Notino leták + BLACK FRIDAY 2019 > 01.11. - 30.11.
9 dní 11:28:12

Aktuálny Notino leták + BLACK FRIDAY

Aktuálne Notino akčné letáky pre tento týždeň. Nenechajte si ujsť žiadne špeciálne ponuky.

Aktuálne letáky Notino

Náhľad letáku Novinky od obchodu Notino platného od 01.11.2019

Novinky

01.11.2019 - 30.11.2019

REKLAMA

Notino leták

Lacné a kvalitné parfumy? Doprava zadarmo alebo aj osobný odber? Nielen toto, ale aj oveľa viac ponúka predajca parfémov a kozmetiky notino.sk. Súčasťou širokého sortimentu sú aj pleťová, telová, dekoratívna, vlasová alebo aj slnečná kozmetika. V sortimente je aj kompletná ponuka produktov pre starostlivosť o zuby. Tisíce vzoriek parfumov sú k dispozícii na vyskúšanie v pohodlí domova, no nielen týmto si predajca notino.sk získava priazeň svojich klientov. Aktuálne pôsobí obchod totiž nielen na Slovensku, ale aj v ďalších krajinách po celom svete. V jeho sortimente nájdete aj také prestížne značky ako sú Burberry, Giorgio Armani či Versace. Pokiaľ chcete nakúpiť výhodne, oplatí sa vám sledovať aj pravidelné akcie, zľavy či výpredaje až do výšky - 50 %. Toto všetko nájdete aj v akčnom letáku notino, ktorý vám ponúkame online priamo u nás. Nájdite si svoju vôňu, potešte svoje zmysly a doprajte si kvalitnú kozmetiku za tie najlepšie ceny!

Black Friday 2019 je tu!

Notino prichádza pravidelne každý rok s novými zľavami počas veľkých výpredajov zvaných Black Friday. Na našej stránke nájdete posledný aktuálny Notino leták s názvom "Novinky" s platnosťou od 01.11.2019. Rozbaľte to vo veľkom štýle!
Zľavy Black Friday Notino 2019 ! Šetrite s nami!
Ak ste sa na tento výnimočný sviatok tešili, pripravte sa na nákupy a pozrite si najnovšie letáky zo sekcie Black Friday! Zľavy sa týkajú nielen sekcie "Drogéria, kozmetika", ale celého sortimentu, ktorý nájdete na našom webe.

REKLAMA


REKLAMA