26 dní 23:48:57
REKLAMA

Aktuálny Comcas leták

Náhľad letáku Aktuálny leták od obchodu Comcas platného od 28.09.2020

Aktuálny leták

28.09. - 01.11.2020

Náhľad letáku Aktuálny leták od obchodu Comcas platného od 31.08.2020

Aktuálny leták

31.08. - 27.09.2020

Náhľad letáku Aktuálny leták od obchodu Comcas platného od 10.08.2020

Aktuálny leták

10.08. - 30.08.2020

Náhľad letáku Aktuálny leták od obchodu Comcas platného od 08.06.2020

Aktuálny leták

08.06. - 09.08.2020

REKLAMA
Náhľad letáku Aktuálny leták od obchodu Comcas platného od 27.04.2020

Aktuálny leták

27.04. - 07.06.2020

Náhľad letáku Aktuálny leták od obchodu Comcas platného od 24.02.2020

Aktuálny leták

24.02. - 29.03.2020

Náhľad letáku Aktuálny leták od obchodu Comcas platného od 01.11.2019

Aktuálny leták

01.11. - 30.11.2019

Informácie o Comcas letákoch, spoločnosti a výrobkoch

Comcas leták vychádza každý mesiac

Comcas leták vychádza pravidelne, každý mesiac. Občas sa však môže stať, že platí mesiac a pol. Má 8 - 10 strán. Aj napriek nižšiemu počtu strán však poskytuje veľké množstvo zliav. Všetky sú v letáku prakticky zoradené a graficky oddelené. Orientácia v Comcas akciovom letáku je tak veľmi jednoduchá. 

Na stranách Comcas aktuálneho letáka nájdete okrem ilustračných obrázkov aj informácie o produkte. Hneď viete, či je produkt pre vás vhodný alebo musíte hľadať ďalej. Leták je orientovaný na všetky typy elektronických výrobkov. Nájdete v ňom počítače, monitory, klávesnice či príslušenstvo. 

Jednotlivé akcie a výpredaj viete sledovať aj na oficiálnej webstránke www.comcas.sk. V kategórii “Výpredaj” nájdete všetky zľavnené produkty. 

Nenašli ste papierovú verziu Comcas Aktuálny leták vo vašej schránke? Pozrite si ho v elektronickej verzii tu. Celá ponuka je rovnaká ako tlačená verzia a platí od 28.09.2020 - 01.11.2020.

Na Comcas zľavách ušetríte desiatky eur

 • Zľavy v Comcas letáku sú vždy výhodné a viete na nich ušetriť až desiatky eur. Pred nákupom si ho preto nezabudnite prelistovať. 
 • Sortiment nachádzajúci sa v letáku obsahuje všetky typy produktov z ponuky obchodu. To znamená, že v ňom nájdete nielen počítače, ale aj monitory či príslušenstvo. 
 • Orientácia v Comcas letáku je jednoduchá. Dôvodom je najmä prehľadné grafické usporiadanie. Každý výrobok je v letáku oddelený čiarou. 
 • Pre ešte jednoduchšie nakupovanie sa v letáku nachádzajú parametre výrobkov. Sú veľmi podrobné, a preto si o produkte nemusíte hľadať žiadne dodatočné informácie.

Základné informácie o obchode Comcas

Spoločnosť Comcas je na slovenskom trhu pomerne známa. Vznikla už v roku 2004 a poskytuje širokú ponuku elektro výrobkov a príslušenstva k nemu. Okrem internetového obchodu prevádzkuje aj jednu kamennú predajňu. Tá sa nachádza v Starej Ľubovni. 

Comcas je jedinečný v tom, že okrem hmotných výrobkov poskytuje aj softvéry či služby ako vzdialená pomoc. Nechýba ani servis a bazár, kde si viete nájsť produkt omnoho lacnejšie. 

Potrebujete zistiť viac informácií o spoločnosti Comcas? V tom prípade navštívte ich oficiálnu stránku www.comcas.sk, kde nájdete všetko, čo hľadáte. 

Servisné služby Comcas

Máte nejaké problémy s počítačom alebo s inou elektronikou? Spoločnosť Comcas vám vie poradiť. Vo svojej ponuke má servisné služby. V rámci nich poskytuje diagnostiku, opravu a taktiež samotnú starostlivosť. 

Servisné služby sa však nevzťahujú na úplne každý typ elektroniky. Spoločnosť sa orientuje na: 

 • stolné počítače
 • notebooky
 • tlačiarne
 • registračné pokladne
 • satelitnú techniku
 • GPS.

V každej z kategórií poskytuje Comcas iné typy riešení. Najčastejšie však ide o diagnostiku poruchy, opravu a celkovú starostlivosť.

Pri počítači spoločnosť ponúka možnosť údržby systému Windows, odvírenie a zvýšenie výkonu. Ak teda potrebujete, aby sa o vaše zariadenia niekto postaral, Comcas je správnou voľbou. 

Ďalšie služby

Medzi ďalšie služby sa radia: 

 • Kvalitný zákaznícky servis: Na zákaznícky servis sa môžete obrátiť vždy, keď niečo neviete. Kontaktovať ho môžete prostredníctvom e-mailu alebo telefónneho čísla. 
 • Bazár: Comcas poskytuje okrem nových aj použité produkty. Viete tak elektroniku nakúpiť omnoho výhodnejšie a lacnejšie.

Ušetrite nakupovaním v Comcas

Nakupovanie elektroniky nebolo nikdy jednoduchšie. Spoločnosť Comcas poskytuje širokú ponuku výrobkov za skvelé ceny. Pred nakupovaním počítačov či príslušenstva k nemu si nezabudnite pozrieť nový leták. Vychádza každý mesiac a svoju ponuku neustále obnovuje. Nenašli ste v Comcas to, čo ste hľadali? Pozrite si kategóriu Elektronika, kde nájdete obchody, ako napríklad Euronics, ELSATEX, Digipro, Datart, Conrad, Brloh, Alza.

REKLAMA


REKLAMA