27 dní 06:06:51
REKLAMA

Aktuálny Brloh leták + BLACK FRIDAY

Brloh - Black Merchday

23.10. - 31.10.2020

Brloh leták

Brloh leták, to najlepšie čítanie pre milovníkov počítačových hier

Nový leták Brloh vychádza pravidelne každý mesiac. Vždy je nabitý množstvom akcií, špeciálnych zliav a exkluzívnych ponúk. Okrem hier, nájdete v letáku Brloh aj rôzne komiksy, zberateľské predmety či herné príslušenstvo. Aktuálny leták platný od 23.10.2020 ste už čítali? Pozrieť si ho môžete tu

Sledujte s nami ponuku Brloh pravidelne. Uleťte do sveta fantázie, hier a zábavy. A v neposlednom rade ušetrite vďaka pravidelným Brloh zľavám.

Základné informácie o obchode Brloh

Len málokto vie, že herný obchod Brloh pôvodne vznikol v roku 1995 ako malé kníhkupectvo v Bratislave. V čase svojho vzniku priniesol Brloh do svojho segmentu podnikania tak trochu iný zážitok. Okrem samotného predaja kníh totiž Brloh organizoval pre svojich návštevníkov aj rôzne besedy, autogramiády, turnaje, premietania a mnoho ďalších podujatí. Dnes nám tento druh podujatí príde v každom kníhkupectve príde ako samozrejmosť, no v čase vzniku kníhkupectva Brloh, to bolo niečo dovtedy nevídané. 

Sortiment obchodu sa postupne začal rozrastať a postupne ho doplnili aj počítačové a stolové hry. Aj pre milovníkov počítačových hier začal obchod organizovať rôzne podujatia. Nezabudnuteľným sa stala LAN párty. 

Fanúšikovská základňa obchodu začala postupne narastať. Medzi širokú verejnosť a neskôr aj za hranice Bratislavy Brloh postupne expanduje od roku 2012. Od tohto roku obchod prevádzkuje aj vlastný e-shop. Dnes nájdete predajňu Brloh okrem Bratislavy, napríklad aj v Žiline, Banskej Bystrici, Nitre, Prešove, Košiciach, Trenčíne či Trnave. Prostredníctvom dcérskej spoločnosti Brloh úspešne expandoval aj k našim susedom do Českej republiky. 

Viac zaujímavých informácií o obchode Brloh, e-shop aj otváracie hodiny jednotlivých predajní nájdete na oficiálnej stránke predajcu www.brloh.sk.

Vlastné značky

Hoci Brloh neponúka žiadne vlastné značky, nájdete tu výrobky, ktoré nekúpite nikde inde – exkluzívne edície hier, herných konzol aj príslušenstva, oblečenie či zberateľské predmety. Správny fanúšik niektorej hry či komiksu, tu tak nájde doslova všetko, po čom jeho srdce piští. A to aj s možnosťou predobjednávky a rôznymi Brloh zľavami. 

Podujatia organizované obchodom

Organizácii rôznych podujatí pre fanúšikov ostal Brloh verný dodnes. Najobľúbenejším podujatím je jednoznačne festival IstroCon. Ide o festival na podporu fantasy a videohier. 

Ušetrite s nákupom v Brlohu

Obchod pravidelne sleduje ceny hier a hardvéru v iných e-shopoch na Slovensku aj v zahraničí. Zárukou sú preto výhodné ceny a legálny nákup. Navyše, ako verný zákazník Brlohu ušetríte ešte viac. Obchod pravidelne pripravuje svojim verným zákazníkom špeciálne akcie šité doslova na mieru. Ako verný zákazník tak môžete získať špeciálnu zľavu, alebo darček k nákupu. 

Sortiment obchodu a Brloh akcie robia z obchodu jeden z najlepších gamecentier. Napriek tomu ste v ponuke obchodu nenašli to, čo potrebujete? Skúste pozrieť ponuku ďalších obchodov z kategórie Elektronika. Ponuka v Euronics, ELSATEX, Digipro, Datart, Conrad, Comcas, Alza vás možno zaujme viac. 

BLACK FRIDAY v Brloh

Brloh prichádza pravidelne každý rok s novými zľavami počas veľkých výpredajov zvaných Black Friday. Na našej stránke nájdete posledný aktuálny Brloh leták s názvom "Brloh - Black Merchday" s platnosťou od 23.10.2020. Rozbaľte to vo veľkom štýle!

Zľavy Black Friday Brloh 2020! Šetrite s nami!
Ak ste sa na tento výnimočný sviatok tešili, pripravte sa na nákupy a pozrite si najnovšie letáky zo sekcie Black Friday! Zľavy sa týkajú nielen sekcie "Elektronika", ale celého sortimentu, ktorý nájdete na našom webe.
REKLAMA


REKLAMA