Tesco leták aktuálny + leták na budúci týždeň

Aktuálne Tesco akčné letáky pre tento týždeň. Nenechajte si ujsť žiadne špeciálne ponuky.

Aktuálne letáky Tesco

Náhľad letáku Supermarket od obchodu Tesco platného od 19.06.2019

Supermarket

19.06.2019 - 25.06.2019

Náhľad letáku Extra od obchodu Tesco platného od 19.06.2019

Extra

19.06.2019 - 25.06.2019

REKLAMA
Náhľad letáku Hypermarket od obchodu Tesco platného od 19.06.2019

Hypermarket

19.06.2019 - 25.06.2019

Náhľad letáku Baby Magazín od obchodu Tesco platného od 13.05.2019

Baby Magazín

13.05.2019 - 31.10.2019

REKLAMA
Náhľad letáku Hypermarket od obchodu Tesco platného od 12.06.2019

Hypermarket

12.06.2019 - 18.06.2019

Náhľad letáku Extra od obchodu Tesco platného od 12.06.2019

Extra

12.06.2019 - 18.06.2019

Náhľad letáku Supermarket od obchodu Tesco platného od 12.06.2019

Supermarket

12.06.2019 - 18.06.2019

REKLAMA

Tesco

Slovenská sieť predajní Tesco je súčasťou britskej spoločnosti Tesco public limited company. Tesco na našom území pôsobí od roku 1996 a v súčasnosti sa jeho predajne nachádzajú v každom regióne. Ide o reťazec hypermarketov a obchodov so spotrebným tovarom, ktorý poskytuje aj telekomunikačné a finančné služby, zastrešuje vlastné lekárne, čerpacie stanice a predajne mobilných telefónov. Za najdôležitejší článok v procese predaja považuje ľudí, či už ide o zamestnancov, zákazníkov alebo dodávateľov po celom Slovensku. Tesco je druhým najväčším súkromným zamestnávateľom na Slovensku, každoročne vytvára nové pracovné miesta a dlhodobo spolupracuje so slovenskými dodávateľmi. Tesco sa prezentuje sloganom ,,Radosť z dobrých vecí.“

Sortiment

Ponuka sortimentu záleží od typu a veľkosti predajne. Kým v Tesco expres a supermarket sa predávajú najmä jedlá, nápoje a drogéria, v hypermarketoch a obchodných domoch nájdu zákazníci aj oblečenie, elektroniku, hračky, športové potreby, potreby a doplnky do domácnosti a iný priemyselný tovar.

Spoločnosť Tesco prevádzkuje niekoľko druhov predajní:

 • Tesco expres je sieť menších predajní, ktoré sa nachádzajú na sídliskách a v menších mestách. Sú zákazníkom k dispozícii od 06:00 do 22:00. Predajne Tesco expres ponúkajú základný sortiment jedál, nápojov a drogérie.
 • Tesco extra sú špecializované predajne mobilných telefónov a lekární, ktoré sa nachádzajú vo vybraných hypermarketoch Tesco. Pracuje tu vyškolený personál, ktorý poskytuje odborný servis a poradenstvo.
 • Tesco hypermarket je veľkokapacitná predajňa so širokou ponukou potravinárskeho a nepotravinárskeho tovaru pod jednou strechou.
 • Obchodný dom Tesco je predajná budova, kde sa uskutočňuje maloobchodný predaj. Zákazníci tu nájdu najúplnejšiu ponuku spotrebiteľského tovaru všetkých hlavných sortimentných skupín.
 • Tesco supermarket ponúka široký sortiment potravín, nápojov, drogérie a ďalšieho spotrebného tovaru.

Tesco pravidelne vydáva niekoľko druhov letákov:

 • Letáky pre veľké hypermarkety a obchodné domy vychádzajú každý týždeň a informujú zákazníkov o aktuálnej ponuke zliav na široký sortiment tovarov od potravín a nápojov, cez drogériu a elektrotechniku, až po potreby a doplnky do domácnosti a ďalší spotrebný a priemyselný tovar.
 • Letáky pre supermarkety informujú v menšom rozsahu o zľavnených cenách jedál, nápojov, drogérie a inom spotrebnom tovare, ktorý je dostupný v supermarketoch Tesco.
 • Špecializované letáky a katalógy sú vždy tematicky zamerané a prezentujú ponuku tovarov vo veľkých aj malých hypermarketoch a obchodných domoch, napr. Splňte si sny o vašej záhrade. Vychádzajú každý mesiac.

V predajniach Tesco nájdu zákazníci brandové aj vlastné značky:

 • Značka Tesco zastrešuje výrobky s rovnakou či dokonca vyššou kvalitou v porovnaní s dobre známymi značkami, no za výhodnejšiu cenu.
 • Potraviny domov p je služba, vďaka ktorej sa dá nakupovať v Tescu pohodlne a rýchlo aj cez internet. Požadovaný tovar prinesie Tesco kuriér priamo k zákazníkovi domov.
 • Tesco Value predstavuje široký sortiment výrobkov na každý deň, ktoré sú ideálnym priesečníkom štandardnej kvality a najpriaznivejšej ceny.
 • Tesco Finest odráža nadšenie pre výnimočné výrobky spĺňajúce požiadavky najnáročnejších zákazníkov. Tesco Finest je pre všetkých gurmánov, ktorí si radi doprajú poctivé lahôdky pripravené z prvotriednych ingrediencií
 • Tesco Clubcard je členská karta, ktorá umožňuje členom získavať benefity z každého nákupu a nakupovať výhodnejšie.
 • Tesco mobile je partnerským produktom spoločností Tesco a O2 Slovakia. Ponúka telekomunikačné služby vo forme predaja mobilných telefónov, internetového pripojenia a realizovania hovorov prostredníctvom paušálu alebo dobíjania kreditu.
 • Smart TV Technika je ponuka smart televízie, ktorá umožňuje prepojenie TV a internetu.
 • Moje malé Tesco je mobilná hra určená pre deti, ktorá umožňuje stať sa manažérom vlastného Tesco obchodu.
 • Tesco špeciálna výživa reprezentuje potraviny a nápoje pre ľudí so špeciálnou diétou ako bezlepková, bezlaktózová a diabetická. Nachádzajú sa tu aj produkty z kategórie racio a bio.
 • Tesco Finančné služby sú zamerané na poskytovanie pôžičiek.
 • F&F je britská značka oblečenia, obuvi a módnych doplnkov, ktoré sa predávajú v obchodnej sieti Tesco.

Nadácia Tesco má záväzok podnikať zodpovedným spôsobom voči komunitám a zúročiť bohaté skúsenosti v oblasti filantropie. Nadácia pomáha v nasledovných oblastiach:

 • zdravie a zdravý životný štýl,
 • voľný čas mládeže, výchova a vzdelávanie,
 • sociálna a zdravotná starostlivosť,
 • boj proti plytvaniu potravinami.

Spoločnosť Tesco sa usiluje podnikať s ohľadom na životné prostredie v každom regióne, v ktorom pôsobí, a zároveň prispievať k jeho rozvoju. Každoročne organizuje Tesco Beh pre život a Korčuľovanie pre život. Realizuje grantové programy Tesco pre zdravšie mestá a Aby všetky deti mali šancu, v ktorom sa venuje mentálne a telesne postihnutým deťom a mládeži.

REKLAMA


REKLAMA