REKLAMA

Aktuálny Hej.sk leták

Náhľad letáku Učte sa so skvelou výbavou od obchodu Hej.sk platného od 17.10.2020

Učte sa so skvelou výbavou

17.10. - 22.10.2020

Náhľad letáku Tefal od obchodu Hej.sk platného od 14.09.2020

Tefal

14.09. - 31.10.2020

Informácie o Hej.sk letákoch, spoločnosti a výrobkoch

Skvelé zľavy a akcie v Hej.sk letáku

Leták spoločnosti Hej.sk vychádza nepravidelne. Jeho rozsah je približne šesť strán, no aj napriek nižšiemu počtu poskytuje veľké množstvo skvelých akcií a zliav. V Hej.sk letáku nájdete okrem cien aj dôležité parametre daného zľavneného produktu. Hneď tak zistíte, či výrobok má všetko, čo od neho vyžadujete. 

V ponuke Hej.sk letáka nájdete všetky základné spotrebiče ako napríklad sušičky, práčky, mobilné telefóny a množstvo iného. Okrem výrobkov sa tu nachádzajú aj rôzne iné ponuky, napríklad “cashback” pri nákupe výrobkov určitej značky. Hej.sk výpredaj je vždy výhodný. 

Nenašli ste svoj najnovší Hej.sk leták v schránke? Pozrite si jeho online verziu priamo tu, ktorá platí od 17.10.2020. Elektronická verzia sa od klasickej papierovej nijako nelíši a poskytuje rovnaké výhodné zľavy. 

Hej.sk leták je zárukou nízkych cien a vysokých zliav

  • Hej.sk leták vychádza síce nepravidelne, no vždy prináša zaujímavé zľavy a akcie, vďaka ktorým ušetríte. 
  • V letákoch sa okrem výrobkov nachádzajú aj zľavové kódy či zaujímavé ponuky. Tie môžete využiť pri nakupovaní. 
  • Leták Hej.sk sa v určitom čase obmieňa. Každý si tak vie nájsť nejaký produkt alebo výrobok v akcii. 
  • Pri prezeraní letáku nestrávite príliš veľa času. Je jednoducho spracovaný a poskytuje len základné informácie potrebné pri nákupe. 

Základné informácie o obchode Hej.sk

Hej.sk je najväčší internetový obchod na Slovensku. Patrí do skupiny HP TRONIC Zlín, spol. s. r. o. Svoju prevádzku na Slovensku začal v roku 2003. V súčasnosti však nejde už len o internetový obchod. Na našom území nájdete jednu kamennú pobočku s názvom HejHouse. Tá sa nachádza v Bratislave. Ide o kombináciu výdajne e-shopu a predajne. V predajni je široký sortiment výrobkov za nízke internetové ceny.

Sortiment Hej.sk je naozaj široký. Nájdete v ňom tovar z oblasti spotrebnej a výpočtovej elektroniky, ale taktiež domáce spotrebiče, kamerovú techniku či dokonca športovú a outdoor výbavu. A síce je Hej.sk zameraný na elektroniku, v jeho ponuke nechýbajú ani krmivá a potreby pre chovateľov, hračky či dokonca nábytok. Obchod má široké zameranie. Na jednom mieste tak nakúpite väčšinu produktov.

V prípade, že hľadáte viac informácií, môžete navštíviť stránku www.hej.sk.

Hej.sk ponúka široký sortiment výrobkov a služieb

Hej.sk ponúka veľké množstvo výhod a skvelých zliav. Nechýba ani široká ponuka známych značiek ako napríklad Samsung, Apple, ETA, Bosch, LG a množstvo iných. Obchod.sk máte takmer všade pri vás, pretože odberné miesta sa nachádzajú po celom Slovensku. Osobný odber je zadarmo, takže pri nakupovaní ušetríte aj za dopravu.

Medzi ďalšie obľúbené doplnkové služby obchodu Hej.sk patria:

  • Doručenie do 24 hodín - Svoj objednaný tovar môžete mať už na druhý deň. A to buď doma, alebo na pobočke ktoréhokoľvek odberného miesta. Dokonca, v Bratislave môžete mať svoj tovar už do 4 hodín. Pri doručení do 24 hodín sa treba riadiť informáciou “u vás už zajtra”. Produkty s týmto označením budete mať po objednaní už na druhý deň.
  • Komfortná doprava až pred byt - Ak ste si objednali väčší spotrebič, nemusíte sa báť, že by ste museli tovar ťahať cez celý dvor alebo po schodoch. Objednávku vám obchod privezie až pred vchodové dvere, čo znamená, že aj pred byt na 10. poschodí.
  • Zákaznícka podpora 7 dní v týždni - V prípade, že máte nejaké otázky alebo nie ste si niečím istí, kontaktujte obchod prostredníctvom zákazníckej podpory. Tá je pre vás k dispozícii aj počas víkendov.
  • Blesková výmena - Reklamačné obdobie má dĺžku 30 dní. To znamená, že aj takýto dlhý čas môžete byť bez svojho výrobku. Hej.sk vám však poskytuje možnosť bleskovej výmeny tovaru. Počas 24 mesiacov od zakúpenia vám obchod poškodený produkt vymení za nový.

Ušetrite nakupovaním v Hej.sk

Nakupovanie v Hej.sk je jednoduché a rýchle. V ich ponuke nájdete tisícky výrobkov, vďaka čomu rozhodne nájdete ten svoj. Pomocou letáku môžete ušetriť taktiež. Pred nákupom si ho prelistujte a oboznámte sa s novinkami. Nenašli ste v Hej.sk všetko, čo by ste potrebovali? Skúste pozrieť aj ďalšie obchody v kategórii Elektronika, ako napríklad ELSATEX, Digipro, Datart, Conrad, Comcas, Brloh, Alza.

REKLAMA


REKLAMA