29 dní 05:21:23
REKLAMA

Aktuálny ALZA leták - Vianočný Katalóg Darčekov

Náhľad letáku Vianočný Katalóg Darčekov od obchodu Alza platného od 27.10.2020

Vianočný Katalóg Darčekov

od utorka 27.10.2020

Náhľad letáku Efektívna práca z domu od obchodu Alza platného od 26.10.2020

Efektívna práca z domu

od pondelka 26.10.2020

Náhľad letáku Kupóny od obchodu Alza platného od 11.11.2019

Kupóny

11.11. - 08.12.2019

Alza leták

Všetky zľavy a akciové ponuky spoznáte vďaka Alza letákom

Spoločnosť Alza vydáva každý mesiac viacero letákov. Termíny ich vychádzania nie sú pravidelné a rôzna je aj doba ich platnosti, a to od piatich dní až po tri týždne. Väčšina je tematická a na niekoľkých stranách informuje o cenách produktov z určitej oblasti napr. športové potreby, elektro alebo domáce spotrebiče. Spoločnosť pružne reaguje aj na špeciálne dni, ako napr. Medzinárodný deň žien a vydáva k nim samostatné Alza letáky. Aktuálny leták pre mesiac November si môžete pozrieť tu.

Alza sa každoročne zapája aj do najväčšieho nákupného sviatku nazývaného Black Friday, ktorý sa oficiálne koná na celom svete koncom novembra. Alza túto nákupnú horúčku však organizuje viac krát do roka a vždy o tom informuje či už v TV reklame, na webovej stránke, alebo prostredníctvom svojich letákov

Základné informácie o spoločnosti Alza

Spoločnosť Alza je najväčšia on-line obchodná sieť s počítačmi, mobilnými telefónmi a spotrebnou elektronikou na Slovensku aj v Českej republike. Bola založená v roku 1994 Alešom Zavoralom pod značkou Alzasoft. Na význame začala naberať od roku 1998 a v roku 2004 sa jej pôsobenie rozšírilo aj na slovenský trh. Vďaka záujmu zákazníkov postupne rozširovala svoje pobočky a v roku 2015 otvorila v Senci moderné logistické centrum. Od roku 2016 má v Bratislave svoj showroom. 

V súčasnosti je Alza akciovou spoločnosťou, ktorú vlastní skupina investorov cez holdingovú spoločnosť L. S. Investments Limited. Od roku 2014 sa jej pôsobenie rozšírilo do ďalších krajín Európskej únie. Typickým poznávacím znamením spoločnosti je zelený mimozemšťan Alzák, ktorý sa stal jej maskotom v roku 2008.

Všetky zaujímavé informácie o spoločnosti Alza nájdete aj na ich oficiálnej stránke www.alza.sk.

Ocenenia spoločnosti

Spoločnosť Alza získala počas svojej histórie viacero ocenení. Viackrát bola označená za Master Card obchodník roka, zvíťazila v ankete Shop roka v kategórii Obchodné domy v ČR a v rovnakej kategórii bola ocenená aj v SR. 

Podpora študentov aj podnikateľov

Spoločnosť Alza si uvedomuje, aké je vzdelanie dôležité. Preto poskytuje zľavu 30 % na vybraný tovar a 15 % na celý sortiment študentom strednej a vysokej školy, ktorí vlastna preukaz ISIC alebo ITIC. Pre podnikateľov ponúka veľkoobchodné ceny tovaru v Programe B2B. 

Alza vlastní na Slovensku 13 kamenných predajní:

 • Centrála a predajňa Bratislava, Bottova 7
 • Alza Bratislava – Petržalka, Pajštúnska 3
 • Alza Banská Bystrica, Janka Kráľa 1
 • Alza Košice, Južná trieda 3
 • Alza Nitra, Štúrova 12
 • Alza Poprad, Jiřího Wolkera 4212/15
 • Alza Prešov, Pod táborom 43
 • Alza Prievidza, Bojnická cesta 20
 • Alza Trenčín, Gen. M. R. Štefánika 426
 • Alza Trnava, Starohájska 9/A
 • Alza Žilina, Hlinská 27
 • Alza Martin, M. R. Štefánika 1010/25
 • Alza Senec (Logistické centrum Goodman), Diaľničná cesta 18C

Okrem kamenných predajní si môžete svoj objednaný tovar vyzdvihnúť aj v 28 AlzaBoxoch. Kde všade AlzaBoxy nájdete, zistíte tu.

V Alze nájdete široký sortiment tovarov

Väčšina ľudí pozná internetový obchod Alza ako predajcu mobilných telefónov, počítačov a spotrebnej elektroniky. V skutočnosti je predávaný sortiment omnoho pestrejší a zahŕňa hračky, školské potreby, kostýmy, luxusné parfumy, hodinky a šperky, drogériu, kozmetiku a líčidlá, športové vybavenie, športové oblečenie a obuv a hobby tovar, kam patrí náradie, meracie prístroje, príslušenstvo do auta, záhradný nábytok a grily, bazény, záhradné a zavlažovacie príslušenstvo. Okrem toho sa v internetovom obchode dajú kúpiť aj elektronické a printové časopisy, filmy, počítačové hry, sofvér, audioknihy a hudba.

Ponuka mnohých doplnkových služieb

Spoločnosť Alza si zakladá na proklientskom prístupe, a preto zákazníkom ponúka široké spektrum doplnkových služieb:

 • Alza Premium

Ide o balík nadštandardných služieb, kam patrí doprava zdarma na všetko, možnosť vrátenia tovaru 365 dní po jeho zakúpení, výrazné zľavy na vybraný tovar, okamžité vybavenie reklamácií a prednostný prístup k novým produktom a zľavám a obsluhe na predajni.

 • Predlžená záruka

Štandardná záruka tovaru sa predĺži o ďalšie tri roky. Pokazené výrobky budú zadarmo opravené alebo vymenené za nové.

 • Poistene proti rozbitiu a krádeži

Poistenie kryje náhodné poškodenie, zničenie a krádež veci, ktorú mal zákazník na sebe alebo pri sebe. Poistenie pokrýva aj lúpež, vlámanie alebo vykradnutie objektu určeného na bývanie. Spoluúčasť predstavuje iba 10 % z kúpnej ceny tovaru.

 • Možnosť vrátenia do dvoch mesiacov

Zákazník môže vrátiť výrobok do dvoch mesiacov od nákupu bez uvedenia dôvodu.

 • Nič neriskuj

Táto služba zaručuje vrátenie tovaru v priebehu 18 mesiacov od nákupu. Zákazník dostane kredit na nákup nového tovaru.

 • Vlastný štýl

Služba ponúka originálne ochranné kryty a skiny na mobily, tablety, čítačky, počítače a  ďalšie príslušenstvo. Motív si môže zákazník vybrať z galérie alebo navrhnúť sám.

 • Prvé spustenie

So spustením a inštaláciou nového výrobku pomôže zákazníkom odborník.

 • Alza Individual

Zákazník si môže nechať postaviť PC zostavu podľa vlastného želania.

Okrem Alzy, nájdete podobný sortiment tovaru aj v obchodoch Euronics, ELSATEX, Digipro, Datart, Conrad, Comcas, Brloh. Neváhajte a porovnajte si ceny v obchodoch a nakupujte vždy za najvýhodnejšiu cenu!

 

 
REKLAMA


REKLAMA