Aktuálny U2 drogéria leták

Aktuálne U2 drogéria akčné letáky pre tento týždeň. Nenechajte si ujsť žiadne špeciálne ponuky.

Aktuálne letáky U2 drogéria

Náhľad letáku Novinky od obchodu U2 drogéria platného od 14.09.2020

Novinky

14.09. - 27.09.2020

REKLAMA

Informácie o U2 drogéria letákoch, spoločnosti a výrobkoch

U2 drogéria leták je vždy plný zliav

U2 drogéria patrí medzi veľmi obľúbené drogérie s kamennými predajňami a e-shopom. Svoj U2 drogéria Novinky pre zákazníkov pravidelne obnovuje. U2 drogéria leták vychádza raz do mesiaca. Spravidla platí od prvého dňa v mesiaci do úplne posledného. 

Leták nie je príliš dlhý. Má od 6 do 8 strán a je jednoduchý na čítanie. Výrobky sú prakticky zoradené a od seba graficky oddelené. Ak v drogérii plánujete nakupovať, leták si prelistujte. Možno v ňom nájdete nejaké zaujímavé kúsky a ušetríte. 

Zaujímavosťou je, že letáky sa často orientujú najmä na novinky. Samozrejme, nájdete v nich aj zľavy, no pomenej. Vďaka letákom ste neustále informovaní o tom, čo do drogérie prišlo. 

U2 drogéria akcia sa vzťahuje na všetky typy výrobkov. V letákoch tak nájdete výrobky pre ženy, mužov, deti či výrobky do domácnosti za skvelé ceny. Ponuka je široká a svoj výrobok si tu nájde úplne každý. 

Nemáte papierovú verziu U2 drogéria letáka? Pozrite si online verziu. Nachádza sa tu a platí od 14.09.2020 - 27.09.2020. Na stránkach nájdete rovnaké akcie ako v papierovom type.

Newsletter

Newsletter sa vám zíde v prípade, že sa vám nechce stále sledovať e-shop. Najnovšie ponuky vám prídu raz za čas do e-mailu. Budete vždy informovaní, čo nové na e-shop prišlo alebo aké má akcie. 

Prihlásenie na odber nájdete na web stránke www.u2drogeria.sk.

Zľava U2 drogérie je pre každého zákazníka

  • Zľavy sa neustále aktualizujú a do ponuky U2 drogérie prichádzajú nové produkty. Vďaka tomu v nej nakúpi úplne každý zákazník. 
  • Leták má len zopár strán. Listovanie a orientácia v ňom sú jednoduché a nezaberú veľa času. 
  • Ponuka U2 drogérie sa orientuje na úplne všetky vekové kategórie a obe pohlavia. 
  • Nakupovanie je jednoduché, pretože okrem kamenných prevádzok má spoločnosť U2 drogéria e-shop. V tom nájdete stovky výrobkov za skvelé ceny. 

Základné informácie o U2 drogéria

U2 drogéria vznikla v roku 2007 so zámerom poskytovať kvalitnú drogériu za skvelé ceny. Obchod má v ponuke viac ako 5 000 druhov tovaru. Okrem drogérie tu nájdete aj kozmetické produkty. K nim sa radia napríklad telová kozmetika, detská kozmetika a množstvo ďalšieho. 

Základom je však drogériový tovar ako napríklad pracie prášky či aviváže. Spoločnosť U2 poskytuje tiež rôzne služby. Súčasťou nich je napríklad poskytovanie čistiacich prostriedkov pre výrobné podniky, hotely a podobne.

U2 svoj sortiment neustále rozširuje. To je dôvod, prečo každý mesiac nájdete v letáku najmä zaujímavé novinky. 

Nenašli ste všetky informácie, ktoré ste potrebovali? Pozrite si oficiálnu stránku www.u2drogeria.sk, kde úplne všetko. 

Kamenné predajne

U2 drogéria má okrem internetového obchodu dve kamenné prevádzky. Tie sa nachádzajú: 

  • U2 drogéria Námestie M. R. Štefánika 6, Topoľčany
  • U2 drogéria Námestie B.Bartóka 13, Šahy.

U2 drogéria e-shop

Ak v blízkosti nemáte ani jednu kamennú predajňu, jednoducho stavte na e-shop. Nakupujte z pohodlia domova bez toho, aby ste niekam išli. Na e-shope nájdete ďalšie desiatky zliav, ktoré sa do letáka nezmestili. 

U2 poskytuje každý mesiac až 600 zliav. Všetky z nich nájdete v prehľadnom e-shope. Nakupovať viete len zľavy v sekcii “Akcia”. Poprípade výrobky za bežné ceny v samostatných, hlavných kategóriách.

Ušetrite nakupovaním v U2 drogéria

U2 drogéria poskytuje hneď niekoľko možností nakupovania. Okrem kamenných obchodov má aj e-shop, kde nájdete stovky akcií. Ak však chcete poznať tie najvýhodnejšie, prezrite si U2 leták. Má len zopár strán a orientuje sa na tie najlepšie zľavy a novinky. Nenašli ste v U2 to, čo ste hľadali? Pozrite si kategóriu Drogéria, kozmetika, kde sú obchody ako Mary Kay, Marionnaud, Eurodrogeria, dm drogerie, Dedra, Avon, 101 drogerie.

REKLAMA


REKLAMA