Aktuálny Hej.sk leták

Aktuálne Hej.sk akčné letáky pre tento týždeň. Nenechajte si ujsť žiadne špeciálne ponuky.

Aktuálne letáky Hej.sk

Náhľad letáku Aktuálna ponuka od obchodu Hej.sk platného od 17.02.2020

Aktuálna ponuka

17.02. - 24.02.2020

REKLAMA

Hej.sk leták

Hej.sk je najväčší internetový obchod na Slovensku. Patrí do skupiny HP TRONIC Zlín, spol. s.r.o, ktorá prevádzkuje internetové obchody aj v Českej republike a v Poľsku. Na Slovensku bola prvá pobočka otvorená v roku 2003. V súčasnosti sa tri kamenné pobočky, tzv. HEJHOUSE, nachádzajú v Bratislave, Zvolene a Žiline. Ide o kombináciu výdajne e-shopu a predajne so širokým sortimentom tovaru skladom za internetové ceny. Motto spoločnosti znie: ,,Chceme byť zákazníkmi najlepšie hodnotený internetový obchod. Robíme všetko pre to, aby ste sa k nám radi vracali.“

Spoločnosť Hej.sk vydáva letáky každé dva týždne. Rozsah letákov je väčšinou štyri až päť strán, na ktorých spoločnosť prezentuje aktuálne zľavy a akčné produkty. V letákoch sa okrem ponuky zľavnenej elektroniky nachádzajú aj zľavové kódy, ktoré môže zákazník uplatniť pri nákupe v internetovom obchode.

Hej.sk ponúka široké spektrum tovarov z oblasti spotrebnej a výpočtovej elektroniky, domácich spotrebičov, foto a kamerovej techniky, záhradnej a hobby techniky, športovej a outdoor výbavy. V sortimente zákazníci nájdu aj krmivá a potreby pre chovateľov, hračky a detské potreby, nábytok a parfumy. Snahou spoločnosti je mať čo najširší sortiment, ktorý je tvorený kvalitným a dostupným tovarom za dobré ceny. Na základe týchto charakteristík si vyberá spoľahlivých a overených dodávateľov.

Spoločnosť Hej.sk sa aktívne angažuje v rôznych charitatívnych a ekologických projektoch. Získala pozíciu zákazníckeho Ombudsmana, tzn. ochrancu práv zákazníkov. Jeho úlohou je dôsledne a nestranne preskúmať riešenia problémových zákaziek a reklamácií a prinášať nové podnety a nápady, ktoré povedú k ďalšiemu zlepšeniu služieb.

Spoločnosť Hej.sk ponúka aj možnosť zakúpenia darčekových certifikátov v rôznych nominálnych hodnotách. Pre majiteľov a správcov webových stránok ponúka partnerský provízny systém, tzv. affiliate program.

Okrem predaja tovaru spoločnosť ponúka aj službu dovozu elektroniky po celom Slovensku. Vo vybraných mestách zabezpečí aj odvoz starého spotrebiča a obalových materiálov a ich ekologickú likvidáciu.

Spoločnosť zaviedla špeciálny vzdelávací program pre zamestnancov s názvom IR Academy. Koncept Akadémie je založený na skutočnom princípe školy, kde študent - zamestnanec prejde procesom vzdelávania a po každom študijnom bloku je formou testu vyskúšaný z nadobudnutých vedomostí.

REKLAMA


REKLAMA