Aktuálny Comcas leták

Aktuálne Comcas akčné letáky pre tento týždeň. Nenechajte si ujsť žiadne špeciálne ponuky.

Aktuálne letáky Comcas

Náhľad letáku Aktuálny leták od obchodu Comcas platného od 08.06.2020

Aktuálny leták

08.06. - 09.08.2020

Náhľad letáku Aktuálny leták od obchodu Comcas platného od 27.04.2020

Aktuálny leták

27.04. - 07.06.2020

REKLAMA
Náhľad letáku Aktuálny leták od obchodu Comcas platného od 24.02.2020

Aktuálny leták

24.02. - 29.03.2020

Náhľad letáku Aktuálny leták od obchodu Comcas platného od 01.11.2019

Aktuálny leták

01.11. - 30.11.2019

Náhľad letáku Aktuálny leták od obchodu Comcas platného od 01.04.2019

Aktuálny leták

01.04. - 30.04.2019

Náhľad letáku Aktuálny leták od obchodu Comcas platného od 04.12.2018

Aktuálny leták

04.12. - 31.12.2018

REKLAMA
Náhľad letáku Aktuálny leták od obchodu Comcas platného od 04.11.2018

Aktuálny leták

04.11. - 30.11.2018

Informácie o Comcas letákoch, spoločnosti a výrobkoch

Comcas leták vychádza každý mesiac

Comcas leták vychádza pravidelne, každý mesiac. Občas sa však môže stať, že platí mesiac a pol. Má 8 - 10 strán. Aj napriek nižšiemu počtu strán však poskytuje veľké množstvo zliav. Všetky sú v letáku prakticky zoradené a graficky oddelené. Orientácia v Comcas akciovom letáku je tak veľmi jednoduchá. 

Na stranách Comcas aktuálneho letáka nájdete okrem ilustračných obrázkov aj informácie o produkte. Hneď viete, či je produkt pre vás vhodný alebo musíte hľadať ďalej. Leták je orientovaný na všetky typy elektronických výrobkov. Nájdete v ňom počítače, monitory, klávesnice či príslušenstvo. 

Jednotlivé akcie a výpredaj viete sledovať aj na oficiálnej webstránke www.comcas.sk. V kategórii “Výpredaj” nájdete všetky zľavnené produkty. 

Nenašli ste papierovú verziu Comcas Aktuálny leták vo vašej schránke? Pozrite si ho v elektronickej verzii tu. Celá ponuka je rovnaká ako tlačená verzia a platí od 08.06.2020 - 09.08.2020.

Na Comcas zľavách ušetríte desiatky eur

 • Zľavy v Comcas letáku sú vždy výhodné a viete na nich ušetriť až desiatky eur. Pred nákupom si ho preto nezabudnite prelistovať. 
 • Sortiment nachádzajúci sa v letáku obsahuje všetky typy produktov z ponuky obchodu. To znamená, že v ňom nájdete nielen počítače, ale aj monitory či príslušenstvo. 
 • Orientácia v Comcas letáku je jednoduchá. Dôvodom je najmä prehľadné grafické usporiadanie. Každý výrobok je v letáku oddelený čiarou. 
 • Pre ešte jednoduchšie nakupovanie sa v letáku nachádzajú parametre výrobkov. Sú veľmi podrobné, a preto si o produkte nemusíte hľadať žiadne dodatočné informácie.

Základné informácie o obchode Comcas

Spoločnosť Comcas je na slovenskom trhu pomerne známa. Vznikla už v roku 2004 a poskytuje širokú ponuku elektro výrobkov a príslušenstva k nemu. Okrem internetového obchodu prevádzkuje aj jednu kamennú predajňu. Tá sa nachádza v Starej Ľubovni. 

Comcas je jedinečný v tom, že okrem hmotných výrobkov poskytuje aj softvéry či služby ako vzdialená pomoc. Nechýba ani servis a bazár, kde si viete nájsť produkt omnoho lacnejšie. 

Potrebujete zistiť viac informácií o spoločnosti Comcas? V tom prípade navštívte ich oficiálnu stránku www.comcas.sk, kde nájdete všetko, čo hľadáte. 

Servisné služby Comcas

Máte nejaké problémy s počítačom alebo s inou elektronikou? Spoločnosť Comcas vám vie poradiť. Vo svojej ponuke má servisné služby. V rámci nich poskytuje diagnostiku, opravu a taktiež samotnú starostlivosť. 

Servisné služby sa však nevzťahujú na úplne každý typ elektroniky. Spoločnosť sa orientuje na: 

 • stolné počítače
 • notebooky
 • tlačiarne
 • registračné pokladne
 • satelitnú techniku
 • GPS.

V každej z kategórií poskytuje Comcas iné typy riešení. Najčastejšie však ide o diagnostiku poruchy, opravu a celkovú starostlivosť.

Pri počítači spoločnosť ponúka možnosť údržby systému Windows, odvírenie a zvýšenie výkonu. Ak teda potrebujete, aby sa o vaše zariadenia niekto postaral, Comcas je správnou voľbou. 

Ďalšie služby

Medzi ďalšie služby sa radia: 

 • Kvalitný zákaznícky servis: Na zákaznícky servis sa môžete obrátiť vždy, keď niečo neviete. Kontaktovať ho môžete prostredníctvom e-mailu alebo telefónneho čísla. 
 • Bazár: Comcas poskytuje okrem nových aj použité produkty. Viete tak elektroniku nakúpiť omnoho výhodnejšie a lacnejšie.

Ušetrite nakupovaním v Comcas

Nakupovanie elektroniky nebolo nikdy jednoduchšie. Spoločnosť Comcas poskytuje širokú ponuku výrobkov za skvelé ceny. Pred nakupovaním počítačov či príslušenstva k nemu si nezabudnite pozrieť nový leták. Vychádza každý mesiac a svoju ponuku neustále obnovuje. Nenašli ste v Comcas to, čo ste hľadali? Pozrite si kategóriu Elektronika, kde nájdete obchody, ako napríklad Euronics, ELSATEX, Digipro, Datart, Conrad, Brloh, Alza.

REKLAMA


REKLAMA