CCC leták Vianoce 2019 [ 01.12. - 31.12. ]

CCC obuv - prelistujte si nový CCC leták + Vianoce 2019

Aktuálne CCC akčné letáky pre tento týždeň. Nenechajte si ujsť žiadne špeciálne ponuky.

Aktuálne letáky CCC

Náhľad letáku Aktuálna ponuka od obchodu CCC platného od 01.12.2019

Aktuálna ponuka

01.12. - 31.12.2019

REKLAMA

CCC leták

Špecialista na modernú obuv, presne tak by sa dal charakterizovať známy obchod CCC. Ak hľadáte štýlové topánky na celý rok, čižmy na zimu, sandále na leto alebo kabelky na každú príležitosť, určite by ste mali navštíviť predajne tejto značky. Nájdete ich po celom Slovensku od Bratislavy až po Humenné a najnovšie kolekcie si môžete pozrieť aj online. V obchodoch je kompletný sortiment pánskej, dámskej aj detskej obuvi a topánok na každé ročné obdobie. Dôraz sa kladie na zaujímavý štýl, svieži dizajn, kvalitné materiály a samozrejme aj na priaznivé ceny. Nové kolekcie aj zaujímavé výpredaje nájdete priamo v eshop-e na webstránke spoločnosti. Ak chcete vedieť, aké aktuálne zľavy alebo akcie na vás CCC nachystalo, stačí si pozrieť leták na aktuálny mesiac. Na jednom mieste získate za pár minút prehľad o tom najvýhodnejšom tovare v sortimente topánok a z pohodlia domova si ho môžete pozrieť cez internet priamo u nás. Choďte na istotu a kúpte si obuv za najlepšie ceny!

Vianoce 2019 sú tu!

CCC prichádza každý rok so svojou Vianočnou ponukou. Na našej stránke nájdete posledný aktuálny CCC leták s názvom "Aktuálna ponuka" s platnosťou od 01.12.2019. Rozbaľte Vianoce vo veľkom štýle!
Šetrite s CCC
Ak sa Vianoc neviete dočkať, pripravte sa na sviatky už teraz a pozrite si najnovšie letáky zo sekcie Vianoce! Zľavy sa týkajú nielen sekcie "Odev, obuv a šport", ale celého sortimentu, ktorý nájdete na našej stránke.
REKLAMA


REKLAMA