Datart leták - aktuálna online akcia

Aktuálne Datart akčné letáky pre tento týždeň. Nenechajte si ujsť žiadne špeciálne ponuky.

Aktuálne letáky Datart

Náhľad letáku Aktuálna ponuka od obchodu Datart platného od 28.09.2020

Aktuálna ponuka

od pondelka 28.09.2020

Náhľad letáku Aktuálny leták od obchodu Datart platného od 21.09.2020

Aktuálny leták

21.09. - 27.09.2020

REKLAMA
Náhľad letáku Aktuálny leták od obchodu Datart platného od 14.09.2020

Aktuálny leták

14.09. - 20.09.2020

Náhľad letáku Aktuálny leták od obchodu Datart platného od 07.09.2020

Aktuálny leták

07.09. - 13.09.2020

Náhľad letáku Aktuálny leták od obchodu Datart platného od 24.08.2020

Aktuálny leták

24.08. - 30.08.2020

Náhľad letáku Aktuálny leták od obchodu Datart platného od 17.08.2020

Aktuálny leták

17.08. - 23.08.2020

REKLAMA
Náhľad letáku Aktuálny leták od obchodu Datart platného od 10.08.2020

Aktuálny leták

10.08. - 16.08.2020

Informácie o Datart letákoch, spoločnosti a výrobkoch

Datart leták poskytuje každý týždeň skvelé zľavy

Datart leták vychádza nepravidelne, vačšinou je platný od pondelka do nedele. Svojim zákazníkom tak na každý týždeň chystá nové akcie a zľavy. Pomocou nich môže ušetriť za elektroniku úplne každý. Celý leták je vždy tematicky spracovaný. 

Ponuka obchodu sa v letáku obmieňa. A preto, ak neviete, akú ponuku má obchod na tento týždeň, pozrieť si ho môžete aj online. Nájdete ho priamo tu. Online verzia je úplne rovnaká ako tá tlačená. Poskytuje tak rovnaké skvelé ceny. Datart výpredaj je vždy výhodný. 

V novom Datart letáku nájdete veľké množstvo zliav! 

  • Ponuka v letáku sa pravidelne obmieňa, vďaka čomu si každý vie nájsť zľavu pre výrobok, ktorý potrebuje. 
  • Datart leták sa zameriava na všetky druhy výrobkov, nielen na určité typy. Ponuka je tak naozaj široká. 
  • Okrem bežnej elektroniky v letáku často nájdete aj príslušenstvo ako napríklad kapsle do kávovaru či tašku na notebook. 

Základné informácie o obchode Datart

Datart je u nás známy a veľmi obľúbený obchod. Poskytuje ako kamenné predajne, tak aj možnosť nákupu cez internet. Ide o maloobchodného predajcu spotrebnej elektroniky s dlhoročnou tradíciou. Na slovenskom trhu funguje už od roku 1990. Datart má v súčasnosti 45 predajní. Z toho ich je na Slovensku 14. Patrí do medzinárodnej obchodnej skupiny DARTY. Jej filozofiou je poskytovať nielen ten najlepší tovar, ale taktiež služby za čo najlepšie ceny.

V prípade, že hľadáte viac informácií, môžete navštíviť stránku www.datart.sk

Datart poskytuje široký sortiment tovarov a služieb

Datart elektro patrí medzi autorizovaných predajcov značiek ako napríklad Apple, Samsung, LG, Huawei, Canon, GoPro či ETA. A síce je obchod známy ako predajca elektroniky, v jeho ponuke nájdete aj iné druhy výrobkov. Sú to napríklad produkty v kategórií Krása a zdravie alebo Dielňa a záhrada. 

Medzi veľmi obľúbené doplnkové služby obchodu Datart sa radia: 

  • Prémiová Datart doprava

Táto doprava v sebe zahŕňa možnosť vybrať si čas, kedy bude vaša zásielka doručená k vám domov. Možné je vybrať si dokonca víkend. Výrobok vám pracovníci vynesú kamkoľvek budete potrebovať. Následne vám ho nainštalujú a ukážu, ako ho používať. A ak potrebujete, odvezú aj starý spotrebič a všetky obaly. 

  • VIP klub

Ak sa stanete členom tohto klubu, veľké množstvo výrobkov nakupujete za exkluzívne zľavy. Taktiež môžete nakupovať kedykoľvek, pretože zľavy nie sú časovo obmedzené a vyzdivhnutie máte zadarmo na ktorejkoľvek predajni.

  • Poistenie výrobkov

V obchode Datart si môžete poistiť úplne každý kus elektroniky, ktorý si tu kúpite. Výška poistenia sa odvíja od jednotlivých výrobkov a ich ceny. 

  • Študentské zľavy

Ste študentom? V tom prípade vás v Datart čakajú rôzne skvelé zľavy a ceny. Stačí, ak sa zaregistrujete na webstránke obchodu pomocou karty ISIC.

  • Predĺžená záruka

Výhodnou službou je aj predĺžená záruka. Každý výrobok má totižto zákonom stanovenú záruku 2 roky. Niekedy to však nestačí a produkt sa pokazí neskôr. Datart vám poskytuje predĺženú záruku na 5 rokov.

Ušetrite nakupovaním v Datart

Nakupovanie v Datart je vždy zaujímavé. Ich ponuka je pestrá a neustále sa mení. Svedčí o tom aj Datart leták plný rôznych akcii. Každý týždeň prichádza niečo nové, lepšie. Nenašli ste v Datart všetko, čo by ste potrebovali? Skúste pozrieť aj ďalšie obchody v kategórií Elektronika, ako napríklad Euronics, ELSATEX, Digipro, Conrad, Comcas, Brloh, Alza.

REKLAMA


REKLAMA