Aktuálny Terno leták

Aktuálne Terno akčné letáky pre tento týždeň. Nenechajte si ujsť žiadne špeciálne ponuky.

Aktuálne letáky Terno

Náhľad letáku Aktuálny leták od obchodu Terno platného od 01.10.2020

Aktuálny leták

01.10. - 07.10.2020

Náhľad letáku Aktuálny leták od obchodu Terno platného od 24.09.2020

Aktuálny leták

24.09. - 30.09.2020

REKLAMA
Náhľad letáku Aktuálny leták od obchodu Terno platného od 17.09.2020

Aktuálny leták

17.09. - 23.09.2020

Náhľad letáku Aktuálny leták od obchodu Terno platného od 10.09.2020

Aktuálny leták

10.09. - 16.09.2020

Náhľad letáku Aktuálny leták od obchodu Terno platného od 03.09.2020

Aktuálny leták

03.09. - 09.09.2020

Náhľad letáku Aktuálny leták od obchodu Terno platného od 27.08.2020

Aktuálny leták

27.08. - 02.09.2020

REKLAMA
Náhľad letáku Aktuálny leták od obchodu Terno platného od 20.08.2020

Aktuálny leták

20.08. - 26.08.2020

Informácie o Terno letákoch, spoločnosti a výrobkoch

Terno leták vám pomáha ušetriť desiatky eur

Terno leták vychádza pravidelne, každý týždeň. Má platnosť od štvrtka do stredy a každý týždeň poskytuje nové zaujímavé ponuky. Počet strán v letáku sa mení, spravidla ich má však viac ako desať. Prináša nové akcie a zľavy týkajúce sa nielen potravín, ale aj drogérie či krmiva pre psov. S každým novým letákom sa ponuka obmieňa a prináša niečo iné. Môžete si byť istí, že rovnako ako tento, tak aj ten budúci bude výhodný. 

Mnohí ocenia fakt, že Terno leták je prehľadný a jednoducho sa v ňom orientuje. Pred nákupom ho rozhodne nezabudnite prelistovať. Získate tak prehľad o všetkých akciách a zľavách, ktoré práve v Terno potravinách platia. 

Nenašli ste leták vo svojej schránke? Netreba sa ničoho obávať. Pozrieť si ho môžete aj online priamo tu. V elektronickej verzií nájdete rovnakú ponuku aj zľavy ako v papierovej. Je platná od 01.10.2020 - 07.10.2020.

V novom Terno letáku nájdete tie najlepšie ponuky 

  • Ponuka z letáku sa zameriava na veľké množstvo produktov z rôznych kategórií. Nájdete tu ako čerstvé, tak aj trvanlivé potraviny. Nechýbajú ani produkty z drogérie či krmivo pre psov. 
  • Terno leták má spravidla viac ako desať strán vďaka čomu si v ňom každý týždeň rozhodne niečo nájdete. Pri každom nakupovaní tak ušetríte. 
  • Aktuálny Terno leták sa mení každý jeden týždeň. Vždy tak ušetríte na niečom inom. 
  • Terno potraviny ponúkajú široký sortiment rôznych značiek. V ich ponuke sa nachádzajú ako známe, tak aj menej známe značky. 
  • Ďalšie rôzne akcie môžete využívať taktiež pomocou vernostnej karty Terno.

Základné informácie o Terno obchode

Terno predstavuje slovenskú sieť potravín, ktorá vznikla v roku 1978. Obchody poskytujú ako bežné potraviny, tak aj zdravšie alternatívy výrobkov. Pod túto spoločnosť patria nielen predajne Terno, ale taktiež Kraj a Moja Samoška. Na Slovensku nájdete cez 100 predajní rôznych formátov, od menších až po väčšie supermarkety. Práve väčšie supermarkety disponujú aj vlastnou ručnou pekárenskou výrobou. To, či ide o väčší supermarket alebo menšiu predajňu zistíte jednoducho. Väčšie obchody sú označené ako Terno Plus. 

Ako v takmer každých potravinách, aj v Terno nájdete trvanlivé potraviny, mliečne výrobky, mäso, čerstvé ovocie a zeleninu a množstvo iného.

Zaujíma vás viac informácií o spoločnosti Terno a jej výrobkoch? Navštíviť môžete ich stránku www.terno.sk

Výhody vo forme Terno karty

Ako väčšina potravinových reťazcov, aj Terno potraviny majú svoju vernostnú kartu. Pomocou nej môžete využívať atraktívne výhody a zľavy. Jej vybavenie je jednoduché. Stačí vyplniť prihlasovací formulár na ktorejkoľvek predajni a následne ho odovzdať. Pri nákupe si následne všímajte potraviny označené zelenou cenovkou. Tie máte vďaka karte lacnejšie. 

Samozrejmosťou je aj klasické zbieranie bodov. Za každé euro získate jeden bod. Body si následne dokážete zameniť za percentuálne zľavy z celého nákupu.

Ušetrite nakupovaním v Terno

V Terno potravinách nie je nakupovanie nikdy nudné. Počas neho totižto zbierate body a nakupujete výrobky za nízke ceny. Výhodná je aj neustále sa meniaca ponuka ako čerstvých, tak aj trvanlivých výrobkov. Na svoje si v predajniach prídu aj milovníci zdravého životného štýlu. Potraviny poskytujú zaujímavé zdravé alternatívy bežných produktov. Nenašli ste v Terno všetko, čo ste potrebovali? Skúste pozrieť aj ďalšie obchody v kategórii Hypermarkety, ako napríklad Klas, Kaufland, KARMEN CBA, Fresh, COOP Jednota, Billa, BALA a pozrite si ich skvelé ponuky.

REKLAMA


REKLAMA