REKLAMA

Aktuálny Answear leták

Náhľad letáku Novinky od obchodu Answear platného od 01.10.2020

Novinky

01.10. - 31.10.2020

Do obchodu

Vstúpiť

Answear leták

Leták Answear – oblečte sa výhodnejšie

Answear leták prináša pravidelne výber tých najlepších Answear akcií. Tešiť sa na novú ponuku môžete minimálne raz za týždeň. Na výber tých najlepších akcií v Answear letáku sa môžete tešiť minimálne raz za týždeň. V letákoch pravidelne nájdete aj Answear výpredaj. Okrem letákov Answear ponúka aj katalóg. V katalógu Answear si môžete pozrieť širokú ponuku oblečenia na rôzne príležitosti. 

Aktuálny Answear leták platný od 01.10.2020 je plný množstva zliav na oblečenie pre ženy, mužov aj deti. Pozrieť si ho môžete tu

Základné informácie o obchode Answear

Poľský internetový obchod Answear vznikol v roku 2010, pričom e-shop bol oficiálne spustený v roku 2011. Vo svojej krajine sa stal obchod rýchlo obľúbeným, a tak od marca roku 2014 začal postupne expandovať aj do ďalších svetových krajín. Okrem úspešnej expanzie, Answear vytvoril v tomto roku aj vlastnú značku oblečenia. 

Dnes prevádzkuje Answear e-shop s oblečením v domovskom Poľsku, Českej republike, Ukrajine, Rumunsku, Maďarsku, Bulharsku a u nás. 

Sortiment e-shopu Answear zahŕňa viac ako 80 000 produktov, zobrazených prostredníctvom rôznych módnych fotografií. Nájdete tu aj známe značky obuvi a oblečenia ako sú New Balance, Guess, Mango, Nike, Vero Moda, Adidas, Lee, Levis, Wrangler, Tommy Hilfiger, Diesel či Valentino. Celkovo obchod ponúka približne 300 módnych značiek. Ponuka obchodu zahŕňa oblečenie pre celú rodinu, ktoré je možné pohodlne nakúpiť odkiaľkoľvek. Vďaka nákupu v obchode Answear máte záruku, že nakúpite 100 % originálne produkty za výhodné ceny. 

Obchod pravidelne spolupracuje aj s módnymi blogermi, stylistami a ďalšími odborníkmi na módu. Cieľ je jednoduchý - vytvoriť nevyčerpateľnú studnicu módnych inšpirácií. 

E-shop Answear a najnovšie módne trendy si môžete pozrieť na oficiálnej webovej stránke predajcu answear.sk

Ušetrite nakupovaním v Answear

Nakupovať v Answear sa oplatí nielen vďaka pravidelným zľavám, ale aj premyslenému vernostnému systému s názvom Answear Club. Vďaka nemu získate späť až 10% z hodnoty svojej objednávky. Tie následne môžete použiť na ďalšiu objednávku až do 50 % z jej hodnoty. Navyše, zľavy nazbierané prostredníctvom Answear Clubu je možné využiť aj na zľavnený tovar. Členom Answear Clubu sa stáva automaticky každý, kto sa zaregistruje v e-shope Answear. Body v Answear Clube sa pripíšu 30 dní po vytvorení objednávky a je ich potrebné použiť do 180 dní. 

Obchod Answear ponúka široký sortiment módneho tovaru známych značiek a vždy za výhodné ceny. Napriek tomu ste si z jeho ponuky nevybrali? Aktuálna ponuka v Baťa, Barefootky, Author, Astratex, Alpine Pro, Adidas, ABOUT YOU vás možno osloví viac. Všetky tieto obchody patria do rovnakej kategórie ako Answear - Odev, obuv a šport

REKLAMA


REKLAMA