REKLAMA

Aktuálny Nobyt leták

Náhľad letáku Provensálsky nábytok od obchodu Nobyt platného od 18.10.2020

Provensálsky nábytok

18.10. - 15.11.2020

Náhľad letáku Aktuálny leták od obchodu Nobyt platného od 01.07.2017

Aktuálny leták

01.07. - 30.09.2017

Náhľad letáku Aktuálny leták od obchodu Nobyt platného od 01.04.2017

Aktuálny leták

01.04. - 30.06.2017

Informácie o Nobyt letákoch, spoločnosti a výrobkoch

Nobyt akciový leták poskytuje skvelé zľavy

Ušetrite pri nakupovaní nábytku a doplnkov do domácnosti desiatky eur. Nobyt nábytok poskytuje skvelé zľavy, ktoré rozhodne treba využiť. Všetky ich nájdete v najnovšom letáku. 

Nobyt leták vychádza pravidelne, raz za dva mesiace. Spravidla má do 5 strán. Na tých prezentuje novinky a akcie. Vďaka tomu, že leták nie je príliš dlhý, sa v ňom skvelo orientuje. Orientácii však napomáha aj grafické upravenie. Jednotlivé výrobky sú od seba prakticky oddelené. 

Niektoré výrobky sa v Nobyt akciovom letáku nachádzajú samostatne. Iné sú umiestnené do priestoru, aby ste si ich mohli lepšie predstaviť. Pri každom nájdete rozmery. Dopredu viete, či sa vám produkt hodí do miestnosti alebo nie. 

Pomocou Nobyt nábytok akciového letáka môžete nakupovať aj na e-shope. Je to veľká výhoda, pretože spoločnosť má len jednu prevádzku v Prešove. Ak nie ste z tohto mesta, pokojne nakupujte z pohodlia domova. 

Nemáte pri sebe papierový Nobyt Provensálsky nábytok? Pozrite si ho v online verzii tu. Platí od 18.10.2020 - 15.11.2020 a poskytuje rovnaké zľavy ako papierová verzia. 

Ušetrite pomocou Nobyt akcie 

  • Nobyt akcia je vždy výhodná. Ušetríte pomocou nej desiatky eur na rôznych typoch výrobkov. 
  • Nakupovanie v Nobyt nábytok je jednoduché. Okrem kamennej predajne môžete nakupovať aj na internetovom obchode. 
  • Akciový leták vychádza pravidelne a vždy platí dva mesiace. Poskytuje rôzne zľavy pre mnohých zákazníkov. Na svoje si určite prídete aj vy. 

Základné informácie o obchode Nobyt

Nobyt nábytok figuruje na slovenskom trhu už skoro tridsať rokov. Založený bol v roku 1992 v Prešove. V tomto meste aj zostal a kamenné predajne ďalej nerozšíril. Otvoril si však svoj vlastný internetový obchod, v ktorom môžu nakupovať zákazníci z celého Slovenska. 

V Nobyt nájdete drahší aj lacnejší nábytok. V ponuke má viac ako 7500 položiek. Sami si vyberáte rôzne typy materiálu, farebné prevedenia či značky. Okrem predaja nábytku sa spoločnosť zaoberá aj 3D návrhmi nábytku.

Chceli by ste vedieť viac informácií o Nobyt nábytku? Pozrite si oficiálnu stránku www.nobyt.sk, kde nájdete všetko, čo potrebujete. 

Kamenná predajňa a internetový obchod

V Nobyt môžete nakupovať dvoma spôsobmi. Môžete navštíviť kamennú predajňu nachádzajúcu sa v Prešove. Alebo nakúpite na internetovom obchode. 

E-shop je prehľadný a nakupujete v ňom všetky výrobky, ktoré sa nachádzajú v predajni. Pri každom výrobku máte detailné informácie, aby ste vedeli, čo kupujete. V prípade, že by ste mali otázku na produkt, môžete využiť možnosť "Opýtať na sa produkt".

Služby

Nobyt nábytok poskytuje okrem kvalitných výrobkov tiež skvelé služby. Medzi ne sa radia: 

  • Doprava 
  • Montáž 
  • Šrotovné 
  • 3D návrhy nábytku 
  • 3D programy pre výber farieb stien a zariadenia interiéru

Ušetrite nakupovaním v Nobyt

Nobyt nábytok má skvelé akcie a zľavy, ktoré si rozhodne zamilujete. Všetky najvýhodnejšie ponuky nájdete v letáku vychádzajúcom raz za dva mesiace. Vyberte si aj vy zo širokej ponuky nábytku a interiérových doplnkov. Ak ste tu nič nenašli, nakupujte v podobných obchodoch. Medzi ne sa radia napríklad Daza, Bonami, Blanco, Black Red White, Bauhaus, ASKO nábytok, 4home.sk

REKLAMA


REKLAMA