31 dní 06:28:54
REKLAMA

Aktuálny Astratex leták

Náhľad letáku Novinky od obchodu Astratex platného od 01.10.2020

Novinky

01.10. - 31.10.2020

Astratex leták

Leták Astratex ponúka spodnú bielizeň pre každú ženu

Nový leták Astratex vychádza raz za mesiac. Vyberá najnovšie produkty z ponuky e-shopu Astratex, ale aj výpredaj a zľavnené produkty. Vždy tu tak nájdete to najlepšie, čo aktuálne e-shop ponúka. Vďaka pravidelnému sledovaniu letákov od Astratex tak budete mať dokonalý prehľad o novinkách aj akciách v obchode. Najnovší leták od e-shopu Astratex, platný 01.10.2020 - 31.10.2020, si môžete prelistovať tu

Základné informácie o obchode Astratex

Špecialista na spodnú bielizeň, Astratex, začal svoje pôsobenie v roku 2000 ako zásielkový obchod. Koncom roku 2005 sa spoločnosť rozhodla zmeniť svoje podnikanie z katalógového predaja na predaj prostredníctvom internetu. Popularita spoločnosti tak rýchlo narástla a e-shop Astratex sa stal jedným z najobľúbenejších e-shopov na slovenskom a českom trhu. Aktuálne prevádzkuje Astratex e-shop u nás, v Českej republike, Maďarsku, Poľsku, Rumunsku, Bulharsku a Rakúsku. 

Ponuka Astratex zahŕňa široký sortiment spodnej bielizne pre ženy aj mužov. A to všetko aj v netypických, ťažko dostupných veľkostiach. Podprsenka vo veľkosti 120/G, 70/A či nohavičky vo veľkosti 9XL alebo XS? Pre e-shop Astratex žiadny problém. Sortiment bielizne dopĺňajú plavky, oblečenie (tričká, tielka, ponožky), nočná bielizeň (košieľky, pyžamá, župany), módne doplnky (čiapky, šály, rukavice), pančuchový tovar, erotická a tehotenská bielizeň a najnovšie už aj textilné produkty do domácnosti (obliečky, prestieradlá, uteráky, poťahy, vankúše, prikrývky). Celkový sortiment spoločnosti tvorí viac ako 200 000 produktov, pričom e-shop Astratex ponúka všetky produkty skladom. 

Produkty Astratex sú dnes dostupné len v rámci internetového predaja. Spoločnosť už nevydáva pravidelný predajný katalóg, ani neprevádzkuje žiadnu Astratex predajňu. Nakupovať prostredníctvom e-shopu môžete na oficiálnej stránke predajcu www.astratex.sk

Ušetrite nakupovaním v Astratex

Nakupovanie v Astratexe to nie sú len pravidelné výpredaje, ale aj vernostný systém Pokladnička. Pokladnička ukladá 8 % z každej prevzatej a nevrátenej objednávky. Peniaze do pokladničky sú uložené 15 dní po obdržaní objednávky. Následne je ich možné použiť na úhradu ďalšej objednávky. Uplatniť túto Astratex zľavu je možné v nákupnom košíku pred odoslaním objednávky. Peniaze uložené v pokladničke sú platné 6 mesiacov od ich získania. Následne v prípade nevyužitia automaticky prepadnú. 

Okrem vernostného programu, ponúka Astratex aj ďalšie bonusy a zľavy. Ide napríklad o:

  • akcie týždňa,
  • zľavové kódy,
  • poštovné zadarmo.

Pestrá ponuka spodnej bielizne, ťažko zohnateľné veľkosti skladom a vernostný program Pokladnička robia nákupy v Astratexe naozaj výhodnými. Napriek tomu vás ponuka e-shopu Astratex neoslovila? Skúste pozrieť ponuku ďalších obchodov z kategórie Odev, obuv a šport. Aktuálna ponuka v Baťa, Barefootky, Author, Answear, Alpine Pro, Adidas, ABOUT YOU bude možno zaujímavejšia.

REKLAMA


REKLAMA