Aktuálny Notino leták

Aktuálne Notino akčné letáky pre tento týždeň. Nenechajte si ujsť žiadne špeciálne ponuky.

Aktuálne letáky Notino

Náhľad letáku Akcie od obchodu Notino platného od 01.10.2020

Akcie

01.10. - 31.10.2020

REKLAMA

Informácie o Notino letákoch, spoločnosti a výrobkoch

Notino výpredaj využije úplne každý zákazník

Notino akcie sú pravidelne aktualizované, pretože leták vychádza každý mesiac. Má spravidla od 10 do 15 strán. Na každej strane prezentuje len zopár výrobkov. Tie sú zoradené prakticky vedľa a pod seba. Pri jeho listovaní sa jednoducho orientujete. 

Každý produkt má v Notino Akcie krátky popis. Základné informácie o výrobkoch získate hneď, ako leták listujete. Keďže nemá tak veľa strán, neobsahuje úplne všetky akcie, ktoré Notino má. Ostatné nájdete na oficiálnej webstránke v kategórii “Akcie”. 

Pred nákupom by ste si leták mali pozrieť. Dopredu budete vedieť, na aké produkty sa Notino akcia vzťahuje a na aké by ste sa mali pri kúpe zamerať. 

Zo začiatku spoločnosť prevádzkovala len Notino online shop. Dnes má však aj kamenné predajne, kde si výrobky môžete prezrieť, vyskúšať a následne kúpiť.

V prípade, že doma nemáte papierovú verziu letáka, viete si ho pozrieť v elektronickej podobe. Nájdete ju tu a poskytuje rovnaké zľavy a novinky. V platnosti je od 01.10.2020 - 31.10.2020.

Notino akcia sa vzťahuje na rôzne typy výrobkov

  • Notino sa orientuje na všetky vekové kategórie a obe pohlavia. Preto si v jeho ponuke nájde výrobok úplne každý. 
  • Akcie v letáku sa pravidelne aktualizujú. Každý mesiac vychádza nový a prináša zaujímavé zľavy a novinky. 
  • Pomocou letáka sa nakupuje veľmi jednoducho, pretože obsahuje základné informácie o produktoch. 
  • Ponuka v Notino sa orientuje aj na bytovú kozmetiku.

Základné informácie o Notino

Spoločnosť Notino vznikla v roku 2004 v Českej republike. Hneď na začiatku mala plán, že bude predávať kvalitnú kozmetiku za skvelé ceny. To sa jej aj podarilo. Za viac ako 15 rokov sa spoločnosť Notino stala e-shopom s najširšou ponukou parfumov a kozmetiky v Európe. Vyberať si môžete z viac ako 55 000 produktov a 1 150 značiek. 

E-shop fungoval najprv v Česku, no hneď na ďalší rok, v roku 2005, sa dostal na Slovensko. Následne pokračovali krajiny ako Poľsko, Nemecko, Maďarsko, Rumunsko, Ukrajina a ďalšie. Notino je dnes v 24 krajinách a má v pláne rozširovať sa ďalej.

Notino sa však po rokoch menilo. Nezostalo len pri e-shopoch a otvorilo svoje kamenné prevádzky. U nás nájdete dve a to v Bratislave a v Košiciach.

Chcete vedieť o spoločnosti Notino viac? Pozrite si jej oficiálnu webstránku www.notino.sk, kde nájdete všetko ostatné. 

Služby

Ľudia si Notino obľúbili najmä vďaka jeho skvelým službám. Medzi tie najhlavnejšie sa radia: 

  • Všetok tovar na sklade: Spoločnosť Notino má veľké sklady, vďaka čomu dokáže uskladniť milióny výrobkov. Po objednaní nemusíte čakať na doskladnenie a výrobok môžete mať už o dva dni u seba doma. 
  • Kvalitný zákaznícky servis: Spokojnosť zákazníkov je pre Notino na prvom mieste. Práve preto poskytuje kvalitný zákaznícky servis hovoriaci 19 jazykmi. Zákaznícka podpora taktiež pracuje 7 dní v týždni a je vám neustále k dispozícii.
  • Široký výber značiek a produktov: V predajniach a na e-shope máte široký výber produktov rôznych značiek. Nájdete tu svetové a drahšie značky, no taktiež lacnejšie a menej známe typy. Vyberajte si to, čo máte radi a nenechajte sa obmedzovať.

Ušetrite nakupovaním v Notino

Notino je jeden z najobľúbenejších obchodov s kozmetikou na našom trhu. Poskytuje desiatky zliav a noviniek, ktoré nájdete v najnovšom letáku. Pred nakupovaním si ho pozrite aspoň raz. Nebude to trvať dlho a viete pomocou neho ušetriť. Chýba vám niečo v Notino? Pozrite si kategóriu Drogéria, kozmetika, kde nájdete obchody ako napríklad Mary Kay, Marionnaud, Eurodrogeria, dm drogerie, Dedra, Avon, 101 drogerie.

REKLAMA


REKLAMA