26 dní 06:20:27
REKLAMA

Aktuálny Bonami leták

Náhľad letáku Vianočná výzdoba od obchodu Bonami platného od 12.10.2020

Vianočná výzdoba

od pondelka 12.10.2020

Do obchodu

Vstúpiť

Bonami leták

Leták Bonami prináša najširšiu ponuku pre váš domov a kanceláriu

Bonami výpredaj je vždy zárukou výhodného nákupu. Spája totiž kvalitu, dizajn a cenovú dostupnosť. A to je niečo, čo sa naozaj oplatí. Neveríte? Bonami ponuka z najnovšieho letáku Ako sa zabaviť s deťmi doma , ktorá platí od 01.11.2020 určite zaujme aj vás. Pozrieť si ju môžete tu

Nový Bonami katalóg je dostupný minimálne raz za mesiac. Nabitý je množstvom špeciálnych akcií a lákavých ponúk. Okrem katalógov vydáva obchod aj Bonami Magazín, ktorý je plný inšpiratívnych článkov z rôznych oblastí. Bonami, to je každodenná dávka inšpirácie a nových produktov pre krásne bývanie. Sledujte Bonami ponuku pravidelne, aby vám už neušla žiadna akcia či výpredaj. 

Základné informácie o obchode Bonami

Hravý e-shop Bonami založil v roku 2012 Čech Václav Štrupl v spolupráci s investičnou skupinou Miton. Oficiálna prevádzka e-shopu bola spustená od začiatku roku 2013. Už ďalší rok spoločnosť expandovala do Poľskej republiky. Dnes Bonami pôsobí v Česku, Poľsku, Rumunsku, Maďarsku a na Slovensku. Od roku 2019 šéfuje spoločnosti Pavel Vopařil. 

Hlavný sortiment obchodu tvorí nábytok, bytové dekorácie, drogéria a módne príslušenstvo. Nájdete tu koberce, kabelky, okuliare, sedačky, stoličky a rôzny ďalší sortiment do kuchyne, detskej izby, záhrady, kancelárie či spálne. A to všetko v kvalitnom dizajnovom spracovaní. E-shop sa špecializuje na „nákup očami“. Samozrejmosťou pri všetkých produktoch sú teda kvalitné produktové fotografie. 

V Bonami nakúpite tovar dizajnových značiek ako sú napríklad Actona, Zone, Artemob, Florenzzi, Gazzda, Wenco Rustico a Metaltex. Za roky svojej existencie už Bonami v rámci svojich kampaní priniesol viac ako 220 000 produktov. Mnoho produktov zo sortimentu Bonami je dostupných len v rámci špeciálnych Bonami akcií. Sledovať ponuku Bonami sa preto oplatí naozaj denne. 

Ďalšie informácie o výhodnom nákupe cez Bonami a množstvo inšpirácie pre vaše bývanie nájdete na oficiálnej stránke predajcu bonami.sk

Ušetrite nakupovaním v Bonami

Okrem pravidelných Bonami akcií pripravil obchod pre svojich zákazníkov aj kreditový vernostný program. Získať kredity je možné pri rôznych špeciálnych akciách. Jeden kredit predstavuje hodnotu 1 euro. Získať kredity je možné napríklad za vytvorenie zákazníckeho účtu, stiahnutie Bonami aplikácie či ohodnotenie produktov z objednávky. Použiť kredity je následne možné až do 20 % hodnoty objednávky. Kredity je možné kombinovať aj s inými Bonami akciami. 

Oficiálna Bonami aplikácia, ktorá prináša ešte výhodnejšie nakupovanie je dostupná v Google Play aj App Store. 

Neoslovila vás ponuka e-shopu Bonami? Skúste pozrieť ďalšie obchody z kategórie Bývanie, nábytok, záhrada. Akcie v Decodom, Daza, Blanco, Black Red White, Bauhaus, ASKO nábytok, 4home.sk vás možno oslovia viac. 

REKLAMA


REKLAMA