Tesco leták aktuálny + leták na budúci týždeň

Aktuálne Tesco akčné letáky pre tento týždeň. Nenechajte si ujsť žiadne špeciálne ponuky.

Aktuálne letáky Tesco

Náhľad letáku Supermarket od obchodu Tesco platného od 30.09.2020

Supermarket

30.09. - 06.10.2020

Náhľad letáku Exkluzívna ponuka kvalitných vín od obchodu Tesco platného od 08.09.2020

Exkluzívna ponuka kvalitných vín

08.09. - 06.10.2020

REKLAMA
Náhľad letáku Extra od obchodu Tesco platného od 30.09.2020

Extra

30.09. - 06.10.2020

Náhľad letáku Hypermarket od obchodu Tesco platného od 30.09.2020

Hypermarket

30.09. - 06.10.2020

Náhľad letáku Tesco Magazín | Jeseň 2020 od obchodu Tesco platného od 04.09.2020

Tesco Magazín | Jeseň 2020

04.09. - 19.11.2020

Náhľad letáku Baby Magazín | Jeseň 2020 od obchodu Tesco platného od 21.08.2020

Baby Magazín | Jeseň 2020

21.08. - 21.11.2020

REKLAMA
Náhľad letáku Supermarket od obchodu Tesco platného od 23.09.2020

Supermarket

23.09. - 29.09.2020

Náhľad letáku Hypermarket od obchodu Tesco platného od 23.09.2020

Hypermarket

23.09. - 29.09.2020

Náhľad letáku Extra od obchodu Tesco platného od 23.09.2020

Extra

23.09. - 29.09.2020

Náhľad letáku Extra od obchodu Tesco platného od 16.09.2020

Extra

16.09. - 22.09.2020

REKLAMA

Informácie o Tesco letákoch, spoločnosti a výrobkoch

Tesco leták prináša širokú ponuku zliav 

Tesco pravidelne vydáva niekoľko druhov letákov, vďaka ktorým svojim zákazníkom ponúka široký sortiment tovarov za výhodné ceny. Ponuka výhodných cien je na týždeň a tovar sa pravidelne obmieňa. Nový leták je platný vždy od stredy a ten aktuálny platí od stredy 30.09.2020. Môžete si byť istí, že budúci leták bude mať celkom iné skvelé ponuky ako ten terajší. Aktuálny leták Tesco si môžete prelistovať tu.

Letáky pre veľké hypermarkety a obchodné domy vychádzajú každý týždeň a informujú zákazníkov o aktuálnej ponuke zliav na široký sortiment tovarov od potravín a nápojov, cez drogériu a elektrotechniku, až po potreby a doplnky do domácnosti a ďalší spotrebný a priemyselný tovar.

Letáky pre supermarkety informujú v menšom rozsahu o zľavnených cenách jedál, nápojov, drogérie a inom spotrebnom tovare, ktorý je dostupný v supermarketoch Tesco.

Špecializované Tesco letáky a katalógy sú vždy tematicky zamerané a prezentujú ponuku tovarov vo veľkých aj malých hypermarketoch a obchodných domoch, napr. Splňte si sny o vašej záhrade. Vychádzajú každý mesiac.

Nový leták je možné využiť vo všetkých typoch predajní 

Spoločnosť Tesco prevádzkuje niekoľko druhov predajní. Zľavy uvádzané v Tesco letákoch sú platné v každej z nich. Menšie predajne, známe ako Tesco expres, sa nachádzajú na sídliskách a v menších mestách. Sú zákazníkom k dispozícii od 06:00 do 22:00. Ponúkajú základný sortiment jedál, nápojov a drogérie. Široký sortiment potravín, nápojov, drogérie a ďalšieho spotrebného tovaru ponúka Tesco supermarket. Veľkokapacitné predajne so veľkým výberom potravinárskeho a nepotravinárskeho tovaru pod jednou strechou sú známe ako Tesco hypermarket. Najúplnejšia ponuka spotrebiteľského tovaru všetkých hlavných sortimentných skupín je v obchodnom dome Tesco. 

Okrem uvedených predajní existujú aj špecializované predajne mobilných telefónov a lekární Tesco extra, ktoré sa nachádzajú vo vybraných hypermarketoch Tesco. 

