Aktuálny Decathlon leták

Aktuálne Decathlon akčné letáky pre tento týždeň. Nenechajte si ujsť žiadne špeciálne ponuky.

Ľutujeme, Decathlon nemá
žiadne aktuálne letáky.

Podobné letáky z kategórie Odev, obuv a šport

Náhľad letáku Aktuálny leták od obchodu Pepco platného od 10.09.2020

Aktuálny leták

10.09. - 23.09.2020

Náhľad letáku Aktuálna ponuka od obchodu Pepco platného od 17.07.2020

Aktuálna ponuka

od piatka 17.07.2020

REKLAMA
Náhľad letáku Detské kráľovstvo od obchodu Pepco platného od 29.06.2020

Detské kráľovstvo

od pondelka 29.06.2020

Náhľad letáku Aktuálny leták od obchodu Kik platného od 09.09.2020

Aktuálny leták

od stredy 09.09.2020

Náhľad letáku Bonprix katalóg - Jesenné novinky od obchodu Bonprix platného od 18.09.2020

Bonprix katalóg - Jesenné novinky

18.09. - 16.03.2021

Náhľad letáku Bonprix katalóg - Perfektné pre mňa! od obchodu Bonprix platného od 01.09.2020

Bonprix katalóg - Perfektné pre mňa!

01.09. - 28.02.2021

REKLAMA

Do obchodu

Vstúpiť

Informácie o Decathlon letákoch, spoločnosti a výrobkoch

Decathlon leták má najlepšie a najvýhodnejšie zľavy

Decathlon leták vychádza nepravidelne. Spravidla platí mesiac a svoju ponuku pravidelne obmieňa. Pri jeho listovaní si každý môže prísť na svoje. Jeho hrúbka je nad 20 strán. Ide o leták plný veľkého množstva zliav v kategórií šport. 

Leták Decathlonu poskytuje skoro vždy hlavný leták. Nájdete v ňom všetky zľavy na produkty z rôznych oblastí športu. Okrem tohto letáka má Decathlon aj ďalšie doplnkové letáky, ktoré sa vždy orientujú len na jednu oblasť, ako napríklad bicyklovanie či turistika. 

Aj napriek tomu, že má leták viac strán, veľmi dobre sa prezerá. Je príjemne graficky a tematicky upravený. Pri každom produkte nechýbajú dostatočne veľké ilustračné obrázky a samozrejme cena. Pred nakupovaním si rozhodne leták aspoň prelistujte. Decathlon výpredaj je veľmi výhodný, vďaka čomu môžete ušetriť aj desiatky eur. 

Nenašli ste papierovú verziu letáka vo svojej schránke? V tom prípade by ste si mali pozrieť elektronickú verziu, ktorú nájdete na našej webovej stránke. Od papierovej verzie sa vôbec nelíši a nájdete v nej zľavy v platnosti od budúceho týždňa. 

V Decathlon letáku nájdete najmä príjemné ceny 

 • Decathlon leták je veľmi príjemne graficky upravený. Pri jeho prezeraní vám neunikne žiadna zľava. 
 • Na viac ako 20 stránkach letáka nájdete presne to, čo hľadáte. Od športového oblečenia až k príslušenstvu. 
 • Leták Decathlonu sa prispôsobuje ročným obdobiam a ich charakteristickým športom. V zimnom letáku môžete nájsť napríklad príslušenstvo pre lyžovanie či snowboardovanie. 
 • Zľavy uvedené v letáku platia ako pre kamenné obchody, tak aj pre e-shop.

Základné informácie o Decathlon obchode

Decathlon je medzinárodná firma založená v roku 1976. Počas svojho pôsobenia stihla otvoriť 1221 pobočiek v 30 krajinách a zamestnať cez 900 ľudí. Na Slovensku pôsobí od roku 2015 a má tu 9 predajní. Spoločnosť sa zaoberá predajom športového oblečenia a príslušenstva. V jeho ponuke nájdete naozaj široký sortiment, vďaka čomu na jednom mieste nakúpite úplne všetko. 

Decathlon predajne nájdete: 

 • Decathlon Bratislava, Pri letisku 3
 • Decathlon Bratislava, Pribinova 8
 • Decathlon Bratislava, Devínska Nová Ves 7244/505
 • Decathlon Trnava, Veterná 40
 • Decathlon Banská Bystrica, Na Troskách 25
 • Decathlon Žilina, Vysokoškolákov 52
 • Decathlon Prešov, Košická 13375/6A
 • Decathlon Košice, Pri Prachárni 2

Zaujímajú vás aj nejaké ďalšie informácie o obchode Decathlon? Navštívte ich oficiálnu webstránku www.decathlon.sk, kde nájdete ďalšie dôležité informácie.

Decathlon má ako kvalitný sortiment, tak aj služby

Na internetovom obchode či v predajniach Decathlonu môžete nájsť kvalitný tovar. Nie je to ale všetko. Decathlon je známy aj svojimi kvalitnými službami pre zákazníkov, ktoré veľmi efektívne zjednodušujú celý nákup.

Decathlon ponúka tieto služby: 

 • Rezervácia na predajni - Zapáčil sa vám nejaký produkt na internetovom obchode, no neviete, či vám bude sedieť? Jednoducho si ho zarezervujte v najbližšej predajni. Produkt je pripravený už do jednej hodiny a na vyzdvihnutie máte až 5 dní. Celú dobu rezervácie si môžete aj predĺžiť, a to telefonicky priamo na danú predajňu. 
 • Klikni a vyzdvihni - Máte niekde v blízkosti predajňu Decathlonu? Pri objednávaní z internetového obchodu môžete ušetriť za dopravu a to tak, že si objednávku vyzdvihnete sami. Táto služba je bezplatná a balík na vás počká až 5 dní.
 • Výmena a vrátenie - Ak vám náhodou niečo nesadlo alebo vám neprišlo v dobrej kvalite, je dôležité kontaktovať obchod. Poskytuje totižto komfortnú výmenu alebo vrátenie. Vďaka nemu je nakupovanie aj objednávanie veľmi jednoduché.

Ušetrite nakupovaním v Decathlone

Pri nakupovaní v obchode Decathlon môžete ušetriť desiatky eur. Jeho zľavy a akcie sú vždy veľmi výhodné. Všetky nájdete v najnovšom letáku, ktorý sa pravidelne obmieňa. Na svoje si tak príde úplne každý. Nenašli ste v tomto obchode úplne všetko, čo ste chceli? Vyskúšajte podobné obchody v kategórii Odev, obuv a šport, kde nájdete obchody, ako napríklad Barefootky, Author, Astratex, Answear, Alpine Pro, Adidas, ABOUT YOU.

REKLAMA


REKLAMA