Conrad leták + BLACK FRIDAY 2019 > 18.11. - 25.11.
9 dní 12:00:31

Aktuálny Conrad leták + BLACK FRIDAY

Aktuálne Conrad akčné letáky pre tento týždeň. Nenechajte si ujsť žiadne špeciálne ponuky.

Aktuálne letáky Conrad

REKLAMA
REKLAMA

Vstúpiť do obchodu!

Vstúpiť

Conrad leták

Conrad je zasielateľská spoločnosť z oblasti elektroniky s takmer 100 ročnou históriou. Táto firma vznikla v Berlíne a išlo takpovediac o predchodcu online obchodov. Dnes je internetový predajca elektroniky Conrad.sk synonymom pre spoľahlivosť a dobrú cenu. Kto hľadá domáce spotrebiče, kancelársku techniku alebo elektroniku, ten je na dobrej adrese. V ponuke e-shopu nájdete hobby techniku, malé a veľké spotrebiče pre domácnosť, záhradné náradie, počítače, elektroniku a tiež aj rôzne súčiastky a príslušenstvo. Všetko si môžete pozrieť a objednať cez internet a to aj s možnosťou doručenia zadarmo. U nás vám ponúkame pravidelne aktualizovaný akciový leták predajcu Conrad. Ak chcete vedieť, aké zľavy, akcie alebo tovar vo výpredaji si na vás obchod prichystal, pozrite si náš online leták na aktuálny týždeň. Je jedno, či hľadáte osvetlenie na stromček alebo značkový notebook - cez Conrad nakúpite všetko pohodlne a s najlepším pomerom ceny a kvality.

Black Friday 2019 je tu!

Conrad prichádza pravidelne každý rok s novými zľavami počas veľkých výpredajov zvaných Black Friday. Na našej stránke nájdete posledný aktuálny Conrad leták s názvom "Conrad - Black Friday" s platnosťou od 18.11.2019. Rozbaľte to vo veľkom štýle!
Zľavy Black Friday Conrad 2019 ! Šetrite s nami!
Ak ste sa na tento výnimočný sviatok tešili, pripravte sa na nákupy a pozrite si najnovšie letáky zo sekcie Black Friday! Zľavy sa týkajú nielen sekcie "Elektronika", ale celého sortimentu, ktorý nájdete na našom webe.

REKLAMA


REKLAMA