REKLAMA

Aktuálny Retrogéria leták

Náhľad letáku Akciový leták od obchodu Retrogéria platného od 01.10.2020

Akciový leták

01.10. - 31.10.2020

Náhľad letáku Akciový leták od obchodu Retrogéria platného od 02.09.2020

Akciový leták

02.09. - 30.09.2020

Náhľad letáku Akciový leták od obchodu Retrogéria platného od 03.08.2020

Akciový leták

03.08. - 31.08.2020

Náhľad letáku Akciový leták od obchodu Retrogéria platného od 01.07.2020

Akciový leták

01.07. - 31.07.2020

REKLAMA
Náhľad letáku Akciový leták od obchodu Retrogéria platného od 01.06.2020

Akciový leták

01.06. - 30.06.2020

Náhľad letáku Akciový leták od obchodu Retrogéria platného od 04.05.2020

Akciový leták

04.05. - 31.05.2020

Náhľad letáku Akciový leták od obchodu Retrogéria platného od 07.01.2020

Akciový leták

07.01. - 31.01.2020

Informácie o Retrogéria letákoch, spoločnosti a výrobkoch

V Retrogéria letáku si nájde zľavu každý

Retrogéria, často označovaná aj ako Retro drogéria, si zakladá na predaji tradičných výrobkov. Do rovnakého “retro” štýlu ladí tiež svoj Retrodrogéria Akciový leták. Ten je zaujímavo graficky upravený. Obsahuje veľa ilustračných obrázkov. 

Retro drogéria leták vychádza spravidla na 5 stranách. Ponuka sa aktualizuje každý mesiac. Aj keď leták nemá veľa strán, na svoje si príde úplne každý. Ak ste si nejakú zľavu nenašli minulý mesiac, tentokrát sa to určite zmení. 

Výrobky sú v letáku usporiadané prakticky a oddelené sú grafickou úpravou. Pri každom produkte nechýba krátky popis so základnou informáciou. 

Okrem klasickej drogérie nájdete v ponuke letáku aj kozmetiku či bytové doplnky ako vonné sviečky. Výrobky v letáku sú prispôsobené danej sezóne. V lete tu nájdete opaľovacie krémy či dokonca slnečné okuliare. V zime hydratačné krémy a balzamy na pery. 

Potrebujete Retrogéria leták, no nemáte ho po ruke? Pozrite si jeho online verziu tu. Zľavy sú v platnosti od 01.10.2020 - 31.10.2020. 

Retrogéria akcie potešia každého zákazníka

  • Letáky Retrogéria vychádzajú raz do mesiaca. Ponuka je vždy iná, zaujímavá a ušetríte pomocou nej desiatky eur. 
  • V letáku sa nenachádzajú len kozmetické produkty. Nájdete tu taktiež bytové doplnky či príslušenstvo ako slnečné okuliare.
  • Ak nemáte v blízkosti kamenné predajne, pokojne navštívte Retro drogéria e-shop. Nakúpte všetko jednoducho z pohodlia domova. 
  • Leták nie je príliš dlhý, a preto sa vám bude dobre prezerať. Predstavuje len hlavné a tie najvýhodnejšie zľavy.

Základné informácie o Retrogéria

Retrogéria je klasická drogéria, ktorá má však v ponuke aj rôzne iné produkty. Ide o tradičné výrobky z minulosti, aké mnohí poznajú zo svojho detstva. Tradičný sortiment je základom celej Retrogérie. 

Kým väčšina spoločností začína ako e-shopy a neskôr sa transformujú na kamenné predajne, v tomto prípade to bolo inak. Retrogéria bola najprv kamennou prevádzkou a až neskôr sa stala online obchodom. Retro drogéria e-shop funguje len krátky čas. 

Potrebujete ďalšie informácie o Retrogéria? Pozrite si jej oficiálnu webstránku www.retrogeria.sk. Nájdete tu všetky dôležité informácie. 

Kamenné prevádzky

Retrogéria začínala v kamenných prevádzkach. Na Slovensku sú rovno tri. Nájdete ich: 

  • Retrogéria Fedinova 12, Bratislava 
  • Retrogéria Dlhé Diely, Pribišova 3038/4, Bratislava 
  • Retrogéria Ružinov, Nevädzova 6, Bratislava.

Retrogéria e-shop

Po otvorení kamenných predajní sa Retrogéria rozhodla dostať bližšie ku všetkým zákazníkom. Sprevádzkovala svoj internetový obchod. Nakupovať tak môžete aj vtedy, keď nebývate v Bratislave. 

Nakupovanie na internetovom obchode je jednoduché. Produkty sú prakticky rozdelené do jednotlivých kategórií. Ak by ste chceli vidieť všetky novinky, ktoré si Retrogéria pre vás prichystala, nazrite do sekcie “Novinky”.

Ušetrite nakupovaním v Retrogéria

Máte radi klasické a tradičné výrobky? Retrogéria je pre vás tým pravým. Poskytuje desiatky klasických produktov, ktoré mnohí poznajú zo svojho detstva. Jej výber je široký a ponuka veľmi zaujímavá. Pred nákupom si rozhodne prelistujte leták, pomôže vám ušetriť. Nenašli ste v Retrogéria to, čo ste hľadali? Pozrite si obchody v kategórii Drogéria, kozmetika ako napríklad Mary Kay, Marionnaud, Eurodrogeria, dm drogerie, Dedra, Avon, 101 drogerie.

REKLAMA


REKLAMA