Žltý melón pôžička do 10 000 €

Žltý melón pôžička do 10 000 €

Vyplňte nezáväznú žiadosť

Žltý melón pôžička - výhody

  • Komunitné požičiavanie
  • Inovácia vo svete pôžičiek
  • Transparentné podmienky
  • Rýchle a jednoduché vybavenie

Žltý melón pôžička - skúsenosti klientov

O komunitnom požičiavaní som prvýkrát počul, keď som hľadal nebankovú pôžičku s najlepším úrokom a transparentnými podmienkami. Natrafil som na online pôžičku Žltý melón, ktorá ma ihneď oslovila. Oceňujem, že som mal vo všetkých informáciách prehľad a komunikácia ohľadom vybavenia pôžičky prebehla naozaj profesionálne. Peniaze z pôžičky som použil na kúpu nového počítača, ktorý som súrne potreboval. Online pôžičku som neskôr bez problémov splatil a bez výčitiek odporúčam tento typ požičiavania každému.

Tibor Ť.

Hodnotenie: 80 %

Časté otázky

Čo je to kolektívne požičiavanie?

Kolektívne požičiavanie spája ľudí, ktorí peniaze potrebujú s inými ľuďmi, ktorí majú dostatok finančných prostriedkov. Nazývajú sa investormi alebo veriteľmi a za požičanie získajú od klientov úrok. Sami si nastavujú podmienky požičania a splatenia kolektívnej pôžičky, ktorú klient môže akceptovať alebo odmietnuť.

Ako sa dá vybaviť rýchla online pôžička?

Nebankovú pôžičku vybavíte rýchlo a jednoducho len vďaka internetu. Stačí, ak do formulára zadáte výšku pôžičky, výšku mesačnej splátky a kontaktné údaje.

Pre koho je nebanková pôžička Žltý melón určená?

O získanie nebankovej pôžičky môžu požiadať klienti s trvalým pobytom v Slovenskej alebo v Českej republike. Klienti musia byť starší ako 18 rokov a spôsobilí na právne úkony. Zároveň musia spĺňať minimálne kritéria, ktoré vypovedajú o ich schopnosti splácať pôžičku.


Viac informácií o produkte Žltý melón pôžička

Žltý melón je portál kolektívneho požičiavania, ktorý umožňuje ľuďom získať pôžičku za výhodnejších podmienok od iných ľudí - investorov. Na Slovensku táto forma kolektívneho požičiavania funguje od roku 2012.

Rýchla online pôžička Žltý melón ponúka jasné a transparentné podmienky. Klienti si môžu požičať od 500 € až do 10 000 €. Výška mesačnej splátky sa pohybuje už od 10 €. Za žiadosť a založenie aukcie sa neplatia žiadne poplatky a klient môže pôžičku kedykoľvek predčasne splatiť.

Výška úrokovej sadzby je pri každom klientovi individuálna, v niektorých prípadoch je to už od 4,4 %, priemer je do 10 %. Klient môže ovplyvniť výšku úrokovej sadzby aj počas splácania úveru, ak zmení svoju ratingovú triedu, ktorá vypovedá o jeho bonite.