Aktuálny Hej.sk leták

Aktuálne Hej.sk akčné letáky pre tento týždeň. Nenechajte si ujsť žiadne špeciálne ponuky.

Zatiaľ si môžete pozrieť podobné letáky z kategórie Elektronika, nájdete ich nižšie:

Aktuálne letáky Hej.sk

Náhľad letáku Miska pre útulok od obchodu Hej.sk platného od 07.06.2019

Miska pre útulok

07.06.2019 - 13.06.2019

Náhľad letáku Jesenná ponuka od obchodu Hej.sk platného od 15.10.2018

Jesenná ponuka

15.10.2018 - 17.10.2018

Hej.sk

Hej.sk je najväčší internetový obchod na Slovensku. Patrí do skupiny HP TRONIC Zlín, spol. s.r.o, ktorá prevádzkuje internetové obchody aj v Českej republike a v Poľsku. Na Slovensku bola prvá pobočka otvorená v roku 2003. V súčasnosti sa tri kamenné pobočky, tzv. HEJHOUSE, nachádzajú v Bratislave, Zvolene a Žiline. Ide o kombináciu výdajne e-shopu a predajne so širokým sortimentom tovaru skladom za internetové ceny. Motto spoločnosti znie: ,,Chceme byť zákazníkmi najlepšie hodnotený internetový obchod. Robíme všetko pre to, aby ste sa k nám radi vracali.“

Spoločnosť Hej.sk vydáva letáky každé dva týždne. Rozsah letákov je väčšinou štyri až päť strán, na ktorých spoločnosť prezentuje aktuálne zľavy a akčné produkty. V letákoch sa okrem ponuky zľavnenej elektroniky nachádzajú aj zľavové kódy, ktoré môže zákazník uplatniť pri nákupe v internetovom obchode.

Hej.sk ponúka široké spektrum tovarov z oblasti spotrebnej a výpočtovej elektroniky, domácich spotrebičov, foto a kamerovej techniky, záhradnej a hobby techniky, športovej a outdoor výbavy. V sortimente zákazníci nájdu aj krmivá a potreby pre chovateľov, hračky a detské potreby, nábytok a parfumy. Snahou spoločnosti je mať čo najširší sortiment, ktorý je tvorený kvalitným a dostupným tovarom za dobré ceny. Na základe týchto charakteristík si vyberá spoľahlivých a overených dodávateľov.

Spoločnosť Hej.sk sa aktívne angažuje v rôznych charitatívnych a ekologických projektoch. Získala pozíciu zákazníckeho Ombudsmana, tzn. ochrancu práv zákazníkov. Jeho úlohou je dôsledne a nestranne preskúmať riešenia problémových zákaziek a reklamácií a prinášať nové podnety a nápady, ktoré povedú k ďalšiemu zlepšeniu služieb.

Spoločnosť Hej.sk ponúka aj možnosť zakúpenia darčekových certifikátov v rôznych nominálnych hodnotách. Pre majiteľov a správcov webových stránok ponúka partnerský provízny systém, tzv. affiliate program.

Okrem predaja tovaru spoločnosť ponúka aj službu dovozu elektroniky po celom Slovensku. Vo vybraných mestách zabezpečí aj odvoz starého spotrebiča a obalových materiálov a ich ekologickú likvidáciu.

Spoločnosť zaviedla špeciálny vzdelávací program pre zamestnancov s názvom IR Academy. Koncept Akadémie je založený na skutočnom princípe školy, kde študent - zamestnanec prejde procesom vzdelávania a po každom študijnom bloku je formou testu vyskúšaný z nadobudnutých vedomostí.