REKLAMA

Sportisimo leták - aktuálna ponuka pre tento týždeň

Náhľad letáku Novinky od Converse od obchodu Sportisimo platného od 18.10.2020

Novinky od Converse

18.10. - 22.10.2020

Náhľad letáku Outdoor od obchodu Sportisimo platného od 16.09.2020

Outdoor

od stredy 16.09.2020

Náhľad letáku Jesenné topánky od obchodu Sportisimo platného od 20.10.2020

Jesenné topánky

20.10. - 24.10.2020

Náhľad letáku Aktuálny leták od obchodu Sportisimo platného od 07.11.2019

Aktuálny leták

07.11. - 20.11.2019

REKLAMA

Informácie o Sportisimo letákoch, spoločnosti a výrobkoch

Sportisimo leták je plný športových kúskov

Športový obchod Sportisimo poskytuje na každý mesiac jeden leták. Ten má spravidla do 10 strán. Nie je príliš dlhý a tým pádom vám jeho čítanie nezaberie veľa času. Rozhodne sa však oplatí prečítať si ho ešte predtým, ako pôjdete nakupovať. Môžete v ňom nájsť skvelé zľavy a ušetriť. 

Sportisimo Novinky od Converse platí spravidla mesiac. Svoju ponuku vie upravovať podľa ročného obdobia alebo určitej sezóny. Produkty sa obmieňajú a každý si vie prísť na svoje. Sportisimo výpredaj je výhodný pre všetkých zákazníkov. 

Nenašli ste najnovší Sportisimo leták vo svojej schránke? Pozrite si jeho elektronickú verziu tu. Ponúka rovnaké zľavy a platí taktiež od 18.10.2020 - 22.10.2020.

Sportisimo aktuálny leták pomáha ušetriť desiatky eur

 • V letáku sa jednoducho orientuje, pretože má málo strán. Na každej z nich je len zopár výrobkov, ktoré sú radené vedľa seba a pod seba. 
 • Leták je pravidelne aktualizovaný. Jeho ponuka sa neustále mení a na svoje si príde úplne každý. 
 • Ponuka v letáku je často ovplyvnená ročným obdobím. V lete nájdete ponuku oblečenia či obuvi na túry do prírody. V zime zas na lyžovanie či iné zimné športy.

Základné informácie o Sportisimo

Spoločnosť Sportisimo bola založená v roku 1999 v Českej republike. Zo začiatku išlo o jednu menšiu predajňu, dnes sa ich v Česku nachádza viac ako ako 100. 

Slovenská spoločnosť Sportisimo SK je sesterskou spoločnosťou českej Sportisimo. Na slovenský trh sa dostala v roku 2008, kedy otvorila svoje prvé prevádzky v Nitre a v Poprade. Tie fungujú dodnes, no k nim sa pridalo ďalších viac ako 40 kamenných predajní. Spoločnosť plánuje svoje pôsobenie rozšíriť, aby sa dostala k svojim zákazníkom čo najbližšie.

Najväčšou výhodou Sportisima je, že ide o silnú spoločnosť s viac ako 140 predajňami po celom Slovensku a Česku. Poskytuje vyškolený personál a tým pádom kvalitné služby. Nechýba ani Sportisimo online, vďaka ktorému je nákup ešte pohodlnejší.

Chýbajú vám nejaké informácie o spoločnosti Sportisimo? Nájsť ich môžete na oficiálnej webstránke spoločnosti www.sportisimo.sk

Značky v ponuke

Sportisimo sa snaží svojim zákazníkom poskytnúť to najlepšie. To je dôvod, prečo spolupracuje s overenými výrobcami a kvalitnými značkami. Medzi tie najznámejšie sa radia: 

 • Nike 
 • Adidas 
 • Umbro 
 • Reebok 
 • Alpine Pro 
 • Spyder 
 • Wilson 
 • Atomic 
 • Columbia 
 • Salomon. 

A množstvo ďalších. Ak by ste chceli vedieť o všetkých značkách v ponuke, stačí zájsť na oficiálnu webstránku Sportisimo. V kategórii “Značky” ich nájdete všetky zoradené abecedne. 

Služby

Spoločnosť Sportisimo si zakladá na kvalitných značkách. To je aj dôvod, prečo má vo svojich predajniach vyškolený personál. Okrem personálu patria k najlepším službám: 

 • Tisíce produktov skladom: Sportisimo má veľké sklady, vďaka čomu vie uskladniť viac ako 10 miliónov produktov. Je tak veľmi nepravdepodobné, že by ste po objednávke museli čakať, kým sa niečo doskladní. Nakupovanie je jednoduché a rýchle.
 • Vybavenie pre kolektív: Nakupujete pre školu, športový tím alebo pre nejaký kolektív? Sportisimo je skvelou voľbou. Poskytuje vám totižto Sportisimo Pro. Ide o službu s omnoho rýchlejším dodaním a širším výberom.
 • Online zákaznícka podpora: Či už máte problém s nákupom alebo s nejakým produktom, pokojne kontaktujte zákaznícku podporu. Je vám k dispozícii prostredníctvom telefónu alebo e-mailu.

Ušetrite nakupovaním v Sportisimo

Sportisimo poskytuje široké možnosti pre športový klub, profesionálov či jednotlivcov, ktorí s cvičením začínajú. So svojou ponukou vám vyjde vždy v ústrety. Poskytuje kvalitný zákaznícky servis a skvelé služby. Pomocou letákov viete ušetriť desiatky eur. Nenašli ste v Sportisime to, čo ste hľadali? Pozrite si kategóriu Odev, obuv a šport, kde nájdete obchody ako napríklad Barefootky, Author, Astratex, Answear, Alpine Pro, Adidas, ABOUT YOU.

REKLAMA


REKLAMA