stačí si pozrieť leták na aktuálny mesiac. Na jednom mieste získate za pár minút prehľad o tom najvýhodnejšom tovare v sortimente topánok a z pohodlia domova si ho môžete pozrieť u nás aj on-line. 

Okrem topánok tu nájdete aj širokú ponuku tašiek – od dámskych kabeliek, cez pánske tašky, batohy, tašky pre mládež, až po kufre rôznych veľkostí. 

Najnovší CCC leták platí od 01.10.2020 - 31.10.2020 a môžete si ho prelistovať priamo tu.

Základné informácie o spoločnosti CCC

Spoločnosť CCC vznikla v Poľsku v prvej polovici 90-tych rokov. O takmer 10 rokov neskôr došlo k jej prvej expanzii – pokúsila sa uspieť na českom trhu, čo sa jej aj podarilo. V roku 2005 po prvý raz vyrobila za jeden rok viac ako milión topánok. Od roku 2012 pokračovala spoločnosť vo svojej expanzii a postupne prenikla aj na slovenský, maďarský, rakúsky, chorvátsky a slovinský trh. V súčasnosti CCC Group pôsobí na trhoch strednej a východnej Európy. Od roku 2019 dokonca nájdeme jej franšízy v Katare, SAE, Saudskej Arábii, Bahraine a Ománe. Spoločnosť od svojho vzniku získala množstvo rôznych ocenení. 

Rezervujte on-line, vyzdvihnite osobne 
Ak sa rozhodnete pre nákup v CCC on-line, tovar je rezervovaný na vami vybratej predajni po dobu 24 hodín. Vďaka tomu si ho môžete prísť kedykoľvek v stanovenom čase vyskúšať a ak vám bude sedieť, stačí ho len zaplatiť a môžete si ho odniesť. O rezervácii tovaru ste upozornení e-mailom alebo prostredníctvom SMS, a to do jednej hodiny od jej vykonania. Rezervácia je bezplatná a rezervovať si môžete maximálne tri produkty. 

Všetky potrebné informácie o spoločosti CCC, pobočkách a otváracích hodinách nájdete na ich webovej stránke ccc.eu.

Klub CCC – vstúpte a využívajte jeho výhody

Ste častým klientom CCC? Potom je najvyšší čas vstúpiť do klubu. Členovia Klubu CCC môžu využívať zľavy až do výšky 50 %, majú k dispozícii výpredajové zľavy skôr ako ostatní zákazníci a sú im k dispozícii rady k produktom, ktoré si zakúpili. Na registráciu stačí vyplniť formulár v predajni a vyzdvihnúť si klubovú kartu. Členstvo v klube CCC nie je nijako spoplatnené, takže využívať vysoké zľavy v obchodoch môžete bez zbytočných výdavkov.

Zaujíma vás svet módy? Pozrite si aj letáky z obchodov Barefootky, Author, Astratex, Answear, Alpine Pro, Adidas, ABOUT YOU.

REKLAMA


REKLAMA