26 dní 07:30:17
REKLAMA

Aktuálny Gearbest leták

Náhľad letáku Aktuálna ponuka od obchodu Gearbest platného od 25.10.2020

Aktuálna ponuka

25.10. - 01.11.2020

Gearbest leták

Leták Gearbest vyberá tie najlepšie zľavy na elektroniku

Gearbest shop to je množstvo výhodných ponúk a zliav. Nové produkty a s nimi aj nové Gearbest zľavy pribúdajú v obchode doslova každý deň. Prehľad tých najlepších Gearbest ponúk nájdete v aktuálnom letáku platnom od 25.10.2020, ktorý si môžete pozrieť tu.

Základné informácie o obchode Gearbest

Za medzinárodným e-shopom Gearbest stojí španielska firma ZAMBITIOUS. Nespochybniteľnou výhodou obchodu je sklad v Čechách, vďaka čomu nemusíte na svoju objednávku dlho čakať. Obchod predstavuje platformu, ktorá združuje kvalitné Gearbest produkty s ponukou produktov od individuálnych predajcov. Obchod sa právom pýši označením za jednu z najrýchlejšie rastúcich platforiem elektronického obchodu. Popularita obchodu v posledných rokoch naozaj raketovo rastie a čoraz viac sa nakupovanie cez Gearbest shop stáva populárny aj u nás. 

Nakupovanie v Gearbest je jednoduché. Stačí sa zaregistrovať, vybrať si tovar, zaplatiť kartou alebo cez PayPal a počkať na doručenie objednávky. Keďže ponuka Gearbest je naozaj široká a každý deň pribúdajú nové výrobky, nezabudnite si pred nákupom skontrolovať tie najlepšie aktuálne Gearbest akcie. 

Získať ďalšie zaujímavé informácie o spoločnosti, ale aj priamo nakupovať môžete na oficiálnej stránke predajcu sk.gearbest.com

Sortiment a ponúkané značky

Gearbest sa špecializuje prevažne na predaj elektroniky, ale nájdete tu aj oblečenie, doplnky či hračky. V ponuke sú aj produkty známych značiek ako sú napríklad Xiaomi, Huawei, Asus a Samsung. 

Či už hľadáte nový mobil, počítač, vysávač, kosačku, ale aj pomôcky do kuchyne, oblečenie, hodiny, hračky pre deti či sortiment pre zvieratá, na Gearbest si môžete vybrať zo širokej ponuky známych aj menej známych značiek.  A to za výhodné ceny vďaka rôznym Gearbest zľavám a možnosti dopravy zadarmo. 

Ušetrite nákupom nielen GearBest elektroniky, ale aj ďalších zaujímavých produktov

Obchod Gearbest ponúka špeciálny vernostný program, v ktorom zbierate body nielen za odoslané objednávky, ale aj ďalšie činnosti.  Ušetriť tak môžete vďaka hodnoteniu objednávky, prihláseniu sa na odber newsletteru, ale aj napríklad vyplneniu profilu s fotkou či spracovaním video recenzie produktu. 

50 bodov predstavuje zľavu vo výške 1 USD. Len za zverejnenie videorecenzie zakúpeného produktu môžete získať 70 bodov. Čím aktívnejší budete, tým viac vďaka nákupom na Gearbest ušetríte. 

Ušetriť môžete aj vďaka nákupom prostredníctvom Gearbest aplikácie. Už len za jej stiahnutie získate zľavu 3 USD. Nakupovanie cez Gearbest aplikáciu tak bude nielen pohodlnejšie, ale aj výhodnejšie. Stiahnuť si ju môžete v aplikácii Google Play alebo App Store.

Ponuka Gearbest shopu je v mnohých produktoch bezkonkurenčná. Napriek tomu ste si z nej nič nevybrali? Skúste pozrieť ponuku ďalších obchodov z kategórie Elektronika. Ponuka obchodov ako sú ELSATEX, Digipro, Datart, Conrad, Comcas, Brloh, Alza vás možno osloví viac. 

REKLAMA


REKLAMA