Kartago tours leták + BLACK FRIDAY 2019 > od štvrtka 01.11.
10 dní 19:39:21

Aktuálny Kartago tours leták + BLACK FRIDAY

Aktuálne Kartago tours akčné letáky pre tento týždeň. Nenechajte si ujsť žiadne špeciálne ponuky.

Aktuálne letáky Kartago tours

Náhľad letáku Leto 2019 od obchodu Kartago tours platného od 01.11.2018

Leto 2019

od štvrtka 01.11.2018

REKLAMA

Kartago tours leták

Kartago tours sa teší medzi slovenskými zákazníkmi obrovskej popularite. Určite nikoho neprekvapí, že sme ho zaradili do kategórie Cestovanie. Čo sa týka základných informácii ako otváracie hodiny prípadne zoznam pobočiek, tie nájdete na oficiálnych stránkach reťazca www.kartago.sk. Kartago tours sa stal obľúbeny aj vďaka pravidelným akciovým ponukám. Tu aktuálnu si môžte pozrieť ak prejdete na Leto 2019. Nenašli ste čo ste hľadali? Nezúfajte a skúste štastie s ponukami podobných reťazcov ako FIRO tour, Invia, Satur, TIP travel, Turancar. Bojíte sa, že prehliadnete niektorú z ponúk reťazca Kartago tours? Prihláste sa na odber a budete dostávať vždy aktuálne ponuky.

Aktuálny Kartago tours leták + BLACK FRIDAY vám prináša veľké zľavy! Nepremeškajte ich a pozrite si najnovšiu ponuku "Leto 2019" ešte dnes.

Black Friday 2019 je tu!

Kartago tours prichádza pravidelne každý rok s novými zľavami počas veľkých výpredajov zvaných Black Friday. Na našej stránke nájdete posledný aktuálny Kartago tours leták s názvom "Leto 2019" s platnosťou od 01.11.2018. Rozbaľte to vo veľkom štýle!
Zľavy Black Friday Kartago tours 2019 ! Šetrite s nami!
Ak ste sa na tento výnimočný sviatok tešili, pripravte sa na nákupy a pozrite si najnovšie letáky zo sekcie Black Friday! Zľavy sa týkajú nielen sekcie "Cestovanie", ale celého sortimentu, ktorý nájdete na našom webe.

REKLAMA


REKLAMA