Tesco leták aktuálny + leták na budúci týždeň

Aktuálne Tesco akčné letáky pre tento týždeň. Nenechajte si ujsť žiadne špeciálne ponuky.

Aktuálne letáky Tesco

Náhľad letáku Supermarket od obchodu Tesco platného od 22.01.2020

Supermarket

22.01. - 28.01.2020

Náhľad letáku Extra od obchodu Tesco platného od 22.01.2020

Extra

22.01. - 28.01.2020

REKLAMA
Náhľad letáku Hypermarket od obchodu Tesco platného od 22.01.2020

Hypermarket

22.01. - 28.01.2020

Náhľad letáku Tesco Magazín Zima od obchodu Tesco platného od 02.12.2019

Tesco Magazín Zima

02.12. - 22.03.2020

Náhľad letáku Tesco Baby Magazín Zima 2019/2020 od obchodu Tesco platného od 23.12.2019

Tesco Baby Magazín Zima 2019/2020

23.12. - 30.04.2020

Náhľad letáku Extra od obchodu Tesco platného od 08.01.2020

Extra

08.01. - 14.01.2020

REKLAMA

Informácie o Tesco letákoch, spoločnosti a výrobkoch

Tesco leták prináša širokú ponuku zliav 

Tesco pravidelne vydáva niekoľko druhov letákov, vďaka ktorým svojim zákazníkom ponúka široký sortiment tovarov za výhodné ceny. Ponuka výhodných cien je na týždeň a tovar sa pravidelne obmieňa. Nový leták je platný vždy od stredy a ten aktuálny platí od stredy 22.01.2020. Môžete si byť istí, že budúci leták bude mať celkom iné skvelé ponuky ako ten terajší. Aktuálny leták Tesco si môžete prelistovať tu.

Letáky pre veľké hypermarkety a obchodné domy vychádzajú každý týždeň a informujú zákazníkov o aktuálnej ponuke zliav na široký sortiment tovarov od potravín a nápojov, cez drogériu a elektrotechniku, až po potreby a doplnky do domácnosti a ďalší spotrebný a priemyselný tovar.

Letáky pre supermarkety informujú v menšom rozsahu o zľavnených cenách jedál, nápojov, drogérie a inom spotrebnom tovare, ktorý je dostupný v supermarketoch Tesco.

Špecializované Tesco letáky a katalógy sú vždy tematicky zamerané a prezentujú ponuku tovarov vo veľkých aj malých hypermarketoch a obchodných domoch, napr. Splňte si sny o vašej záhrade. Vychádzajú každý mesiac.

Nový leták je možné využiť vo všetkých typoch predajní 

Spoločnosť Tesco prevádzkuje niekoľko druhov predajní. Zľavy uvádzané v Tesco letákoch sú platné v každej z nich. Menšie predajne, známe ako Tesco expres, sa nachádzajú na sídliskách a v menších mestách. Sú zákazníkom k dispozícii od 06:00 do 22:00. Ponúkajú základný sortiment jedál, nápojov a drogérie. Široký sortiment potravín, nápojov, drogérie a ďalšieho spotrebného tovaru ponúka Tesco supermarket. Veľkokapacitné predajne so veľkým výberom potravinárskeho a nepotravinárskeho tovaru pod jednou strechou sú známe ako Tesco hypermarket. Najúplnejšia ponuka spotrebiteľského tovaru všetkých hlavných sortimentných skupín je v obchodnom dome Tesco. 

Okrem uvedených predajní existujú aj špecializované predajne mobilných telefónov a lekární Tesco extra, ktoré sa nachádzajú vo vybraných hypermarketoch Tesco. 

V novom letáku Tesco nájdete veľké množstvo zliav! Leták platí od 22.01.2020 - 28.01.2020.

 • V supermarketoch Tesco tento týždeň nájdete množstvo skvelých cien. Od 22. januára nasledujte modré označenie Naša cena a plaťte menej každý deň! Výhodné ceny nájdete už na prvejdruhej strane, kde neprehliadnite kuracie rezne za 3,69€, neskoré zemiaky za 1,19€ / 2 kg či tatranské maslo Tami za 1,39€.

