KARMEN CBA leták + BLACK FRIDAY 2019 > 18.11. - 24.11.
10 dní 13:32:30

Aktuálny KARMEN CBA leták + BLACK FRIDAY

Aktuálne KARMEN CBA akčné letáky pre tento týždeň. Nenechajte si ujsť žiadne špeciálne ponuky.

Ľutujeme, KARMEN CBA nemá
žiadne aktuálne letáky.

Aktuálne letáky KARMEN CBA

Náhľad letáku Aktuálny leták od obchodu KARMEN CBA platného od 17.10.2019

Aktuálny leták

17.10.2019 - 06.11.2019

REKLAMA

KARMEN CBA leták

Ak je reč o populárnych reťazcoch medzi zákazníkmi na Slovensku, je vhodné spomenúť KARMEN CBA. Spolu s podobnými reťazcami je zaradený v kategórii Hypermarkety. Pre viac informácií navštívte oficiílny stránky reťazca www.karmen.sk. Ide hlavne o informácie ako aktuálne otváracie hodiny alebo zoznam pobočiek. Určite neprehliadnite ani podobné ponuky ďalších reťazcov ako BALA, Billa, Carrefour, COOP Jednota, Fresh, Kaufland, Klas, KON - RAD, Koruna, Labaš. Prihlásenie sa na odber noviniek vám zabezpečí, že vám neunikne žiadna ponuka reťazca KARMEN CBA.

Black Friday 2019 je tu!

KARMEN CBA prichádza pravidelne každý rok s novými zľavami počas veľkých výpredajov zvaných Black Friday. Na našej stránke nájdete posledný aktuálny KARMEN CBA leták s názvom "KARMEN CBA leták" s platnosťou od budúceho týždňa. Rozbaľte to vo veľkom štýle!
Zľavy Black Friday KARMEN CBA 2019 ! Šetrite s nami!
Ak ste sa na tento výnimočný sviatok tešili, pripravte sa na nákupy a pozrite si najnovšie letáky zo sekcie Black Friday! Zľavy sa týkajú nielen sekcie "Hypermarkety", ale celého sortimentu, ktorý nájdete na našom webe.

REKLAMA


REKLAMA