31 dní 06:25:28
REKLAMA

Aktuálny Digipro leták

Náhľad letáku Akciový leták od obchodu Digipro platného od 01.10.2020

Akciový leták

01.10. - 31.10.2020

Náhľad letáku Akciový leták od obchodu Digipro platného od 01.09.2020

Akciový leták

01.09. - 30.09.2020

Náhľad letáku Akciový leták od obchodu Digipro platného od 01.08.2020

Akciový leták

01.08. - 31.08.2020

Náhľad letáku Akciový leták od obchodu Digipro platného od 01.07.2020

Akciový leták

01.07. - 31.07.2020

REKLAMA
Náhľad letáku Akciový leták od obchodu Digipro platného od 01.06.2020

Akciový leták

01.06. - 30.06.2020

Náhľad letáku Akciový leták od obchodu Digipro platného od 01.05.2020

Akciový leták

01.05. - 31.05.2020

Náhľad letáku Akciový leták od obchodu Digipro platného od 01.04.2020

Akciový leták

01.04. - 30.04.2020

Informácie o Digipro letákoch, spoločnosti a výrobkoch

Digipro leták poskytuje desiatky zliav

Digipro Akciový leták platí vždy mesiac a spravidla má 18 - 20 strán. Ide o stredne veľký leták ponúkajúci desiatky zliav. Na jeho stranách nájdete širokú ponuku produktov z elektroniky. Od počítačov cez notebooky až k príslušenstvu. 

Všetky produkty sú prehľadne zoradené podľa jednotlivých kategórií. Počítače nájdete na jednej strane, tlačiarne zas na druhej. Každý výrobok má taktiež vypísané všetky dôležité parametre. Ďalšie informácie o ňom hľadať nemusíte. 

Digipro akciový leták je príjemne graficky upravený. Niektoré strany sú oživené ilustračnými fotografiami alebo reklamou na nové výrobky. 

Ponuka sa neustále aktualizuje a často sa prispôsobuje ročnému obdobiu. Na leto v letákoch nájdete napríklad grily či tepelné žiariče. Počas zimy zas rôzne typy ohrievačov a iné. Digipro akcia sa vždy oplatí. 

Nenašli ste Digipro leták v schránke? Výhodou je, že existuje aj v elektronickej verzii. Nájdete ju tu. Akcie a zľavy sú rovnaké ako v papierovej podobe. Všetky platia od 01.10.2020 - 31.10.2020.

Digipro zľava je vždy výhodná 

 • Digipro leták sa aktualizuje každý mesiac. Vždy prináša nové akcie, vďaka čomu si na svoje príde každý zákazník. 
 • Spoločnosť sa snaží vyjsť v ústrety každému svojmu zákazníkovi. Preto ponuku často prispôsobuje ročným obdobiam. V letáku tak viete nájsť praktické kúsky. 
 • V letáku nájdete desiatky akcií na rôzne značky. Oplatí sa pozrieť si ho ešte predtým, ako pôjdete elektroniku kúpiť.

Základné informácie o obchode Digipro

Digipro je spoločnosť sídliaca v Bratislave. Svoje pobočky má po celom Slovensku a Česku. Spolu ich je viac ako 260. Digipro sa zaoberá predajom elektroniky, najmä počítačov a príslušenstva k nim. 

Digipro má veľké množstvo výhod ako napríklad to, že jednu z predajní máte vždy po ruke. Nemusíte tak kvôli výrobkom cestovať príliš ďaleko. Druhou výhodou je spolupráca s mnohými známymi značkami. Medzi ne sa radia napríklad: 

 • Philips 
 • Nokia 
 • SanDisk
 • Samsung 
 • Canon 
 • Hewlett Packard Enterprise 
 • Logitech 
 • Nikon
 • Acer
 • Eset.

A množstvo ďalších. Všetky tieto značky viete nájsť nielen v letáku, ale aj v celkovej ponuke obchodu. 

Potrebujete vedieť viac informácií o spoločnosti Digipro? Navštívte ich oficiálnu webstránku www.digipro.sk, kde nájdete všetko, čo potrebujete. 

Služby Digipro

Digipro je známa nielen vďaka svojim kvalitným produktom, ale taktiež vďaka profesionálnym službám. Medzi tie hlavné sa radia: 

 • Tisíce produktov skladom: Stalo sa vám už niekedy, že ste museli čakať dlhé týždne, kým sa produkt doskladní? V Digipro sa niečo také nestane. Ide o veľkú spoločnosť, ktorá prevádzkuje niekoľko skladov. Všetky produkty sú okamžite pripravené na odoslanie. 
 • Profesionálny zákaznícky servis: Digipro sa môže pochváliť kvalitným zákazníckym servisom poskladaným z odborníkov. Tí vám vedia pomôcť pri problémoch s reklamáciami, výberom produktu či nákupom. 
 • Rýchle reklamácie: S reklamáciou nebudete mať v Digipro nikdy problém. Všetko vyriešite veľmi rýchlo v jednej z predajní. 
 • Známe značky: V kamenných predajniach či na e-shope nájdete desiatky známych a svetových značiek za skvelé ceny.

Ušetrite nakupovaním v Digipro

Nakupovanie v Digipro je jednoduché a rýchle. Všetky výrobky si môžete pozrieť a vyskúšať v kamenných predajniach. Tých je po celej Slovenskej a Českej republike viac ako 260. Jednu z nich máte určite v blízkosti. Nenašli ste v obchode Digipro to, čo ste potrebovali? Navštívte kategóriu Elektronika, kde nájdete obchody, ako napríklad Euronics, ELSATEX, Datart, Conrad, Comcas, Brloh, Alza.

REKLAMA


REKLAMA