 • V zime je potrebné dopĺňať vitamíny, preto tento týždeň v predajniach Tesco nájdete citróny 500 gramov za 69 centov či bezkôstkové biele hrozno za 1,79€. Z nápojovej ponuky vyberáme  Pepsi colu za 85 centov a minerálnu vodu Budiš len za 0,47€ - s Tesco Clubcard za túto vodu zaplatíte iba 29 centov. V letáku neprehliadnite ani zľavy na alkohol na strane 5, napríklad Jack Daniel´s za 19,99€ so zľavou 25% alebo plechovkové pivo Kelt za 45 centov.

 • Tesco verí v lokálne produkty a preto 100 slovenských dodávateľov dováža priamo do miestnych obchodov. Zo strany 7 vyberáme Zipser párky za 1,99€, minerálnu vodu Lucka za 45 centov, víno Matyšák za 3,49€ či obľúbené Horalky Sedita za 0,33€. Tieto ceny platia až do 28. januára!

 • Používate Tesco Clubcard? Nezabudnite si s touto kartou uplatniť zľavy na produkty z poslednej strany akciového letáku. Údenú parenicu Liptov kúpite so zľavou 31% za 99 centov, plechovkové pivo Staropramen za 0,45€ a čaj Teekanee viac druhov len za 1,39€ z pôvodnej ceny 1,79€. To sa určite oplatí!

Široká ponuka vlastných značiek je súčasťou každého nového letáku 

Sieť Tesco ponúka niekoľko vlastných značiek zameraných na potravinový aj nepotravinový tovar. 

 • Značka Tesco zastrešuje výrobky s rovnakou či dokonca vyššou kvalitou v porovnaní s dobre známymi značkami, no za výhodnejšiu cenu. 
 • Tesco Value predstavuje široký sortiment výrobkov na každý deň, ktoré sú ideálnym priesečníkom štandardnej kvality a najpriaznivejšej ceny.
 • Tesco Finest odráža nadšenie pre výnimočné výrobky spĺňajúce požiadavky najnáročnejších zákazníkov. Tesco Finest je pre všetkých gurmánov, ktorí si radi doprajú poctivé lahôdky pripravené z prvotriednych ingrediencií. 
 • Tesco mobile je partnerským produktom spoločností Tesco a O2 Slovakia. Ponúka telekomunikačné služby vo forme predaja mobilných telefónov, internetového pripojenia a realizovania hovorov prostredníctvom paušálu alebo dobíjania kreditu.
 • Smart TV Technika je ponuka smart televízie, ktorá umožňuje prepojenie TV a internetu.
 • Tesco špeciálna výživa reprezentuje potraviny a nápoje pre ľudí so špeciálnou diétou ako bezlepková, bezlaktózová a diabetická. Nachádzajú sa tu aj produkty z kategórie racio a bio.
 • Tesco Finančné služby sú zamerané na poskytovanie pôžičiek.
 • F&F je britská značka oblečenia, obuvi a módnych doplnkov, ktoré sa predávajú v obchodnej sieti Tesco.

Základné informácie o spoločonsti Tesco

Sieť predajní Tesco je súčasťou britskej spoločnosti Tesco public limited company a zaraďuje sa svojou ponukou medzi Hypermarkety. Slovenskí zákazníci si Tesco leták môžu prelistovať od roku 1996, kedy reťazec vstúpil na náš trh. V súčasnosti sa predajne nachádzajú v každom regióne. Ak vás zaujíma, kde všade už obchod Tesco môžete nájsť, navštívte ich webovú stránku tesco.sk, kde nájdete všetky potrebné informácie.

Sortiment je skutočne široký - ide o reťazec hypermarketov a obchodov so spotrebným tovarom, ktorý poskytuje aj telekomunikačné a finančné služby, zastrešuje vlastné lekárne, čerpacie stanice a predajne mobilných telefónov. Prezentuje sa sloganom ,,Radosť z dobrých vecí.“ 

Nakúpte online a nechajte si potraviny doviezť domov
Okrem štandardnej návštevy predajne je možné využiť službu potraviny domov. Vďaka nej sa dá nakupovať v Tescu pohodlne a rýchlo aj cez internet. Požadovaný tovar prinesie Tesco kuriér priamo k zákazníkovi. Ceny pri online nákupe kopírujú akciové ponuky v Tesco letáku. S novým letákom sa zmenia zľavy aj v rámci online nákupu. 

Ak ste v žiadnom z letákov Tesco nenašli hľadaný tovar, pozrite sa aj na iné obchody z kategórie hypermarkety, ako napríklad: Klas, Kaufland, KARMEN CBA, Fresh, COOP Jednota, Billa, BALA.

REKLAMA


REKLAMA