Ferratum pôžička online do 350 €

Ferratum pôžička online do 350 €

Vyplňte nezáväznú žiadosť

Ferratum pôžička - výhody

  • Rýchla online pôžička na čokoľvek
  • Stačí vyplniť online formulár alebo poslať SMS
  • Peniaze do niekoľkých minút po schválení
  • Bez zbytočného papierovania

Ferratum pôžička - skúsenosti klientov

Pôžička pred výplatou mi pomohla, keď som to najviac potrebovala. Začínal sa školský rok a deťom bolo treba nakúpiť školské pomôcky. Zároveň sa mi pokazila práčka a na novú mi nezostali peniaze. Hľadala som pomoc na internete, kde som natrafila na Ferratum pôžičku. Skúsila som vyplniť nezáväzný online formulár. Zavolal mi obchodný zástupca a nebanková pôžička bola v krátkom čase schválená. Potešilo ma, že peniaze prišli na bankový účet do 24 hodín. Chválim rýchlosť a profesionálne jednanie, určite využijem Ferratum aj nabudúce.

Iveta M.

Hodnotenie: 80 %

Časté otázky

Ako získam Ferratum online pôžičku?

Získanie pôžičky je veľmi jednoduché. Vyplňte nezáväzný online formulár alebo pošlite SMS správu v správnom tvare na špeciálne číslo spoločnosti Ferratum. Čoskoro sa s Vami spojí obchodný zástupca, s ktorým preberiete detaily pôžičky.

Kedy dostanem peniaze?

Peniaze sú na účet klienta poslané okamžite po schválení pôžičky. Prevod trvá spravidla menej ako 24 hodín, preto sa z pôžičky môžete tešiť už na ďalší pracovný deň.

Pre koho je Ferratum pôžička určená?

Nebanková pôžička Ferratum je určená pre klientov od 21 do 81 rokov, ktorí nemajú v čase žiadosti nesplatené záväzky v spoločnosti Ferratum alebo v inej finančnej inštitúcii.


Viac informácií o produkte Ferratum pôžička

Ferratum pôžička je krátkodobá pôžička so splatnosťou do 30 dní. Výška pôžičky sa pohybuje od 30 € do 350 €. Tento typ pôžičky je známy aj ako pôžička pred výplatou, pretože je veľmi rýchla a pomáha klientom pri nečakaných výdavkoch. Peniaze je možné použiť prakticky na čokoľvek.

Ferratum pôžička

Ferratum pôžička je určená pre klientov od 21 do 81 rokov s trvalým pobytom v Slovenskej republike. Podmienkou získania sú splatené predošlé pôžičky v spoločnosti Ferratum. Stačí, ak klient vyplní nezáväzný online formulár. Následne sa s ním spojí obchodný zástupca spoločnosti a poskytne mu ďalšie informácie. Po súhlase klienta je pôžička schválená a peniaze okamžite zaslané na bankový účet.

Spoločnosť Ferratum poskytuje rýchle pôžičky, ktoré sa dajú získať rýchlo a z pohodlia domova. Klienti nemusia dokladovať zbytočné papiere a nepotrebujú ani ručiteľa. Vďaka tomu je krátkodobá pôžička veľmi obľúbená a opätovne ju využíva čoraz viac klientov.