Finzo pôžička do 2 000 €

Finzo pôžička do 2 000 €

Vyplňte nezáväznú žiadosť

Finzo pôžička - výhody

  • Rýchla pôžička do 15 minút
  • Doba splatnosti až 24 mesiacov
  • Princíp kolektívneho požičiavania
  • Všetko vybavíte online

Finzo pôžička - skúsenosti klientov

Keď mi prišiel nedoplatok za plyn, nevedela som, kde naň vezmem peniaze. Hľadala som na internete pôžičku, ktorú vybavím z domova a nebudem musieť nikam chodiť. Zaujala ma Finzo pôžička, aj keď spočiatku som bola skeptická. Funguje na princípe kolektívneho požičiavania, o ktorom som predtým nepočula. Rozhodla som sa to skúsiť a bola som príjemne prekvapená. Vybavenie bolo naozaj rýchle, peniaze mi prišli na účet v sľúbenom čase, takže som nedoplatok za plyn zaplatila do stanovenej lehoty.

Lucia R.

Hodnotenie: 80 %

Časté otázky

Ako sa dá vybaviť online pôžička?

Stačí vyplniť jednoduchý formulár, kde si klient nastaví požadovanú výšku pôžičky a dobu splatnosti. Zároveň sa zaregistruje na portáli spoločnosti Finzo a po odoslaní žiadosti dostane ponuky z aukcie. Vyberie si tú, ktorá mu najviac vyhovuje a následne počká na pripísanie peňažných prostriedkov na bankový účet.

Pre koho je nebanková pôžička určená?

Rýchla pôžička do 15 minút je určená pre klientov vo veku 18 rokov a viac so spôsobilosťou na právne úkony a slovenským občianstvom. Je potrebné mať pravidelný príjem zo zamestnania, podnikania alebo poberania dôchodku.

Aké doklady potrebujem na vybavenie?

Pri žiadosti o Finzo pôžičku musí žiadateľ preukázať svoju totožnosť občianskym preukazom. V niektorých prípadoch je potrebné zaslať aj výpis z bankového účtu alebo potvrdenie o príjme.


Viac informácií o produkte Finzo pôžička

Finzo pôžička je moderná online pôžička s rýchlym vybavením. Funguje na princípe kolektívneho požičiavania. Ide o P2P pôžičku, kde ľudia (investori) požičiavajú peniaze iným ľuďom, pričom spoločnosť Finzo zastáva post sprostredkovateľa. Ide o inovatívne pôžičky, ktoré sú v zahraničí veľmi populárne.

Každá žiadosť o nebankovú pôžičku je špecifická a konečná ponuka je veľmi individuálna. Žiadateľ si môže okrem výšky a doby splatnosti stanoviť aj maximálnu výšku úrokovej sadzby, ktorú je ochotný akceptovať a jeho žiadosť je potom zaradená do ponukovej aukcie, kde sú uverejnené ponuky investorov. Vďaka tomu môže klient získať pôžičku presne podľa jeho potrieb a možností. Rýchla pôžička môže mať splatnosť od 1 do 12 mesiacov.

Pre získanie pôžičky je nutná registrácia na portáli spoločnosti Finzo. Každý klient získa virtuálny užívateľský účet, cez ktorý bude uhrádzať mesačné splátky v dohodnutej výške a v dohodnutom termíne.