Aktuálny Decathlon leták

Aktuálne Decathlon akčné letáky pre tento týždeň. Nenechajte si ujsť žiadne špeciálne ponuky.

Aktuálne letáky Decathlon

Náhľad letáku Hiking od obchodu Decathlon platného od 01.07.2020

Hiking

01.07. - 31.07.2020

Náhľad letáku Aktuálny katalóg od obchodu Decathlon platného od 06.11.2018

Aktuálny katalóg

06.11. - 31.01.2019

REKLAMA

Informácie o Decathlon letákoch, spoločnosti a výrobkoch

Decathlon leták má najlepšie a najvýhodnejšie zľavy

Decathlon leták vychádza nepravidelne. Spravidla platí mesiac a svoju ponuku pravidelne obmieňa. Pri jeho listovaní si každý môže prísť na svoje. Jeho hrúbka je nad 20 strán. Ide o leták plný veľkého množstva zliav v kategórií šport. 

Leták Decathlonu poskytuje skoro vždy hlavný leták. Nájdete v ňom všetky zľavy na produkty z rôznych oblastí športu. Okrem tohto letáka má Decathlon aj ďalšie doplnkové letáky, ktoré sa vždy orientujú len na jednu oblasť, ako napríklad bicyklovanie či turistika. 

Aj napriek tomu, že má leták viac strán, veľmi dobre sa prezerá. Je príjemne graficky a tematicky upravený. Pri každom produkte nechýbajú dostatočne veľké ilustračné obrázky a samozrejme cena. Pred nakupovaním si rozhodne leták aspoň prelistujte. Decathlon výpredaj je veľmi výhodný, vďaka čomu môžete ušetriť aj desiatky eur. 

Nenašli ste papierovú verziu letáka vo svojej schránke? V tom prípade by ste si mali pozrieť elektronickú verziu, ktorú nájdete tu. Od papierovej verzie sa vôbec nelíši a nájdete v nej zľavy v platnosti od 01.07.2020 - 31.07.2020. 

V Decathlon letáku nájdete najmä príjemné ceny 

 • Decathlon leták je veľmi príjemne graficky upravený. Pri jeho prezeraní vám neunikne žiadna zľava. 
 • Na viac ako 20 stránkach letáka nájdete presne to, čo hľadáte. Od športového oblečenia až k príslušenstvu. 
 • Leták Decathlonu sa prispôsobuje ročným obdobiam a ich charakteristickým športom. V zimnom letáku môžete nájsť napríklad príslušenstvo pre lyžovanie či snowboardovanie. 
 • Zľavy uvedené v letáku platia ako pre kamenné obchody, tak aj pre e-shop.

Základné informácie o Decathlon obchode

Decathlon je medzinárodná firma založená v roku 1976. Počas svojho pôsobenia stihla otvoriť 1221 pobočiek v 30 krajinách a zamestnať cez 900 ľudí. Na Slovensku pôsobí od roku 2015 a má tu 9 predajní. Spoločnosť sa zaoberá predajom športového oblečenia a príslušenstva. V jeho ponuke nájdete naozaj široký sortiment, vďaka čomu na jednom mieste nakúpite úplne všetko. 

Decathlon predajne nájdete: 

 • Decathlon Bratislava, Pri letisku 3
 • Decathlon Bratislava, Pribinova 8
 • Decathlon Bratislava, Devínska Nová Ves 7244/505
 • Decathlon Trnava, Veterná 40
 • Decathlon Banská Bystrica, Na Troskách 25
 • Decathlon Žilina, Vysokoškolákov 52
 • Decathlon Prešov, Košická 13375/6A
 • Decathlon Košice, Pri Prachárni 2

Zaujímajú vás aj nejaké ďalšie informácie o obchode Decathlon? Navštívte ich oficiálnu webstránku www.decathlon.sk, kde nájdete ďalšie dôležité informácie.

Decathlon má ako kvalitný sortiment, tak aj služby

Na internetovom obchode či v predajniach Decathlonu môžete nájsť kvalitný tovar. Nie je to ale všetko. Decathlon je známy aj svojimi kvalitnými službami pre zákazníkov, ktoré veľmi efektívne zjednodušujú celý nákup.

Decathlon ponúka tieto služby: 

 • Rezervácia na predajni - Zapáčil sa vám nejaký produkt na internetovom obchode, no neviete, či vám bude sedieť? Jednoducho si ho zarezervujte v najbližšej predajni. Produkt je pripravený už do jednej hodiny a na vyzdvihnutie máte až 5 dní. Celú dobu rezervácie si môžete aj predĺžiť, a to telefonicky priamo na danú predajňu. 
 • Klikni a vyzdvihni - Máte niekde v blízkosti predajňu Decathlonu? Pri objednávaní z internetového obchodu môžete ušetriť za dopravu a to tak, že si objednávku vyzdvihnete sami. Táto služba je bezplatná a balík na vás počká až 5 dní.
 • Výmena a vrátenie - Ak vám náhodou niečo nesadlo alebo vám neprišlo v dobrej kvalite, je dôležité kontaktovať obchod. Poskytuje totižto komfortnú výmenu alebo vrátenie. Vďaka nemu je nakupovanie aj objednávanie veľmi jednoduché.

Ušetrite nakupovaním v Decathlone

Pri nakupovaní v obchode Decathlon môžete ušetriť desiatky eur. Jeho zľavy a akcie sú vždy veľmi výhodné. Všetky nájdete v najnovšom letáku, ktorý sa pravidelne obmieňa. Na svoje si tak príde úplne každý. Nenašli ste v tomto obchode úplne všetko, čo ste chceli? Vyskúšajte podobné obchody v kategórii Odev, obuv a šport, kde nájdete obchody, ako napríklad Bonprix, Baťa, Barefootky, Author, Astratex, Answear, Alpine Pro.

REKLAMA


REKLAMA