REKLAMA

Aktuálny H&M Home leták

Náhľad letáku Pripravte sa na sviatky od obchodu H&M Home platného od 16.10.2020

Pripravte sa na sviatky

od piatka 16.10.2020

Náhľad letáku Aktuálna ponuka od obchodu H&M Home platného od 29.09.2020

Aktuálna ponuka

od utorka 29.09.2020

Informácie o HM letákoch, spoločnosti a výrobkoch

HM letákov je vždy v platnosti viac

HM leták platí spravidla mesiac a to od 1. dňa v mesiaci do posledného. V platnosti ich je rovno niekoľko. Na výber majú ženy, muži aj deti. Letáky sú často spracované minimalisticky a na štýl inšpirácií. 

Dĺžka HM katalógu je približne do 20 strán. Na týchto stranách predstavuje spoločnosť zľavy a aktuálne novinky. Väčšina produktov je na samostatnej strane v kombináciíi s inými kúskami. Leták vás tak vie inšpirovať, ako oblečenie skombinovať, prípadne čo k nemu kúpiť. 

Keďže sú katalógy príjemne graficky upravené, veľmi dobre sa v nich listuje. Každý je prispôsobený na danú sezónu. Prezentujú oblečenie vhodné na nosenie počas obdobia platnosti. Na jar a leto ide o ľahšie oblečenie, v zime zas naopak. 

Nenašli ste HM leták vo svojej schránke? Pozrite si online verziu všetkých jeho verzií priamo tu. Akcie a zľavy platia od od piatka 16.10.2020.

Kamenné predajne a HM e-shop

Veľkou výhodou HM je najmä to, že poskytuje veľký počet kamenných predajní. Na Slovensku ich nájdete niekoľko desiatok. Jednu z nich máte určite vo svojej blízkosti. Ak vám niečo chýba, jednoducho v nej môžete nakúpiť. 

Ešte väčšou výhodou je však e-shop. HM online má vo svojej ponuke stovky výrobkov. Nájdete tu aj produkty, ktoré v obchodoch nie sú. 

Internetový obchod je prehľadne spracovaný. Všetky výrobky sú rozdelené do jednotlivých kategórií. Každá poskytuje aj filtre pre ešte rýchlejšie a jednoduchšie prezeranie. 

Novinky uvedené v katalógu sa všetky nachádzajú v kamenných predajniach aj v HM e-shope.

Základné informácie o spoločnosti HM

Spoločnosť HM bola založená v roku 1947 v Štokholme. V tomto čase predávala len módu pre ženy a jej názov bol Hennes. Neskôr v roku 1968 rozšírila ponuku o mužské oblečenie a jej názov sa zmenil na H&M. 

Produkty spoločnosti si ľudia zamilovali najmä vďaka skvelej kvalite a pomerne nízkym cenám. Dnes je spoločnosť rozšírená v 29 krajinách a má viac ako 1300 obchodov. 

HM sa na Slovensko dostala v roku 2007. Prvá pobočka bola otvorená v Avion Shopping Parku v Bratislave. Dnes sú predajne tejto spoločnosti rozšírené po celom Slovensku.

Produkty spoločnosti HM

Spoločnosť HM má vo svojej ponuke veľké množstvo výrobkov. Všetky sa delia do základných kategórií pre: 

  • Ženy
  • Mužov
  • Deti 

V každej nájdete základné kusy oblečenia. K nim patria nohavice, tričká, blúzky, košele, doplnky či obuv. HM móda je štýlová, elegantná a vhodná pre všetky vekové skupiny.

Okrem oblečenia má spoločnosť aj svoju značku HM Home, ktorá zastrešuje dekorácie a doplnky do domácnosti.

Služby pre zákazníkov

HM si dáva záležať na kvalitných službách. So svojimi zákazníkmi preto zostáva v neustálom kontakte prostredníctvom sociálnych sietí. Nájdete ju na Facebooku či Instagrame. 

Nechýba ani kvalitný zákaznícky servis, ktorý sa dá kontaktovať mailom, kontaktným formulárom alebo telefonicky. 

A v prípade, že chcete byť informovaní o každej jednej novinke alebo zľave, môžete využiť newsletter. Ten vám bude pravidelne chodiť do e-mailovej schránky.

Ušetrite nakupovaním v HM

HM poskytuje na každý mesiac niekoľko typov letákov. Nájdete v nich novinky a inšpirácie ako sa obliecť. Okrem toho má spoločnosť neustále zľavy a akcie. Vďaka nim zas ušetríte pri každom nákupe. Nenašli ste v HM to, čo ste potrebovali? Využite kategóriu Bývanie, nábytok, záhrada, kde nájdete obchody ako Daza, Bonami, Blanco, Black Red White, Bauhaus, ASKO nábytok, 4home.sk. V nich potrebné produkty možno nájdete.

REKLAMA


REKLAMA