Široká ponuka vlastných značiek je súčasťou každého nového letáku 

Sieť Tesco ponúka niekoľko vlastných značiek zameraných na potravinový aj nepotravinový tovar. 

  • Značka Tesco zastrešuje výrobky s rovnakou či dokonca vyššou kvalitou v porovnaní s dobre známymi značkami, no za výhodnejšiu cenu. 
  • Tesco Value predstavuje široký sortiment výrobkov na každý deň, ktoré sú ideálnym priesečníkom štandardnej kvality a najpriaznivejšej ceny.
  • Tesco Finest odráža nadšenie pre výnimočné výrobky spĺňajúce požiadavky najnáročnejších zákazníkov. Tesco Finest je pre všetkých gurmánov, ktorí si radi doprajú poctivé lahôdky pripravené z prvotriednych ingrediencií. 
  • Tesco mobile je partnerským produktom spoločností Tesco a O2 Slovakia. Ponúka telekomunikačné služby vo forme predaja mobilných telefónov, internetového pripojenia a realizovania hovorov prostredníctvom paušálu alebo dobíjania kreditu.
  • Smart TV Technika je ponuka smart televízie, ktorá umožňuje prepojenie TV a internetu.
  • Tesco špeciálna výživa reprezentuje potraviny a nápoje pre ľudí so špeciálnou diétou ako bezlepková, bezlaktózová a diabetická. Nachádzajú sa tu aj produkty z kategórie racio a bio.
  • Tesco Finančné služby sú zamerané na poskytovanie pôžičiek.
  • F&F je britská značka oblečenia, obuvi a módnych doplnkov, ktoré sa predávajú v obchodnej sieti Tesco.

Základné informácie o spoločonsti Tesco

Sieť predajní Tesco je súčasťou britskej spoločnosti Tesco public limited company a zaraďuje sa svojou ponukou medzi Hypermarkety. Slovenskí zákazníci si Tesco leták môžu prelistovať od roku 1996, kedy reťazec vstúpil na náš trh. V súčasnosti sa predajne nachádzajú v každom regióne. Ak vás zaujíma, kde všade už obchod Tesco môžete nájsť, navštívte ich webovú stránku tesco.sk, kde nájdete všetky potrebné informácie.

Sortiment je skutočne široký - ide o reťazec hypermarketov a obchodov so spotrebným tovarom, ktorý poskytuje aj telekomunikačné a finančné služby, zastrešuje vlastné lekárne, čerpacie stanice a predajne mobilných telefónov. Prezentuje sa sloganom ,,Radosť z dobrých vecí.“ 

Nakúpte online a nechajte si potraviny doviezť domov

Okrem štandardnej návštevy predajne je možné využiť službu potraviny domov. Vďaka nej sa dá nakupovať v Tescu pohodlne a rýchlo aj cez internet. Požadovaný tovar prinesie Tesco kuriér priamo k zákazníkovi. Ceny pri online nákupe kopírujú akciové ponuky v Tesco letáku. S novým letákom sa zmenia zľavy aj v rámci online nákupu. 

Výhody nakupovania v predajniach Tesco

Tesco pripravuje pre svojich zákazníkov mnoho výhodných akcií, ale okrem toho môžete ušetriť ešte viac, ak budete členom v Clubcard. Vďaka členstve v Clubcard môžete zbierať pri každom nákupe vernostné body, vďaka ktorým ušetríte pri ďalšom nákupe. Za každých nazbieraných 150 bodov získate poukážku v hodnote 1.50€ na ďalší nákup a to sa už naozaj oplatí! Okrem poukážky na vás čakajú aj kupóny na vaše obľúbené produkty. 

Ak nechcete používať plastovú kartičku pri každom nákupe, Tesco ponúka možnosť používať ich aplikáciu a tak vám stačí pri platbe ukázať kartičku vo vašom mobilnom telefóne. Ak ste zvedavý, aké sú ďalšie výhody používania Tesco aplikácie, môžete si ich pozrieť priamo tu.

Ak ste v žiadnom z letákov Tesco nenašli hľadaný tovar, pozrite sa aj na iné obchody z kategórie hypermarkety, ako napríklad: Klas, Kaufland, KARMEN CBA, Fresh, COOP Jednota, Billa, BALA.

REKLAMA


REKLAMA