Hej.sk leták Vianoce 2019 [ 09.12. - 12.01. ]

Aktuálny Hej.sk leták + Vianoce 2019

Aktuálne Hej.sk akčné letáky pre tento týždeň. Nenechajte si ujsť žiadne špeciálne ponuky.

Aktuálne letáky Hej.sk

Náhľad letáku Hej.sk - Black Friday od obchodu Hej.sk platného od 02.12.2019

Hej.sk - Black Friday

02.12. - 08.12.2019

Náhľad letáku Aktuálna ponuka od obchodu Hej.sk platného od 09.12.2019
NOVÝ

Aktuálna ponuka

09.12. - 12.01.2020

REKLAMA
Náhľad letáku Miska pre útulok od obchodu Hej.sk platného od 07.06.2019

Miska pre útulok

07.06. - 13.06.2019

Náhľad letáku Jesenná ponuka od obchodu Hej.sk platného od 15.10.2018

Jesenná ponuka

15.10. - 17.10.2018

Hej.sk leták

Hej.sk je najväčší internetový obchod na Slovensku. Patrí do skupiny HP TRONIC Zlín, spol. s.r.o, ktorá prevádzkuje internetové obchody aj v Českej republike a v Poľsku. Na Slovensku bola prvá pobočka otvorená v roku 2003. V súčasnosti sa tri kamenné pobočky, tzv. HEJHOUSE, nachádzajú v Bratislave, Zvolene a Žiline. Ide o kombináciu výdajne e-shopu a predajne so širokým sortimentom tovaru skladom za internetové ceny. Motto spoločnosti znie: ,,Chceme byť zákazníkmi najlepšie hodnotený internetový obchod. Robíme všetko pre to, aby ste sa k nám radi vracali.“

Spoločnosť Hej.sk vydáva letáky každé dva týždne. Rozsah letákov je väčšinou štyri až päť strán, na ktorých spoločnosť prezentuje aktuálne zľavy a akčné produkty. V letákoch sa okrem ponuky zľavnenej elektroniky nachádzajú aj zľavové kódy, ktoré môže zákazník uplatniť pri nákupe v internetovom obchode.

Hej.sk ponúka široké spektrum tovarov z oblasti spotrebnej a výpočtovej elektroniky, domácich spotrebičov, foto a kamerovej techniky, záhradnej a hobby techniky, športovej a outdoor výbavy. V sortimente zákazníci nájdu aj krmivá a potreby pre chovateľov, hračky a detské potreby, nábytok a parfumy. Snahou spoločnosti je mať čo najširší sortiment, ktorý je tvorený kvalitným a dostupným tovarom za dobré ceny. Na základe týchto charakteristík si vyberá spoľahlivých a overených dodávateľov.

Spoločnosť Hej.sk sa aktívne angažuje v rôznych charitatívnych a ekologických projektoch. Získala pozíciu zákazníckeho Ombudsmana, tzn. ochrancu práv zákazníkov. Jeho úlohou je dôsledne a nestranne preskúmať riešenia problémových zákaziek a reklamácií a prinášať nové podnety a nápady, ktoré povedú k ďalšiemu zlepšeniu služieb.

Spoločnosť Hej.sk ponúka aj možnosť zakúpenia darčekových certifikátov v rôznych nominálnych hodnotách. Pre majiteľov a správcov webových stránok ponúka partnerský provízny systém, tzv. affiliate program.

Okrem predaja tovaru spoločnosť ponúka aj službu dovozu elektroniky po celom Slovensku. Vo vybraných mestách zabezpečí aj odvoz starého spotrebiča a obalových materiálov a ich ekologickú likvidáciu.

Spoločnosť zaviedla špeciálny vzdelávací program pre zamestnancov s názvom IR Academy. Koncept Akadémie je založený na skutočnom princípe školy, kde študent - zamestnanec prejde procesom vzdelávania a po každom študijnom bloku je formou testu vyskúšaný z nadobudnutých vedomostí.

Vianoce 2019 sú tu!

Hej.sk prichádza každý rok so svojou Vianočnou ponukou. Na našej stránke nájdete posledný aktuálny Hej.sk leták s názvom "Aktuálna ponuka" s platnosťou od 09.12.2019. Rozbaľte Vianoce vo veľkom štýle!
Šetrite s Hej.sk
Ak sa Vianoc neviete dočkať, pripravte sa na sviatky už teraz a pozrite si najnovšie letáky zo sekcie Vianoce! Zľavy sa týkajú nielen sekcie "Elektronika", ale celého sortimentu, ktorý nájdete na našej stránke.
REKLAMA


REKLAMA