Mary Kay aktuálny online katalóg

Aktuálne Mary Kay akčné letáky pre tento týždeň. Nenechajte si ujsť žiadne špeciálne ponuky.

Aktuálne letáky Mary Kay

Náhľad letáku Mary Kay katalóg - Clear Proof od obchodu Mary Kay platného od 01.03.2020

Mary Kay katalóg - Clear Proof

od nedele 01.03.2020

Náhľad letáku Mary Kay katalóg - TimeWise Repair od obchodu Mary Kay platného od 01.05.2019

Mary Kay katalóg - TimeWise Repair

od stredy 01.05.2019

REKLAMA
Náhľad letáku Mary Kay katalóg - Pre mužov od obchodu Mary Kay platného od 25.06.2020

Mary Kay katalóg - Pre mužov

od štvrtka 25.06.2020

Náhľad letáku Mary Kay katalóg - TimeWise 3D od obchodu Mary Kay platného od 01.06.2019

Mary Kay katalóg - TimeWise 3D

od soboty 01.06.2019

Náhľad letáku Mary Kay katalóg - Kariéra od obchodu Mary Kay platného od 15.06.2020

Mary Kay katalóg - Kariéra

od pondelka 15.06.2020

Náhľad letáku Mary Kay - Katalog vôni od obchodu Mary Kay platného od 01.03.2020

Mary Kay - Katalog vôni

od nedele 01.03.2020

REKLAMA
Náhľad letáku Mary Kay katalóg - Kniha o kráse od obchodu Mary Kay platného od 16.07.2020

Mary Kay katalóg - Kniha o kráse

16.07. - 30.09.2020

Náhľad letáku Mary Kay katalóg - Kniha o kráse od obchodu Mary Kay platného od 01.04.2020

Mary Kay katalóg - Kniha o kráse

01.04. - 30.06.2020

Náhľad letáku Mary Kay katalóg - Kniha o kráse od obchodu Mary Kay platného od 15.01.2020

Mary Kay katalóg - Kniha o kráse

15.01. - 31.03.2020

Náhľad letáku Mary Kay katalóg - Kariéra od obchodu Mary Kay platného od 30.10.2019

Mary Kay katalóg - Kariéra

od stredy 30.10.2019

REKLAMA

Informácie o Mary Kay letákoch, spoločnosti a výrobkoch

Katalóg Mary Kay poskytuje veľké množstvo kozmetiky

Katalóg Mary Kay vychádza pravidelne. Spravidla platí dva mesiace a má viac ako 40 strán. Na svojich stránkach prezentuje ako nové výrobky, tak aj výrobky v akcií. Každý katalóg je vždy upravený aj podľa ročného obdobia. V zimnom vydaní môžete nájsť napríklad hydratačnú kozmetiku. Naopak, v letnom vydaní zas výrobky na ochranu pred slnkom. 

Okrem hlavného Mary Kay katalógu väčšinou platia aj iné doplnkové katalógy, ktoré majú tiež viac ako 30 strán a platia dlhšie. Okrem výrobkov tu nájdete aj tipy, ako správne vybrať kozmetiku alebo ako sa líčiť. Veľmi obľúbený je napríklad katalóg vôní. Mary Kay sa vo svojich katalógoch nezameriava len na ženy. Nájdete v nich aj produkty pre mužov. 

Mary Kay kozmetika je známa najmä tým, že sa predáva prostredníctvom zástupcov. Ak v okolí žiadneho nemáte, je dosť možné, že ste nevideli ani klasický papierový leták. Chcete si ho prezrieť? Jeho elektronickú verziu nájdete tu. Všetky zľavy sú rovnaké a platia od od nedele 01.03.2020.

Mary Kay katalógy sú zárukou skvelých zliav

  • Mary Kay má vždy aktívne minimálne dva letáky. V hlavnom nájdete najnovšie výrobky a akcie. V druhom nájdete rady a tipy ohľadom výberu alebo líčenia. 
  • Katalóg Mary Kay má spravidla viac ako 40 strán. Poskytuje veľké množstvo akcií a zliav. Pred nákupom si ho rozhodne prelistujte. 
  • Katalóg je veľmi príjemne graficky upravený. Akciové produkty sú skvelo doplnené peknými ilustračnými obrázkami. 

Základné informácie o obchode Mary Kay

Známu značku Mary Kay založila v roku 1963 podnikateľka Mary Kay Ash. V tomto roku otvorila svoju prvú predajňu, ktorá predávala len zopár kozmetických produktov. Počas mnohých rokov sa jej produkty rozšírili do ponuky, tak ako ju poznáme dnes. 

V dnešnom svete sa značka Mary Kay nachádza v takmer 40 krajinách a zamestnáva desiatky tisíc ľudí. V jej radoch sú ako bežní zamestnanci, tak aj kozmetickí poradcovia, ktorí ponúkajú výrobky Mary Kay ďalej a šíria ich medzi ľuďmi.

Aktivity značky Mary Kay

Okrem širokej ponuky výrobkov sa značka zaujíma aj o dobročinné akcie a rôzne ďalšie aktivity. Medzi ne sa radí napríklad kampaň Suits for Shelters. Jej cieľom bolo podporiť ženy, ktoré si prešli domácim násilím. Radí sa tu aj nadácia Mary Kay Foundation, ktorá sa zaoberá sa výskumom rakoviny.

Medzi ďalšie aktivity sa radia: 

  • Myslíme ružovo, konáme zeleno - Značka Mary Kay myslí pri výrobe kozmetiky aj na prírodu. Snaží sa preto o zachovanie všetkých zdrojov. Vyrába udržateľné balenia produktov, vysádza milióny stromov po celom svete a vytvorila taktiež celosvetový program recyklácie. Nechýbajú ani 100 % biologicky odbúrateľné obaly a využívanie obnoviteľnej energie.
  • Ružová mení životy - Mary Kay sa prostredníctvom programu Ružová mení životy snaží pomáhať po celom svete. Zachraňuje životy, pomáha odstraňovať hladomor, poskytuje ochranu obetiam domáceho násilia a mnoho ďalšieho. 
  • Velvet Run - Od roku 2013 je značka Mary Kay partnerom bežeckého podujatia s názvom Velvet Run. Jeho hlavnou myšlienkou je podpora charitatívnych aktivít pre detskú onkológiu v Bratislave.

Ušetrite nakupovaním v Mary Kay

Spoločnosť Mary Kay poskytuje široký výber kozmetiky ako pre ženy, tak aj pre mužov. Vďaka tomu si vie z jej produktov vybrať úplne každý. Okrem skvelých výrobkov sa môžete tešiť aj na príjemné zľavy a akcie, ktoré objavíte hneď potom, ako si prelistujete najnovší katalóg. Zdá sa vám, že ste v Mary Kay nenašli to, čo ste potrebovali? Nevadí. Vyskúšajte podobné obchody v kategórii Drogéria, kozmetika, kde nájdete obchody, ako napríklad Notino, Marionnaud, Eurodrogeria, dm drogerie, Dedra, Avon, 101 drogerie.

REKLAMA


REKLAMA