29 dní 05:50:06
REKLAMA

Aktuálny Planeo Elektro leták platný od 19.10.2020

Náhľad letáku Aktuálny leták od obchodu Planeo Elektro platného od 19.10.2020

Aktuálny leták

19.10. - 01.11.2020

Náhľad letáku Pre držiteľov Rodinných kariet od obchodu Planeo Elektro platného od 19.10.2020

Pre držiteľov Rodinných kariet

19.10. - 25.10.2020

Náhľad letáku Pre držiteľov Rodinných kariet od obchodu Planeo Elektro platného od 12.10.2020

Pre držiteľov Rodinných kariet

12.10. - 18.10.2020

Náhľad letáku Aktuálny leták od obchodu Planeo Elektro platného od 05.10.2020

Aktuálny leták

05.10. - 18.10.2020

REKLAMA
Náhľad letáku Pre držiteľov Rodinných kariet od obchodu Planeo Elektro platného od 05.10.2020

Pre držiteľov Rodinných kariet

05.10. - 11.10.2020

Náhľad letáku Pre držiteľov Rodinných kariet od obchodu Planeo Elektro platného od 28.09.2020

Pre držiteľov Rodinných kariet

28.09. - 04.10.2020

Náhľad letáku Aktuálny leták od obchodu Planeo Elektro platného od 21.09.2020

Aktuálny leták

21.09. - 04.10.2020

Informácie o Planeo Elektro letákoch, spoločnosti a výrobkoch

Planeo leták poskytuje najlepšie zľavy

Planeo leták vychádza pravidelne a platí dva týždne. Vo väčšine prípadov je kratšieho formátu a skladá sa z 5 strán. Aj napriek tomu však vie poskytnúť zákazníkovi dostatočný výber zľavnených produktov, z ktorých si vyberie každý. Keďže Planeo Elektro sa zaoberá najmä predajom elektroniky, leták obsahuje výrobky práve z tohto sektoru. Malé a veľké spotrebiče, spotrebná elektronika, výrobky pre domácnosť, a mnoho ďalšieho. 

V Planeo Elektro letáku nájdete nielen zľavnené výrobky a skvelé ceny. Nájdete v ňom tiež dôležité parametre, ktoré budete potrebovať pri kúpe. Samozrejmosťou v letáku sú aj dostatočne veľké ilustračné obrázky. 

Zľavnené produkty sú v Planeo Elektro letáku veľmi prehľadne usporiadané. Pri jeho prezeraní vám tak nič neujde. Pred kúpou výrobku sa ho rozhodne oplatí prelistovať. 

Stalo sa vám, že ste svoj Planeo leták v schránke nenašli? Netreba sa ničoho báť. Môžete si pozrieť aj jeho online verziu, ktorú nájdete priamo tu. Obsahuje rovnaké zľavy ako papierová verzia. Všetky platia od 19.10.2020 - 01.11.2020.

Pomocou nového Planeo letáku ušetríte desiatky eur

  • V Planeo Elektro letáku nájdete širokú ponuku zľavnených produktov. Od spotrebnej elektroniky, cez spotrebiče do domácnosti až po príslušenstvo k nim.
  • V letáku sa nachádza veľké množstvo zliav aj napriek tomu, že ho tvorí spravidla 4 - 5 strán. Pomocou neho môžete ušetriť desiatky eur. 
  • Leták vychádza pravidelne a vždy prináša niečo nové. Každý si tak príde na svoje. 
  • Vďaka tomu, že je leták tematicky a dobre graficky spracovaný, ľahko sa v ňom orientuje.

Základné informácie o obchode Planeo Elektro

Planeo Elektro patrí medzi veľmi známe obchody predávajúce spotrebnú elektroniku, spotrebiče či výrobky do domácnosti. Spoločnosť na slovenskom trhu funguje už viac ako 10 rokov. Počas tejto doby stihla na našom území otvoriť 50 predajní a zamestnať cez 750 ľudí. 

Rovnako ako kamenné predajne, Planeo Elektro prevádzkuje aj internetový obchod. V oboch nájdete široký výber sortimentu. Na jednom mieste tak môžete nakúpiť z oblasti elektro takmer všetko. 

Chcete vedieť niečo viac o spoločnosti Planeo Elektro a výrobkoch, ktoré predáva? V takom prípade navštívte ich stránku www.planeoelektro.sk.

Planeo Elektro sa špecializuje na najlepšie výrobky a služby

Planeo Elektro je obchod známy najmä kvalitnými výrobkami. Okrem toho však všetkým svojim zákazníkom poskytuje aj veľmi dobré služby. Môžete medzi nimi nájsť služby ako cashback alebo okamžitá výmena. Nie je to však všetko. Aké ďalšie služby tento obchod poskytuje? 

  • Komfortná doprava - Tak ako väčšina obchodov s elektronikou, aj Planeo Elektro vám poskytuje komfortnú dopravu. Každý objednaný tovar vám bude vynesený presne tam, kde potrebujete. Je jedno, či bývate na prízemí alebo na siedmom poschodí. 
  • Ekologická likvidácia - Aj pre Planeo Elektro je veľmi dôležité životné prostredie. Spoločnosť sa preto vždy uisťuje, aby likvidácia mnohých spotrebičov a iných produktov bola ekologicky zlikvidovaná.
  • Okamžitá výmena - Táto služba sa vám zíde v prípade, ak sa vám zničí nejaký produkt a nemôžete čakať na reklamáciu. Reklamácia môže totiž trvať až 30 dní. V takom prípade vám pomôže práve okamžitá výmena. Akonáhle sa vám pokazí nejaký výrobok, Planeo Elektro vám za neho dá náhradu. 
  • Rodinná karta - Ak ste držiteľom Rodinnej karty, máte nárok na skvelé ponuky a výhodné zľavy. Získať ju môžete jednoducho. Stačí vyplniť formulár a následne ho odoslať. 

Ušetrite nakupovaním v Planeo Elektro 

Nakupovanie v obchode Planeo Elektro je vždy výhodné a veľmi jednoduché. Výber sortimentu je široký ako v kamenných predajniach, tak aj v e-shope. Pri nákupe viete ušetriť desiatky eur vďaka zľavám a akciám, pričom najvýhodnejšie zľavy nájdete v pravidelne aktualizovanom letáku. Nenašli ste v Planeo Elektro to, čo ste hľadali? Vyskúšajte podobné obchody v kategórii Elektronika, kde nájdete obchody, ako napríklad ELSATEX, Digipro, Datart, Conrad, Comcas, Brloh, Alza.

REKLAMA


REKLAMA