26 dní 07:09:38
REKLAMA

Aktuálny TPD leták

Náhľad letáku Aktuálna ponuka od obchodu TPD platného od 01.10.2020

Aktuálna ponuka

01.10. - 30.11.2020

TPD leták

Leták TPD ponúka to najlepšie elektro pre vašu domácnosť

Nový TPD leták vychádza minimálne raz za mesiac. Nájdete v ňom vždy množstvo TPD akcií a zliav. Okrem pravidelných akciových letákov vydáva TPD aj špeciálne letáky zamerané na ponuku výrobkov konkrétnej značky či elektroniky z konkrétnej kategórie. Vďaka TPD akciám je nákup elektroniky vždy výhodnejší. Nezabudnite ich sledovať pravidelne. Premeškať všetky tie výhodné TDP akcie by bola škoda. TPD leták Aktuálna ponuka, platný od 01.10.2020 ste už videli? Nájdete ho tu

Základné informácie o obchode TPD

Spoločnosť TPD vznikla v roku 1991, kedy otvorila prvú obchodnú prevádzku v Bratislave. Išlo o malý obchod s elektronikou s ponukou produktov výlučne od slovenského výrobcov bielej techniky – Calex. Postupne spoločnosť prispela aj k spoznaniu značky Samsung, ktorá bola v čase uvedenia na trh v našich končinách veľkou neznámou. 

Už tesne po otvorení prvej predajne sa TPD stal jedným z najlepších predajcov spotrebnej elektroniky na Slovensku. Vďaka tomu sa obchod v roku 1995 presťahoval do väčších priestorov a postupne z Bratislavy expandoval aj do ďalších slovenských miest, napríklad Zvolena, Žiliny a Lučenca. 

V roku 2002 otvorila spoločnosť tretie najväčšie obchodné centrum v bratislavskej Petržalke. Vzniklo tu najväčšie elektro na Slovensku, ktoré dodnes nebolo pokorené ako šírkou sortimentu, rozlohou ani ponukou služieb. 

V roku 2004 sa spojila spoločnosť TPD s maloobchodnou sieťou Euronics, ktorá združuje elektropredajne v celej Európe. Spoločnosť odvtedy používa názov Euronics TPD. Euronics TPD je tak stabilnou súčasťou siete 77 predajní Euronics na Slovensku. 

Spoločnosť TPD sa môže pýšiť oceneniami ako sú Shop roku 2010 v kategórií elektro, Najlepšie multielektro na Slovensku (2003, 2004, 2007) a Vzorný daňový subjekt. Majitelia spoločnosti získali v roku 2003 aj ocenenie Osobnosti Petržalky. Popri svojom úspešnom podnikaní nezabúda spoločnosť ani na nezištnú pomoc. Pravidelne podporuje deti z detských domov. 

Viac zaujímavých informácií o TPD a kompletný zoznam predajní aj s ich otváracími hodinami nájdete na oficiálnom webe obchodu tpd.sk.

Ušetrite nakupovaním v TPD

Okrem pravidelných zliav a akcií TPD ponúka svojim zákazníkom aj ďalšie možnosti, ako vďaka nákupu TPD elektroniky ušetriť. 

Obľúbeným je najmä vernostný program TPD rodina. Vďaka registrácií do klubu získajú jeho členovia množstvo výhod. Za spomenutie stoja napríklad špeciálne klubové ceny a špeciálne TPD zľavy len pre členov klubu. Registrácia do klubu je možná prostredníctvom webovej stránky obchodu. Prístup k zvýhodneným cenám a špeciálnym akciám je možný ihneď po registrácií. 

TPD ponúka široký sortiment elektroniky či už vo svojich kamenných predajniach, alebo v e-shope. Ponuku tvoria známe aj menej známe značky a elektronika rôznych cenových kategórií. Napriek tomu ste si z ponuky TPD elektroniky nevybrali? Skúste pozrieť aj ponuku ďalších obchodov z kategórie Elektronika. Elektronika z ponuky ELSATEX, Digipro, Datart, Conrad, Comcas, Brloh, Alza vás možno osloví viac.

REKLAMA


REKLAMA