Andrea Shop Plus leták + Vianoce 2019 [ 01.12. - 15.01. ]

Aktuálny Andrea Shop Plus leták + Vianoce 2019

Aktuálne Andrea Shop Plus akčné letáky pre tento týždeň. Nenechajte si ujsť žiadne špeciálne ponuky.

Aktuálne letáky Andrea Shop Plus

Náhľad letáku Nová ponuka od obchodu Andrea Shop Plus platného od 01.12.2019

Nová ponuka

01.12. - 15.01.2020

Náhľad letáku Andrea Shop Plus - Black Friday od obchodu Andrea Shop Plus platného od 15.11.2019

Andrea Shop Plus - Black Friday

15.11. - 30.11.2019

REKLAMA

Andrea Shop Plus leták

Kto by nepoznal známeho internetového predajcu Andrea Shop? Tento online e-shop má vo svojej ponuke naozaj veľmi široký sortiment začínajúc domácimi spotrebičmi a končiac chovateľskými potrebami. Okrem internetového predaja však prevádzku predajca aj kamenné predajne pod označením Andrea Shop Plus. Ide o predajne nachádzajúce sa v mestách Šaľa, Dunajská Streda a Šamorín, ktoré majú vlastnú filozofiu orientovanú na tradičný spôsob nákupu priamym kontaktom. V predajniach nájdete odborne vyškolený personál a samozrejme aj dôležité zákaznícke služby, ako napríklad predaj na splátky, možnosť okamžitej výmeny tovaru či predĺženú záruku. Počas celého roka Andrea Shop Plus tiež prináša zákazníkom akcie, výpredaje alebo iné zvýhodnené ponuky. Ak hľadáte bielu techniku, elektroniku alebo napríklad sortiment pre hobby, dom a záhradu za skvelé ceny a chcete si ich kúpiť osobne, priamo u nás si môžete pozrieť aktuálny leták zameraný na všetky prebiehajúce akcie a zľavy.

Vianoce 2019 sú tu!

Andrea Shop Plus prichádza každý rok so svojou Vianočnou ponukou. Na našej stránke nájdete posledný aktuálny Andrea Shop Plus leták s názvom "Nová ponuka" s platnosťou od 01.12.2019. Rozbaľte Vianoce vo veľkom štýle!
Šetrite s Andrea Shop Plus
Ak sa Vianoc neviete dočkať, pripravte sa na sviatky už teraz a pozrite si najnovšie letáky zo sekcie Vianoce! Zľavy sa týkajú nielen sekcie "Ostatné", ale celého sortimentu, ktorý nájdete na našej stránke.
REKLAMA


REKLAMA